Kaç kere bisikletiniz çalındı?

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.289
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
Bir kere çalınmıştı zincirini kesip götürmüşler, üniversitedeydim. Sonra yolda denk geldim bebeye bisikletimin üzerinde (kırmızı ihlas-bisan mountain cat 1998de rahmetli halam vermişti orta okulu bitirince) öyle böyle dövmedim itoliti, sonra karakola götürdüm anlattım durumu memur arkadaşlara, orada da benim 2 katım kadar daha dövdüler (Keçiören gazino karakolu) :D sonra şikayetçi oldum savcılığa götürdüler, bebe de yalan söyledi orada yok babamdan istedim almadı, hiç bisikletim olmadı, şeytana uydum vs. Savcı da yaşı ufak diye salıverdı

Scudo

Bianchi tdl 1300

Forum Demirbaşı
Tepki
256
İsim
Kartal kaan
@master06
BUldugunuza sevindim :)dovmekle iyi yapmissiniz akillanir inşallah :D merak ettim yaşı kacti?

• Beğen
Tepkiler: Halilibrahim

Bianchi tdl 1300

Forum Demirbaşı
Tepki
256
İsim
Kartal kaan
@master06
Korkudan altına yapmıştır gülme krizine girdim
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.289
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
Salak salak işler, başkasının malına el uzatmak nedir yav

• Beğen
Tepkiler: Bianchi tdl 1300

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.289
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
Tabi canım adam niye kilitlemiş, sen niye kesiyorsun kilidi? Şimdi sizin kafanızda iki tane soru işareti var: bir; dayak nedir? iki; neden atılır?...

sıradan bir dayakta vücutta iki şey yükselir: bir; korku, iki; ardinal... ardinal bi hormon. dayağa karşı olan arzuyu artırıyor. biz bunu istemiyoruz. biz istiyoruz ki, kabahatinizi hatırlayın.

Sıradan dayağa örnek; sıradan dayak... yaratıcı dayağa örnek; öğretmenlerimizin bize cetvelle böyle vurması :D :D :D :D :D :D :D :D :D

• Beğen

İsa Yavaş

Daimi Üye
Tepki
141
Bisiklet
b'Twin
@Bianchi tdl 1300
Birisini bulduk. Polisi çağırdık. Adam bit pazarından almış. Poliste geri alamadı.

• Beğen
Tepkiler: Halilibrahim

Furkan NARİN

Aktif Üye
Tepki
75
İsim
Furkan N.
Bisiklet
Bianchi
Benim de 1 kere çalındı oda yan taraftaki evle aynı bahçeydi eski evin bizim. Yan taraftaki eve hırsız girmiş çıkmış bizimde bodrum kitli değildi o gün bisiklette kitli değildi diğer evi soymuş benimde eski bisiklete binerek gitmiş. :D Baya eskiydi ama. Abimden kalma . :DSADsa :D

Tüfekci

Aktif Üye
Tepki
95
İsim
Mustafa
Bisiklet
Carraro
kadro olarak değil ama 2 kez arka jant kilit yağ olmasın diye ön teker ve kadrodan kilitlemiştim.
bir kerede vites kolu gitti.

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Bisiklet
KTM
Ortaokul zamanı bianchi kataloğu aldım ve geceleri onunla uyur oldum. Babam, gazeteden kupon ile aldığımız bisan ihlas Bisikletim var diye almıyordu. Bir gün mahallede bir abi topallayarak ayağının sakat olduğunu ve manava kadar gitmek için istedi. Tabi bisikletin gözümde değeri yoktu hatta sakatken nasıl kullanır diye bile düşündüm. Ve Bisikleti verdim. Gidiş o gidiş. Ardından bianchi rcx 222 aldırmaya sebebim olmuştu. Aynı zamanda evin altında duran ablamın bisan Bisikleti de çalındı. Bir yıl sonra rcx 222 yi babam kahvenin önünden caldirdi. Kahveci babama bisiklet aldı onu da evin altından çaldılar. Kayıp ve çalıntı bisiklet çok. Artık beraber yatıyoruz ktm ile sıkıyorsa çalsınlar!!

• Beğen

Burak_Cakir

Daimi Üye
Tepki
534
İsim
Burak Çakır
Bisiklet
Ghost
dikkat etmek lazım elimizden geldiğince sağlam kilit kullanalım. kilit çozüm değil ama en azından kolayca çalınmasın. hırsız zaten işi biliyorsa yapacağını yapar. zaten çalınan bisikletlerin çoğunluğu amator hırsızlar tarafından çalınıyor