kaç kilo bmx ??

MacH

Üye
Tepki
2
arkadaşlar forumu aradım bulamadım.eger forumda aynı topıc warsa ozur dılerım.

arkadaşlar bır bmx bisikletın ideal kilosu nedir? max kaç olmalıdır ?? kaç kg makbuldur_?

Scudo

MacH

Üye
Tepki
2
@dask-

15-16 mı ??? :eek: aşırı ağır değil mi küçük kadrolu küçük jantlı bır bısıklet ıcın ??

SoldieR52

Forum Demirbaşı
Tepki
327
sen ne soruyosun flat mı street mi flat lar hafif olur normal bi street 14-15 kg olur

Sen hangisini öğrenmek istiyosn onu söyle

MacH

Üye
Tepki
2
hem flat hem street hemde ramp tarzı için olan kilo aralıklarını ogrenmek ıstıyorum.. yanı hepsını.. :D

dask-

Aktif Üye
Tepki
58
@MacH

türkie sartların bi ülkede 16 kglik sağlam bi bmx i öpte basıa koy;)param var diosan bastır paraya getir 8-9 kglik bisklet:D

• Beğen
Tepkiler: Hakkı Özen

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
oo mach sen çok şey istiyosn ama kararsızsın benden sana tavsiyee hangi tarz bmx kullanıcagını belırle yanı flat rampa street hangısıyse artık. once ona karar ver ondan sonra kıl arastırması yap

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
@bmx_flatland

:cool: Emeklemeden koşmaya çalışırsan,yürüyemeden çakılırsın.Dostum ilk önce ucuz-pahalı veya eski-yeni bir BMX al ve başlangıcı yapmış ol.Kendinide sınıflandırmaya çalışma FREESTYLE'ci olarak düşün öle flat,street yada rampa diye ayırım yapma dene ve neyi yapabiliyorsan onu yap.Yeni başlıyorsan Ümit freestyle 2008 ama ikinci bisikletinse GT öneririm sana bilmem anlata bidim mi.Teraziye gerek yok kolların ve bacakların güçlü olsun yeter.(HKK BMX TEAM).

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Sokak'ta 16 kiloya kadar sorun yapmaz.Ağırlık arttıkça yorulma hızın da artar.Hareketlerde aşırı bişey farketmez.

Serkan Tan

Üye
Tepki
31
ya kafama takıldı, bir bmx nasıl 16kg civarı geliyor?(gerçekten bilmediğim için soruyorum) mtb için söylense tamam derim normaldir ama bmx...kadronun et kalınlığı mı fazla? ya da nedir,sevinirim açıklarsanız:)

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Benimde bmx ler hakkında pek bilgim yok ama sonuçta sağlamlık ön planda olduğu için dayanıklı malzemeler kullanıyolardır.O yüzden ağırlıkları öyledir.

memet_26

Üye
Tepki
4
bmxlern ağırlıkları sağlamlık açısından kadroda ve jantlarda kalın metaller vb..malzemeler kullanıldığı için ağırdır bi bmx tekerini alıp eline baksan gene farkedersin ee bide peglerin ağırlığı var tabii

• Beğen
Tepkiler: Serkan Tan

Görkem Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.682
Abi benim BMX Tubing im var neredeyse 8-9 yıllık...Abim onla hatta takla atmış ama halen sapa sağlam,biraz da ağır ama çok iyi ve hızlı gidiyor...

MacH

Üye
Tepki
2
ben zaten kendımı bı kefeye koymuyorum ve şartlandırmıyorum.o yuzden hepsı için ortalama bişi sordum.

bırde Ümit freestyle 2008 i araştrdm bulamadım resmı ve fıyatı war mı sızlerde ??

ayhan37

Forum Demirbaşı
Tepki
210
@MacH

kesinlikle önermem ama yeni başlıcaksan olabilir