İnceleme Jordanred Bisiklet Forması

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
@Hamzaaltunbas
Normal ne ya?
Aldığınız şey,kışlık bisiklet forması..Bu formanın fermuarı veya cepleri değil,bu formanın her yeri su geçirmemeli..Rüzgar geçirmez,su geçirmez diye kocaman yazılmış zaten..Bu ürünü alan,buna göre alır..

Dikişten su geçirme meselesi trajikomik..Gülsem mi,kızsam mı bilemedim..İade için para alınması ve iade yapamamanız da üzücü..
Bu nüanslar önemli..
Ürünün bir köşesine ''bu ürünün dikişlerinden su geçirebilir ve bu da normaldir'' yazılsın bari..Ben ne bileyim,neresinden su geçirecek bu?!Su geçirmez diye almışım,hepsi bu..

Scudo

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.015
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Özcan.
Üzücü durum ancak satılan ürün Softshell Mont, bence şirketin satış pazarlamasında yaptığı açıklama hatası. Softshell Mont rüzgar ve soğuk geçirmez benim bildiğim. Yağmuruda bir yere kadar önlüyor ama aşırı ıslanınca içeri geçmeye başlıyor. Arkadaşın montu üretim hatalı gibime geliyor zira dikiş yerleri çok belli ve sankı aralık gibi duruyor.

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hamzaaltunbas sitede o şekilde yazıyor olabilir firma ile görüşün size ücretsiz kargo hakkında yardımcı olacaklarına eminim. Firma müşteri memnuniyetini kesinlikle önemsiyor Asil Bey veya Doruk Bey size yardımcı olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Hamzaaltunbas
Tepki
38
İsim
HamzaA
Bisiklet
Raleigh-USA
@sadi imren Konuştum zaten onlar bana telefonda kargoyu siz ödeyeceksiniz dediler. Bende ondan sonra siteye bakıp yazıyı gördüm. İsmini tam hatırlamıyorum ama ya Uğur'du ismi ya da Doruk'tu konuştuğum kişinin.

Tepki
107
Bisiklet
Carraro
Öncelikle herkese merhaba,

Konu ile ilgili yazılanları şaşkınlık içerisinde okuyorum. Ürünümüz su geçirmez kumaş ve fermuar kullanılarak üretilmiş bir üründür. Su geçirmezdir. Burada yazılanları okuyunca sanki dikişlerden yoğun su alıyormuş gibi bir izlenim oluşuyor. Çok yoğun su altında kaldığı zaman dikiş yerlerinden SIZINTI yapabilir. Ancak biz ürün performans testlerimizde böyle bir durumla karşılaşmadık.Konu ile ilgili bize ulaşan müşterimize de bu konu ile ilgili bilgi verilmiştir. Buna rağmen Jordanred olarak müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için müşterimize ürünü iade alabileceğimizi veya değişim yapabileceğimizi söyledik. Üstelik ürün kullanılmış, su altına test edilmiş ve tekrar satılabilirlik niteliğini kaybetmiş olmasına rağmen.

İade veya değişim alınan ürünlerde ayıplı bir ürün olmadığı takdirde kargo ücretini değişim/iade talep eden müşterimiz ödemektedir. Anlaşmalı kargo firmalarımız olduğu için ödenecek rakam ortalama 5-6 TL'dir.

Ürünümüzün su geçirme performansıyla ilgili video aşağıdadır. Yoğun suya rağmen içeriye herhangi bir damla bile geçirmemektedir. Ancak buna rağmen sızıntı yapabileceği ihtimalini göz ardı etmiyoruz. Müşterimizin başına gelmiş olabilir. Kendisine yardımcı olacağımızı da iletmiştik zaten.

Saygılarımla,
Doruk TÜTEK

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Doruk TÜTEK Bey selamlar elinizden gelen birşey olursa yapacağınızdan benim hiç şüphem yok ortada bir yanlış anlama olmuş olmalı başka bir anlam veremiyorum. Biz Bursa Tur Komitesi olarak firmanızdan 50'nin üzerinde forma tayt yaptırdık ve çok memnunuz şimdi de bu montlardan yaptırmayı düşünüyoruz.

Superevo

Daimi Üye
Tepki
339
İsim
Arif
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Doruk TÜTEK Bir üretici olarak videodaki gibi ( softshell dikiş su testi:) ) amatörce testi nasıl yapabildiniz aklım almıyor. Su kağıdın üzerinde de böyle durabilir. Bisiklet sürerken forma insan vücuduna göre şekil alıyor belli alanlara mukavemet uygulanıyor.

• Beğen
Tepkiler: uslsy
Tepki
234
İsim
Asil Balaban
Bisiklet
Dahon
@Superevo Jordanred ürünlerinin gerçek hayat testleri sponsor olduğumuz milli sporcular tarafından yapılmaktadır. Videoda basit bir şekilde ürün dikişlerini göstermek için bu şekilde video çekilmiştir.

• Beğen
Tepkiler: bitinya_s
Tepki
107
Bisiklet
Carraro
@Superevo

Merhaba,

Doğru söylüyorsunuz performans esnasında ürünün formu değiştiği için bu gerçekleşebilir.Zaten bunun içinde yukardaki yazımın son paragrafında '' Ancak buna rağmen sızıntı yapabileceği ihtimalini göz ardı etmiyoruz. Müşterimizin başına gelmiş olabilir. Kendisine yardımcı olacağımızı da iletmiştik zaten. '' yazmıştım. Sanırım yazımı okurken bu kısmı atladınız.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35

smtdgncy

Daimi Üye
Tepki
488
İsim
Samet
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bal mumu yöntemi nasıl oluyor bilgi verir misiniz? İlgimi çekti yöntem. :)

Tepki
38
İsim
HamzaA
Bisiklet
Raleigh-USA
Açıkçası bana gelen ürünün dikişleri fotoğrafta da görüldüğü üzere açık olduğundan suyu olduğundan fazla geçirmiş olabilir. Firma yetkilisi de üründe bir problem olmadığını belirtince bende genel olarak bütün ürünleri o zaman böyledir diyerekten genelleme yapmış bulundum.Her neyse iade için tekrar aradım bayağı yardımcı oldular geri dönüşleri güzel tabi kargo parası 45 tl tuttuğu için karşı ödemeli yolladım. Problem yaratır mı bilemiyorum. Olmadı eksik yatırlar olur biter. Amacım firmayı karalamak değildi sadece karşılaştığım durumu sizlerle paylaşmaktı, herkese iyi günler.

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Triban
Tepki
38
İsim
HamzaA
Bisiklet
Raleigh-USA
@smtdgncy
Normal her yerde satılan beyaz mumu alıyorsunuz. Geçirmezlik istediğiniz yere mumu sürüp, fön makinesini sıcak hava da çalıştırıp mumu eritiyorsunuz.Eridikten sonrada fönü çekip kurumasını belkiyorsunuz en fazla 10 sn sürüyor bu kadar ürün su geçirmez oluyor. @smtdgncy

• Beğen
Tepkiler: smtdgncy

furkanbr

Forum Demirbaşı
Tepki
416
Bisiklet
b'Twin
Jordanred olarak 3/4 tayt satisi dusunuyor musunuz acaba?

smtdgncy

Daimi Üye
Tepki
488
İsim
Samet
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti