Kamp ocağı ihtiyacı olan bunu kaçırmasın!

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben buna benzer bişeyle çay demleyip içelim demiştim. İçemedik tabi 1 lt suyu kaynatamamıştı :D

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bende ikili celik sefer tasi var . onunla et sote dahi yapmisligim var .En guzeli geyigini kendin avliyacan , odunu neyim kendin toplayacan @mehmetsunu ya laf vermicen ohh mis

• Beğen
Tepkiler: Atasoy ve brdtl
Tepki
140
İsim
Serdar yildiz
Bisiklet
Ümit
Bende aldım bundan :harika:, böğreği çöreği yükleyip kısa bir tur yapaçağız inşallah, evden götürdüklerimizi ısıtmak için ideal, çalı çirpı yakmaktansa mantıklı geldi:kahve:

ykaya

Aktif Üye
Tepki
283
@mariokaldato yaylı çakma buruks'tan sonra tongaya düştüğün ilk vakıa. Geçmiş olsun. Isıtma için ideal pişirmek içinse:agla:

laumexs

JAVA DECAF TT kullanıcısı
Tepki
24
İsim
Serkan Yiğit
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Ben buton gazlı troy serisini kullanıyorum. Bit incede çakmak gazı ile takviye yapıyorum.

bysutcu

Aktif Üye
Tepki
208
İsim
Yusuf Emre
Bisiklet
b'Twin
@mehmet.ali hocam rizede okurken bir çok yerde demlik çay söylediğinde çayı ocakta demleyip masaya getirdiklerinde altına çay soğumasın diye bundan koyuyorlar bunun özelliği pişirimden çok ısıyı korumak

ismail_32

Daimi Üye
Tepki
408
İsim
ismail
Bisiklet
Specialized
(link)

(link)

Arkadaş bu ikili bisiklet ile turda kullanılır mı ? Tencere seti biraz büyük gibi geldi .

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ismail_32

Evet bu ikiliyi ben aldım. Hiçte öyle büyük şeyler değil. Tam bisikletli turlar için biçilmiş kaftan. Tencere seti üçlü setten oluşuyor, tutamakları katlanıyor dolayısıyla içiçe sığıyor rahatlıkla makarna yapar balık, köfte pişirebilirsin. Oldukça hafif sayılır içinden çıkan lüzumsuz plastik tabaklarıda düşersen 600 gram civarında, kaliteli bir alü ye benziyor malzemesi yinede tahta kaşık kullan çizme derim. Kamp çaydanlığı ise nurgazın sitesinde iki farklı modelden birisi bu altı ızgaralı olan bir diğeri ise daha sade, ferrino markalı. Ben ferrino marka olanı aldım. Izgaralı olan daha hızlı ısıtıyor deniyor ama gerek yok fiyat farkıda en az 20-30 tl civarında. Gayet hafif çünkü tarttım 200 gram ve 1.1 litre su alıyor. Harikalar dostum bu mallar harikalar.

• Beğen
Tepkiler: ismail_32

ismail_32

Daimi Üye
Tepki
408
İsim
ismail
Bisiklet
Specialized
@mehmetsunu Önemli bilgileriniz için çok teşekkür ederim hocam . Kafamdaki soruları yanıtladınız .

• Beğen
Tepkiler: mehmetsunu