Kaçkar Bisiklet ve SDS (Sıradışı Sporlar) Antrenman Yarışları başlıyor

T

Tuğrul

Misafir
@austa1959

Bizde yarışmıyoruz.Zaten yarışmak önemli değil.Oraya gidip ,yarışın havasını bile teneffüs etmek yeter.

Bence kimse kaçırmasın.

Scudo

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
@Alican

Keşke Alican, Türkiye'de böyle bir kategorinin yerleşmesi ve bunu yapan sporcuların yetişmesi çok güzel olurdu. Ama parkuru hazırlamak bile büyük bir masraf. Ağır iş makinalarıyla yapılan uzun bir hafriyat çalışması gerektiriyor.(yaklaşık 2000 ton malzeme,kum,moloz vs....) Uygun arazinin temini vs... düşünsene burası için belediyeden gidip yer istenecek. Hangi belediye verirdi acaba? :D

http://img155.imageshack.us/img155/1571/4xcoursejy2.jpg

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
bu konu ile ilgili yabancı siteler varsa aklınızda paylaşırmısınız ?

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Yahu 4X dediysek profesyonel bir 4X yarışı istemiyoruz ya :).
Parkurun teknik iniş kısmı başka bağlantılarla biraz daha uzatılır, mümkünse geniş yerler seçilir. Böylece XC-4X bir yarış olur :). Kısa sürecek, anlık adrenalin ve eğlence dolu bir yarış çıkar ortaya. Hem 4'lü start almak her sporcuyu da motive edecektir. Yeni başlayanlar için de iyi bir deneyim olur ;). Yoksa zaten Türkiye'de 4X için ne uygun bisiklet var, ne de uygun ekipman (koruma vs gibi). 1 metrelik rampa istemiyoruz :) 50 cm de yeter :D.

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
İnşallah ben de geleceğim. Geçen sene 2. yarışta kendimi aşmış ve 6 turun 4ünü tamamlamıştım. :D Tabi kıştan beri epey bisiklete bindim, hatta ÇOK bindim ama kilolar duruyor. Yarışmaktan çok nadiren bulduğum araziye çıkma fırsatını değerlendirmeye geliyorum. Zaten benim kategorimde SÜPER yarışçılar olduğu için hiç şansım yok. Olsun. :)

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@Mantis

Daha duyurusu yapılmadı galiba ama, bu hafta sonu Cumartesi ve Pazar günlerimiz Kaçkar ile geçecek gibi gözüküyor. ;)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@Mantis

ben geliyorum, su objektifi bi camura bulayalim :p :D bildigim kadariyla semrta da geliyor.. ona faizi haric tami tamina 1 YTL 50 YKS borcum var zaten, isterse gelmesin :D

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Ctsi de Kaçkarın yeni mağaza açılışı var sanırım ...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
@bikergrrl

Galiba bu yarışta fotoğrafa doyacağız :D

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
Bu organizasyona gezi düzenlenmiyormu.Grup size sesleniyorum?Gitsek izlesek güzel olmazmı.Harun gelemez gerçi ama olsun :)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
biz gidiyoruz acumur beycigim, organize olup siz de geliverin avrupa yakasindan.. sizin icin belgrad ne ki :D 2 pedal basarsiniz oradasiniz :D ne de olsa nam-i diger yildiz korusu fatihlerindensiniz :p :D

• Beğen
Tepkiler: Uğur Taşdemir

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
@bikergrrl

Tabi canım o ne kelime zaten.Hele bir toplanalım nice yollar yeriz biz.:)

• Beğen
Tepkiler: bikergrrl

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
@bikergrrl

birisi yildiz korusumu dedi :D
rol arkadasim da buradaymis :D
bizim icin belgrad peynir ekmek yaa dimi acumur bey :)

Gürkan Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
682
Bisiklet
Cannondale
evet beklenen yarışa az kaldı sabırsızlanıyorum :) serkan abi yazı için ellerine sağlık

• Beğen
Tepkiler: Serkan Yazıcı