Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kaçkar Bisiklet 1. Belgrad Ormanı Yarışı Fotoğrafları

T

Tuğrul

Misafir
Arkadaşlar 22.01.2006 Tarihinde yapılan Kaçkar Bisiklet 1. Belgrad Oramanı Yarışı fotoğrafları hizmetinizdedir.
Orjinal boyuttaki fotoğrafları nı isteyen arkadaşlar benimle msn den irtibata geçsinler............
Resimler çok olduğu için yorum yazamadım.Kusura bakmayın :)

Selamlar & Saygılar

Scudo
harika bir gün, keyfine doyulmaz fotoğraflar...

tuğrul abi eline sağlık, güzel fotolar olmuş..

ya diyorum ki bu tür organizasyonlarda YBFden olduğumuzu belirtecek bi şeyler taşısak, çekilen fotoların YBF yayımlanacağını duyursak mesela...

Bizi herkes tanıyor merak etme

Zaten YBF nin linkini herkese gönderiyorum.

ellerine sağlık abim bunlar güzel fotolar..
yarışta eğlenceli geçmişe benziyor buralardan.. :D

Fotoğraflar güzel olmaya güzelde her etkinlikte içimde birşeyler kıpraşyo. Ya-rabbenal alemin, son nefesimizden önce bize de böyle etkinliklere katılmayı nasip et. AMİN...

Tugrul abii iyi yakalamış sın fotoları ...
çok sıkı bir yarış oldu iyi geçti, parkur elverişli idi tabi biz ne kadar yarışabildik o mesele gayet ıyı de yarıştık 5'tur attık iyi ıdı sanırım..

Yarışı bitirmeye odaklanmıştım ama kompenantlar ve düşüşler izin vermedi,balata ve arka aktarıcı yamulunca 5 inci turda bıtırmek zorunda kaldım.
insallah bır dahakı sefere bakıcaz..:rolleyes:

teşekkürler...

ellerine sağlık abi, gerçekten güzel resimler.

ya ben gene "iri" çıkmışım. makinadan olsa gerek. :)

duygun neşe saçıyordu yahu, insan her an mı gülümser-sırıtır? :)

Tuğrul Abi ellerine sağlık. Gerçekten çok güzel fotoğraflar. Ben de çok fazla söz vermiştim fotoğraf çekicem diye ama dayanamadım atladım yine bisikletin üzerine. Neyse... Ellerine sağlık abi.
Bu arada Hasan Amca da el emeğini göz nurunu ortaya koymuş. (link) ten girip görebilirsiniz... ;)

Keyifli bir yarışa daha 'seyirci' konumunda katıldım.
Görünen o ki, uzun süre de öyle kalacağım.

Çok köfte yemem gerekiyor. Çok!

Ben de birkac fotografi Tugrul'a gonderdim, guzel bir gundu. Organizatorleri kutlarim...

Organizatorlerin ellerine sağlık, bü tür Organizasyonların olmazsa olmazı olan sağlık ekibini görmek bir sağlıkçı olarak beni ayriyeten çok sevindirdi herkezin emeğine sağlık. selam ve saygılar teşekkürler.

Resimlerimizi çekip buraya koyan herkeze teşekkür ederim. Nice yarışlarda hep beraber olalım. Sevgiler.

çok güzel resimler çekmişsiniz dağ bisikletini yapısı itibariyle ve tadına varmak için böyle parkurlarda kullanmak lazım. Ben diyorumki bi turda bizim buralara düzenleseniz. Ben Esenköyde oturuyorum ve burası dağ bisikletinin cenneti, benim bi parkurum var Tazdağı gibi, Gürsel abi iyi bilir o bi tur düzenlemişti buraya.

Merhaba,
19-20 Mayis 2005'te arkadasim Burak Kilavuz ile Yalova-Cinarcik-Armutlu-
Gemlik-Iznik-Orhangazi-Yalova turu yaptigimizda Esenkoy'den gecmistik.
Dondurucu bir ruzgar vardi ama yine de cok sevmistik. Havalar duzeldiginde
gorusmek dilegiyle...

Oy oy oy ne güzel bir yarış olmuş ve tuğrul abi ne güzel yakalamışsın anları ;)

Hasan abi bu arada fotohasan.net'deki resimleri biraz daha büyük önizlemelerini koyamaz mısın ? :D (bulduk da bunuyoruz)

Yahu Eskişehir'de bırak yarışı gezecek adamı zor buluyoruz :D Hadi adamı bulduk havalar o kadar kötü ki bırak bisikleti yürüyerek çıkmak mesele. Sabah bir kalktım tam bir karış kar :eek: Koca bot karın içinde kayboluyor.. Hava desen eksi bilmemkaç.

Biz bisiklete binemiyoruz millet yarışıyor yahu :D :p Anca izliyoruz işte ne yapalım :( Havalar bi ısınsın acısını fena çıkartacam :D hehe

Etkinliği düzenleyenlere, katılanlara, resim çekip buraya üşenmeden yayınlayanlara ve yorum katan herkese teşekkürler ;)

güzel bir gün olmuş...resimler harika, ellerine sağlık üstad..

Bu güzel kareleri seyretmemizi sağlayan yarışçı arkadaşlara,fotografları çeken ve yayımlayan kişilere sonsuz teşekkürler...
Ellerinize,yüreğinize sağlık

Back