kapadokya yarışı

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
arkadaslar bu sene yapılacak olan avrupa sampiyonasını simdiye kadar herkes göreme parkurunda yapılacak diye biliyordu ama bazı sebeblerden dolayı yarış bu sene yapılan ürğüp parkurunda yapılacak hem türkiye sampiyonası hemde avrupa sampiyonası ürgüp parkurunda yapılacak bilğiniz olsun istedim.
gürol cagdas abinin hazırladıgı yeni bir kapadokya sitesi
(link)

Scudo

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
bu organizasyonun kapadokyada düzenlenmesi çok güzel.çok turistik bir yer olduğundan bisikletseverler hem türkiyeye hayran kalıcak hem de yarışa doyacak.bu ne zaman düzenlenio nuri abi?uygunsam ben de geliyim

mehmet özbay

Forum Bağımlısı
Tepki
296
Bisiklet
Specialized
can dede canım kardesım ben mersınden bay mekanık kusura bakmayın daha yenı uye olabıldım sızın yerde acık bır yer buldum can kardesıme bır selam vereyım dedım

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@t-genc

ürgüp te olması çok güzel haziran 24 de olacak yarış

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@baymekanik

aşağıdaki linke yazarsanız sizin için daha iyi olur

(link)

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
teşekkürler ismail abi.iyi gelirim izlemeye, hem de OKS'den sonra.rahatlarım artık.bu yaz heryeri gezcem bisikletimle.bu yıl çok tempoluymuş gerçekten.yazın güzel olacağına eminim yarışın.orda görüşürüz artık.kaybolmayayım bide?:)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
bir yanlışlık var düzelteyim 24 haziranda türkiye sampiyonası olacak avrupa ampiyanası ise 12 15 temuz tarihlerinde yapılacak

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@nuriaktürk

yanlışlık nerdeki nuri abi t-genç TR şampiyonasını sordu bende 24 haziran dedim :)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@t-genc

soruda türkiye sampiyonası diye bir sey görmedim ben ismail bu baslıgı ben avrupa sampiyonası için açmıştım.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
bir sey değil görüşmek üzere ismail dünden kalma agrılardan dolayı yürümekde bile zorlandıgım için yarında erteledim bisiklete binmeyi

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@nuriaktürk

geçmiş olsun nuri abi bayramda yoğunsun sanırım bende oturacak vaktim yoktu dün tekrar geçmiş olsun :-(

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@ismailağıllı

saol. iş yogunlugu beni etkilemiyorda dün kurban biraz yormuş.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
2007 parkuru yavaş yavaş hazırlanmaya basladı.geçen sene yarısan arkadasların bildiği melis otelin önünden yukarı düz yoldan rampa çıkılıyordu bu sene o düz ana yol kullanılmayacak ve sol tarafdan alfina otelin üstünden patika bir çıkış olacak.çokışdan sonra tekrar aynı yola baglanacak.dönüş ise tam belli degil dönüşde melis otelin oraya çıkıp saga dönülüyordu ama bu snee tam belli degil caminin oraya yani start alanına direk bir çıkışda olabilir onuda belli olunca yazarım