Kadrodan Vitesli Bisikleti STI Vitese Çevirme

andjustice4all

science rocks
Tepki
398
İsim
Doğu Mert A.
Bisiklet
KTM
Arkadaşımda eski, yıllardır kullanılmayan bir bisiklet var. 6x3 kadrodan vitesli. Bu bisiklete restorasyon için girişsek STI vitese çevirebilir miyiz?

Bir diğer sorum da 9'lu ya da 10'lu ruble takıp 10x2 vesaireye geçilebilir mi bu bisiklette?

Şimdiden teşekkürler :)

Scudo

Melih Muratoğlu

Daimi Üye
Tepki
175
Bisiklet
Kron
Benimde kadrodan vitesliydi eski bisikletim. İnişler hariç pek sıkıntı olmuyordu. Değiştirmeyin ya orijinal kalsın :)

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

andjustice4all

science rocks
Tepki
398
İsim
Doğu Mert A.
Bisiklet
KTM
@Ebubekir Teorik olarak mümkün demek ki, bisikletin fotolarını koyup yardımlaşa yardımlaşa bitirmek kalıyor geriye o zaman

Teşekkür ederim :)

@Murat Cömez Abi onlar STI için mi ruble için mi?

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@andjustice4all Vıdeoya hıc bakmadan Murat abıye soru sordunuz galıba :D Kabloların STI kolla kullanımı ıcin olan adaptorun fotografını paylasmıs.Turkıyede bulmanız zor.Ebayden getırmenız lazım.Bir de eger kadronuz celıkse o sekılde arka catalın mesafesını genısletebılırsınız .Celık degılse yapılabılır mı bılmıyorum. ;)

• Beğen
Tepkiler: andjustice4all

andjustice4all

science rocks
Tepki
398
İsim
Doğu Mert A.
Bisiklet
KTM
@Ebubekir İzlemedim evet, biri 30 diğeri 50 dakika. Komple izlemek şu an vakit kaybı. İşe başlamadan önce hatmetmiş olurum tabii :). Teorik olarak yapılabileceğini bilmek yetti videolardan, tekrar teşekkür ederim. Kadro çelik bu arada.