Kan aranıyor duyuruları

Scudo

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
Arkadaşlar

Hasta olan abimizin hergün 4 ünite taze kana ihtiyacı var.Bu kan grubuna sahip olan veya bu kişileri tanıyan arkadaşlar lütfen iletişime geçsin. teşekkürler.

Anıl Akalp

Daimi Üye
Tepki
159
Hemen hemen günün her saatinde mutlaka ülkemizin bir ilinde birileri acil kana ihtiyaç duyuyor. Hatta bir çok kişi kan yetmezliği nedeniyle hayatını kaybediyor. Forumda daha önce "kan grubunuz ne" adlı bir başlık görmüştüm ama acil kan ihtiyacı olduğunda buraya yazarsak daha hızlı haberleşebiliriz diye düşünüyorum. Bununla ilgili facebookta'da "Acil kan aranıyor" adlı bir grup var.

Benim bu sitedeki adminlerden ricam bu konuyu sabit yapmaları. Çünkü forumda hemen hemen her ilden üye var ve hepimiz duyarlı insanlarız (en azından ben öyle tahmin ediyorum :)) Böylece acil kan ihtiyacı olduğu zaman burdan haberleşip gerekeni yaparız. İlk duyurular benden gelsin:

İL:ADANA
HASTANE ADI:ADANA -YÜREYİR BAŞKENT HASTANESİ
HASTA ADI: FERYAL DEMİRDELEN
HASTALIK: KALP KAPAKÇIĞI DEĞİŞECEK
KAN GRUBU : B RH(+) POZİTİF
GEREKEN MİKTAR : 8 ÜNİTE
İRTİBAT İSMİ: AYTUNÇ DEMİRDELEN (Hastamızın kardeşi)
1.İRTİBAT TEL NO : 0538 435 94 41
2. İRTİBAT TEL: 0506 322 89 71

ADANA YÜREĞİR BAŞKENT HASTANESİNDE KALP KAPAKÇIĞI DEĞİŞTİRME AMELİYATI NEDENİYLE YATAN HASTAMIZ İÇİN BU GECE ÇOK ÇOK ACELE KAN GEREKİYOR.
B RH(+) POZİTİF KAN VERMEK İSTEYEN GÖNÜLLÜ DOSTLARIMIZIN HASTA YAKINI İLE İRTİBATA GECEREK KAN BAĞIŞINDA BULUNMALARINI RİCA EDİYORUZ.

• Beğen
Tepkiler: T0LGA

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Peki ben size böyle bir link versem?
(link)

Açılış tarihi 02.2006, mesaj sayısı da 342. Pek fena sayılmaz hani, üstelik hazır sabit konu.

Enes ÇALDIR

Aktif Üye
Tepki
94
@HaliliOzturk

Bunu görmediğim için demiştim. Girdiğim pekçok forumda var böyle başlıklar. Burada da varmış. Güzel... :)

Anıl Akalp

Daimi Üye
Tepki
159
@HaliliOzturk

Bu konuyu daha önce görmüştüm merak etmeyin :) ama orda sadece kan grupları yazıyor. Burda açtığım konu acil durumlarda yapılacak duyurular için ;)

• Beğen
Tepkiler: Piskiletci

Anıl Akalp

Daimi Üye
Tepki
159
İl = İzmir

Hastane adı = EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ

Hasta adı = GÖRKEM BOZTEPE

Kan grubu = A Rh + POZİTİF TROMBOSİT

İrtibat Kişisi = AYGÜN BOZTEPE

İrtibat Tel = 0544 336 14 47

umittosun

Daimi Üye
Tepki
303
Arkadaslar cok acil yarin sabah ankara unv.hastanesinde 8.30ile 9.00 saatleri arasinda a rh+ kana ihtiyac var 27 yasinda bir kizin hayati ses konusu lutfen paylasin yardinci olmak isteyenler 05416858634 arayabilir

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
(link)

Beklemenıze gerek olmadan lınkte bulundugunuz sehırde olan arkadaslara ulasmayı deneyebılırsınız,acıl sıfalar

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
tüm sosyal mecraları kullanın duyarlı olanların size dönüş yapacaklarını umuyorum hastamıza geçmiş olsun acil şifalar

umittosun

Daimi Üye
Tepki
303
teşekkür ederim arkadaşlar bi çok arkadaşımız yardım etmek için ulaştı bize ..

Zeki Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
623
Merhaba. Anneannemizin yarın yapılacak ameliyatı için 0 RH(-) kan a ihtiyacımız var. bu grup zor bulunduğundan kan bankalarından da temin edemedik.
kan verebilecek olanların İstanbul Göztepe Eğitim ve araştırma Hastanesine 08:00 - 15:00 arası başvurmalarını rica ederim.
irtibat için benimle 0507 549 82 61 yada babamla 0535 794 07 67 nlu telefondan irtibata geçebilirsiniz.

Sehzade43

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Salcano
Allah (c.c) şifasını versin. İnşallah bulursunuz. Geçmiş olsun

gamzece

Forum Demirbaşı
Tepki
238
İsim
Gamze
Bisiklet
Giant
Çok acil Haydarpaşa Numune'de yatmakta olan arkadaşımın babasına A Rh (-) kana ihtiyacımız var. Verebilecekler var ise lütfen bana ulaşın.

fadıl pala

Daimi Üye
Tepki
399
İsim
karahindiba2
Bisiklet
Diğer
çok geçmiş olsun 14 de istanbulda olacam malesef,buradan hastaneye veya kızılaya versem ulaştırılarmı?