Kampçılıkta Yeniyim Yardım

Snorlax

Daimi Üye
Tepki
210
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar merhaba yer tavsiyesi için bayramdan önce bir konuda soru sormuştum nitekim Yalova Erikli Yaylasında ilk ciddi kampımızı bir arkadaşımla beraber gerçekleştirdik.Yolda tanıştığımız tecrübeli iki abimizle beraber 2 gece konakladık sağ olsunlar bize çok yardımcı oldular. Uzun lafın kısası bu işi hakkıyla yapmayı düşünüyorum fakat çook eksiğim var ve bütçem oldukça kısıtlı ekipman olarak şuan sadece çok kaliteli olmayan mat ve çadırım var eğer elinizde kullanmadığınız kullanılmış yıpranmışta olsa kullanılabilir durumda olan her türlü materyale talibim (Kargo ücreti benden olacak şekilde tabi ki) göndermek isteyen arkadaşlar olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

Scudo

BRCDKR

Üye
Tepki
3
@Snorlax ok burcudokur@gmailcom a adres bilgilerinizi atarsanız kargolayabilirim yarın (ben de istanbuldayım kargo bişey tutmaz diye düşünüyorum)

Snorlax

Daimi Üye
Tepki
210
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
@BRCDKR Mail ile gönderdim adresimi şimdiden çok teşekkür ederim:)

Snorlax

Daimi Üye
Tepki
210
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
@BRCDKR a buradan da teşekkür etmek istiyorum çantayı kendisinden temin etmiş bulunmaktayım:)

• Beğen
Tepkiler: lealtad

Snorlax

Daimi Üye
Tepki
210
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
Bahar yaklaşıyor kamp sezonu başlıyor, kullanmadığınız veya atıl durumda olup; ücretsiz veya ucuza alabileceğim ekipmanlarınıza talibim :)

gercek umurcan

Daimi Üye
Tepki
641
İsim
Umurcan E.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Katlanır
Yeniyim dediniz diye ekliyorum ;

Uyku tulumunun içine hava ne kadar soğuk olursa olsun mümkün olduğunca ince girin, yoksa terleyip buz tutabiliyorsunuz (bana bi yerlerim donmadan önce söyleyen olmamıştı :snzdglsn: ).
Tavsiyem ince olan termal içliklerden biri ile girmenizdir :) iyi eğlenceler

Snorlax

Daimi Üye
Tepki
210
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
Teşekkür ederim uyku tulumu edinmedim henüz ama edinince tavsiyenizi dikkate alacağım :)