*Karda Aydos Dağı Bisiklet Turu* 24.01.10

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
Farketmez. Bizde sultanbeylide bize katılabilecek arkadaşlar arıyoruz zaten. 3 kişi takılıyoruz normalde. Havalar düzelsin biraz. Merkeze geldiğimizde görüşür tanışırız. Tabiki vakit olduğunda turlar düzenleriz.

Scudo

globaldriver

Daimi Üye
Tepki
259
İsim
Ugur Bilgili
Bisiklet
Trek
@Eren AYDIN

Tamam ozaman, Merkeze geleceğinizde özel mesaj atarsınız, yada haftasonu buluşağınızda ben gelip tanışmaya çalışırım. Msn adresim profilimde yazıyor eklemek istersen.

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
@Eren AYDIN

Canın sağ olsun Erenim ya.Kusura bakma yorum da azda olsa fırça olsun canım..Paylaşım için tşk ler..Slm lar..

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
ne demek sadana:) ayıp ediyon abimizsin fırça da çekersin sevgide gösterirsin:p ellerin dert görmesin rahat ol sana karşı boynum kıldan ince:)
katılımın için teşekkürler sadana.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Ne güzel karların keyfini çıkarmışsınız, paylaşım için teşekkürler, ahh burada da yağsada binsek beyaz beyaz :)

• Beğen
Tepkiler: Eren AYDIN

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Hiç sorma Hakan abi burada aynı.ankarada askerdeyken kardan bıkmıştık.Tabi hasret vardı.Şimdi olsa ne kadar büyük haz alırdık.Gerçi sağ olsun arkadaşlar büyük emekle bu karelerle bizi mutlu ediyorlar.Hepsinin ayrı ayrı emeği için tşk ler..Slm lar.

• Beğen

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
@Hakan Yazman

Orda dağ yok mu? kar yapmıyomu ordaki dağlara? :) illaki şehrin içindemi kar olması lazım:p Siz vakti zamanında binmişsinizdir gerçi yeterince:) Yağar inşallah lapa lapa karda binersiniz beyaz beyaz.

@sadana

Valla adanaya kar yağmıyormu diye bi araştırdım. Aralık 2007de baya bi kar yağmış yollar kapanmış yaylalarda falan mahsur kalanlar olmuş. İnşallah gene yağar:) Son 10-15 yılda dünyanın mevsimleri baya bi değişme görteriyor. ben hatırlıyorum küçükken çanakkalede 1,5-2 metre kar yağıyordu. ve Kış aylarıda şimdiki gibi 1 ay kadar kısa sürmüyordu. Mart ayında bile lapa lapa kar yağardı. Hatta büyüklerimiz kar yediğimiz için şunu derlerdi. "1. yağan kar kirli kar, 2. yağan karda kirli kar, 3. yağan kar temiz kar" derlerdi. Bir kışta 8-10 kez rahat kar yağardı. Şimdi kar yağsın diye bekler olduk. Ne güzel ülkemiz var aslında. her mevsimi yaşayamıyoruz. Ya 6 ay gece 6 ay gündüz şeklinde yaşasaydık? Neyseki sanırım en güzel doğa ve hava şartlarına sahip bir ülkede yaşıyoruz. Ne Mutlu.
Sadanacığım teşekkür ederim.

fatih çifçi

Forum Bağımlısı
Tepki
189
Bisiklet
Carraro
süppersiniz,harikasınız,mükemmelsiniz,iyisiniz ama eşsiz değilisiniz kıskandım bende gelmek istiyorum,çıkmak istiyorum Aydos dağına çıkmak istiyorum OKADAR:) ayaklarınıza sağlık....

• Beğen

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
Tamam rozami sorun değil. Kar var buralarda daha:) Gel bu haftasonu çıkalım gene? kar bitmez orda hemen:) Gelirken JackWolfskinlerini almayı unutma:) Yoksa benim gibi poşede talim edersin:p Valla düşünen varsa bu haftasonuda çıkabiliriz aslında neden olmasın?
Teşekkürler rozami.

emreşen

Daimi Üye
Tepki
218
Karda süper bir gezi yapmışsınız resimlerde çok güzel çıkmış ayaklarınıza sağlık

• Beğen

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
Teşekkür ederiz emreşen. Keşke şu yağan yağmur yerine kar yağmış olsaydı süper bir haftasonu olurdu istanbulda:)

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
@MURAT ERFINDIK
Katılımınız ve yorumunuz için teşekkür ederim.

@leicam9
Sağolun teşekkür ederiz.

fatih çifçi

Forum Bağımlısı
Tepki
189
Bisiklet
Carraro
@Eren AYDIN

eren teşekkür ederim valla gelirdim ama beker değilim:(((

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
@rozami

beker derken bekar mı demek istediniz? Eğer öyleyse haklısınız. Bizim arkadaşlarda bekar değiller. Bu yüzden istanbul dışına uzun turlara çıkamıyoruz. Sağlık oolsun gönüller bir olsun yeter. Bu günde güzel bir tur yaptık.. Fotoları işleyip konu açıcam. Düşünmen bile yeter rozami teşekkür ederim.

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
aydosa genellikle yaz aylarında gidiyorum.rüzgarını camurunu cok yedim ama sizlergibi aydosta kara doymak nasip olmadı :)
elinize ayagınıza saglık.

• Beğen

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
@emre güven

Umarım nasip olur:=) kesinliklede tavsiye ederim. Her mevsimin ayrı bir güzelliği var. Yaza doğru deng geliriz umarım.
Teşekkürler emre.

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Karlı gezi buna denir. Ama gel deseniz gelirmiyim bilemem. :D Harika fotoğraflar. Paylaşım için teşekkürler.

• Beğen