Kadans km sayacı

Orhan Akarkut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.092
Bisiklet
Cannondale
@.melih.
Bunu kullanıyorum, hiç bir sıkıntı yaşamadım, öneririm.

@.melih.
Bunu kullanıyorum, hiç bir sıkıntı yaşamadım, öneririm.

Kadanssız satılan 16.12 modeline sonradan alınan (sizin linkini koyduğunuz) sensör uyum sağlıyor mu bilmiyorum, muhtemelen sağlıyordur. Satıcıdan bilgi almak en iyisi...

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
150 tlden daha aşağıya varsa link atabilirmisiniz araştirmaktayim ancak denk gelmedim suan

Kadan sensoru mevcut olan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Babamı ikna ettim ve sonunda ininal kart çıkarttım aliexpress gibi sitelerdende getirttirebilirim artık

80452 dosyayı görüntüle

Forumda bi arkadasin konusu vardi 15 $ a kadansli km sayacı gettitirodu çok memnundu ancak şimdi hatirliyamadim forumda çok araştırdım ancak bulamadim aliexpress ede baktım anca kadansli saatler ( özellikle sigmalar) tr fiyatlarıyla aynı . Kadansli (sonradan eklenmeyen hazır var olan ) yurt dışı sitelerde bilen kullanan varsa link atabilir mi .

Ayrıca aliexpressten birçok ürün alıp burada incelemesini yapicam
Shimano balata 4 tl ye geliyo ve bunungibi birçok NE KADAR UCUZ YAV

80456 dosyayı görüntüle

Bi kadans km sayacı ve go pro bulamadim ucuza

Bunu buldum cadance yaziyo ancak hiç ingilizcem yok pek anlamadım kadans özelliği varmıdır. Alınacak bisymi bana pek güven hissi vemedi .ama bi bunu bulabildim.
(link)

Yardımlrınızı bekliyorum

29 fonksiyon diyoAcaba bunda varmidir
(link)

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
@.melih. Merhaba ben 3 yıldır sigma 1609 Sts kullanıyorum (yani 16.12 nin eski ismi) kablosuz hiç sorun yaşamadım sadece bağlantı kesintisi şöyle oluyor yanından tır geçmesi anlık yapıyor. Askeri bölgelerden gecmende etkiliyor. Şuanda sigma rox 6.0 aldım ve kullanıyorum. Düşünürsen 1609 kablosuz kadans kiti ile birlikte 150 tl ye satabilirim. Kullanmıyorum suanda :)DSC_2034.JPG

chizer.adam

SOSYAL ŞEBEKE
Tepki
1.516
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
COUNT 16.12 KABLOLU SAYAÇ SIGMA SPORT

-Bu ürünü 2. Defa aldım ve aynı problemi yaşıyorum aklına esince okuyor aklına esincede okumuyor kesinlikle tavsiye etmiyorum.
-Küçük bir hareketle yerine oturuyor fakat bağlantı hiç sağlam değil, titreşim veya küçük bir temasla yerinden çok kolay çıkıyor, hiçbir emniyeti yok.
Dördüncü sürüşte maalesef kayboldu. Düşmesine önlemek için çözüm bulunmalı.
-Ürünü yaklaşık 1ay oldu alalı ilk aldığımda açmak biraz zor oldu defalarca denedim en sonunda 1gün sonra açıldı bir diğer nokta ise aldıktan 2hafta sonra ara ara okumamaya başladı şuanda öyle ara sıra okumuyor . bunun dışında kadans ölçerde kutunun içinden çıkmıyor
-Sıfır ürün bir türlü çalışmadı!

Yukarıdaki yorumları decathlonun sitesinde, ürün yorumlarından kopyaladım. Neredeyse hiç olumlu yorum yazmamışlar. Aklında bulunsun.

Bu da linki;

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kablosuz pek düsünmüyorum ancak piyasada da kablolu neredeyse hiç seçenek yok bilmiyorum ne yapsam aliexpresste 2$ a satilan km saatlerinden 2 tane alsam birini pedala baglayip kadans için digerinide hız vs için kullansam olur mu aceba

Yardımlarınızı bekliyorum dediğim uygun mu olur mu öyle

Gixxer

Forum Demirbaşı
Tepki
400
İsim
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
Bc16.12 kadanssız ve kablolu
Bc16.12 sts kadanssız ve kablosuz
Bc16.12 CAD kadanslı ve kablolu
Bc16.12 sts CAD kadanslı ve kablosuz.

Tepki
3
İsim
Metehan Derici
Hocam bende cateye var yurtdışı fiyatı bile 300 tl sıfır banada takastan geldi kadans sensörü vs dahil 200 e bırakırım ücretsiz kargo. (link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar şu bluetoothlu kadans sayacından kullanan var mı??

Fiyatı baya uygun göründü.
(link)

uqurcinar

Üye
Tepki
23
İsim
uğur
Bisiklet
Diğer
SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sıcak rockbros mini kilometre bisiklet bilgisayar iphone ipad için ultralight bluetooth 4.0 akıllı bisiklet kablosuz hız
(link)
(from AliExpress Android)
su urun dikkatin cekiyor benimde

Savaş Acıboz

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Merida
@.melih. kablosuz olanı kullanıyorum, memnunum araçtaki devir saati gibi düşünün pedala takılan sensör sayesinde dakikadaki pedal sayınızı ölçüyor söylenene göre 80 devir üzeri yağ yakımı hızlanıyormuş bende bu durumu göz önünde bulundurarak turlarımı yapıyorum, kablolu olanda çok fazla kablo dolaşır diye düşünüyorum.

shumel01

Üye
Tepki
4
İsim
Şamil Şimşek
Bisiklet
Diğer
@Seth

Merhaba, bu cihazdan memnun kaldınız mı?
Bağlantı problemi var mı?
Cep telefonundan yada başka bluetooth cihaz ile birlikte kullandığınızda sıkıntı yaşadınız mı?
Karanlık kullanımı nasıl? Arkaplan ışığı kaç saniye açık kalıyor? Fiyat olarak çok cazip görünüyor.
Bu fiyata o özellik olmaz ama yine de sorayım datayı bilgisayar ortamına aktarmanın bir yolu var mıdır?
Özellikle kadans ve nabız için bu cihaz dikkatimi çekti, nabız ve kadans için ayrı ayrı yorum yaparsanız çok sevinirim.
Farkındayım çok soru sordum, şimdiden teşekkürler.

Tepki
0
İsim
Hakan
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar forumda yeniyim, bu odometreden almayı düşünüyorum uzun vadede kullanmış olan kullanıcılardan olumlu olumsuz yorum bekliyorum, sıkıntıları nelerdir ? Arıza çıkarıyormu, sarsıntıya dayanıklımıdır, yardımcı olursanız sevinirim.rBVaEVeRgDCABVzCAAB1h9ZbDbQ903.jpg