İnceleme Jordanred Bisiklet Forması

windshear

Üye
Tepki
43
İsim
Berker
Bisiklet
Kron
@asilbalaban İlginiz için teşekkür ederim. Muhattap bulmak, sizlerin ilgilenmesi markanız için oldukça olumlu. Forma geldiğinde fikirlerimide söylerim. Teşekkürler.

Scudo

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
Firmanın Antalya'da olduğunu yeni fark ediyorum. :) belki kargo ücreti falan ödemeden gidip bizzat tasarım yaptırıp formamı giyip eve bisikletimle dönebilirim. Ne dersiniz?

Yalnız forma fiyatları son bir ay içerisinde artmış mı ne? yoksa yanılıyor muyum?

Cyclist50

Üye
Tepki
3
Formalar eline geçtiği zaman yorum yapacak arkadaşlar formalar elinize geçtiyse yorumlarınızı yazar mısınız

• Beğen
Tepkiler: ÇAMKOMLU

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
Ben de sipariş vermiştim, forma baskısı cepleri ve düzgün, genel olarak beğendim. Fakat forma yazlık değil baharlik gibi geldi bana. Işığa tuttuğumuzda arkası görünmüyor, ince değil. Dolayısıyla yazın sıcak günlerde kullanmayacağım. Aksamları veya baharda severek kullanacağımı sanıyorum

Dochtour

Üye
Tepki
31
Ben de sipariş verdim. WhatsApp tan detaylıca tasarım konusunda konuşuluyor bu noktada sıkıntı yok. Formanın görsel hali yollanıyor. Benim istediğim renk turkuaz idi. Yolladıkları görsel de öyle.. gel gelelim forma koyu gri açık gri şeklinde geldi. Tabi geriye dönüp baktığımızda açıklamalarda koyu gri -açık gri yazmış ama tabi ben görsele odaklanınca o noktayı atlamışım. Neyse efendim dedim görsel bu dediler ki renk bilgisayarda farklı görünebilir (en saçma bulduğum şey budur ton farkı olur da yeşil ve gri apayrı iki renk) her neyse dediler konuyla ilgileneceğiz size döneceğiz, tabiki dönen eden olmadı. Yani klasik türk esnaf mantığı. Demem o ki diparişinizi verirken çok dikkatli olun..

Cyclist50

Üye
Tepki
3
siteleri değişmiş baya . fiyatlarda ufak bir artıs var ama kargo dahil yapmıslar aynı hesaba geliyo yine .

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cyclist50 6 Tl kargo ücreti vardı sanırım.

Forma fiyatlarında toplu alım bilgileri girilmiş. Güzel olmuş. Formamın analizini daha yapamıyorum şehir dışındayım Eylül ayında fotoları atarım :D

Atatürk ve Ayyıldız modelleri gelmiş şahane!!!

Yeni modeller:

upload_2017-7-26_13-32-57.png

upload_2017-7-26_13-33-31.png

upload_2017-7-26_13-33-58.png

upload_2017-7-26_13-34-25.png

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Seya ve kobalamin

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bilge Kaan AKIN Çok mattah değil. Benim Kartal'ımın rengine uygun, siyah kırmızı ağırlıklı. Şehir dışındayım Gerçek görüntüsü suan yok. Maalesef. :(

cagugur

Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
Formaya fotoğraf baskısı alan oldu mu hiç? Eğer ki yaptıran varsa, görsellerini paylaşabilir mi?

deadlistcach

Daimi Üye
Tepki
443
Bisiklet
Felt
Önceli postlarda özel tasarımın ek 70 lira olduğu yazılmış, yan, forma +70 lira mı oluyor?

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arka ceplerin darlığı ve kollardaki lycra kısımlarını merak ediyorum ben de.Eğer dediğim kısımlar da gerçekten iyiyse kesin alınır.Siteleri harika olmuş zaten şimdi.Çok güzel formalar çıkar ortaya.

Tepki
234
İsim
Asil Balaban
Bisiklet
Dahon
@deadlistcach

Özel tasarım konusu, hiç var olmayan bir forma tasarımını bizden talep etmeniz veya fotoğrafını gönderidğiniz bir formanın benzerini istemeniz durumunda uygulanıyor.
Basit işçilikle çözülecek yada mevcut şablonlar üzerinde yaptığınız küçük değişiklikler için tasarım ücreti talep etmiyoruz.

--

3 aydır üzerine çalıştığımız yeni internet sitemizi nihayet yayına aldık.

- Artık forma tasarımları eklemek bizim için çok daha kolay hale geldi. Dolayısı ile hemen her hafta sisteme yeni forma tasarımları eklenecek.
- Yeni forma sihirbazında müşterilerin logo yükleme sınırı kaldırıldı. Artık forma tasarlarken öne ve arkaya istenilen sayıda logo yüklenip pozisyonu ve boyutu ayarlanabiliyor.
- Forma sayısı arttıkça otomatik indirim yapan fiyatlandırma sistemine geçildi.
- Sepette kargo ücreti almıyorduk, kapıda kargo ücreti ile karşılaşan müşterilerimiz bu durumdan şikayet ediyorlardı. Kargo ücretini tamamen kaldırdık. Tek bir forma siparişinde kargo dahil fiyat ile hemen hemen aynı tutara denk geliyor. Forma sayısı arttıkça eski fiyatlardan daha avantajlı oluyor şimdiki sistemde.
- Basketbol, koşu ve e-spor kategorileri eklendi.
- Tüm spor kategorilerinde tek forma sipariş verebilmenin önü açıldı.

Mobil site ile ilgili çalışmalar devam ediyor, kısa süre içerisinde tamamen mobil uyumlu bir sisteme sahip olacağız. Ve bisiklet grupları ve forma satmak isteyenler için bayilik sistemi çalışmalarımız var.

Jordanred olarak özel forma yaptırma konusunda süreci kolaylaştırmak ve hızlandırmak için sürekli çalışmaya devam ediyoruz, edeceğiz. Her üretici gibi bizde ara sıra hatalar yapabiliyoruz. Ancak Jordanred olarak bizim için müşteri kazanmak para kazanmaktan önce geliyor. Forumdan sipariş verip yanlış renk, yanlış kan grubu vb. hatalarla karşılaşan bir çok kişiye tekrar ücretsiz forma yaptığımızı ve istemeden yaptığımız hatalarımızı telafi etmek için var gücümüzle çalıştığımızı müşterilerimiz doğrulayacaklardır. @(link)'un mesajını okuduğumda hem çok üzüldüm hemde çok utandım. Biz şirket içindeki yaptığımız görüşmede tekrar forma yapılacağına karar vermiştik ancak bayram tatili, yıllık izinler derken bu konu yazılı olarak tutulmadığı için unutuldu. Kendisi bizi klasik Türk esnafı diye eleştirmeden önce bir kez daha arasaydı kendisine zaten forma göndermiş olacaktık. Kendisinden bir kez daha burdan özür dileyip, bizden telafi forması isteme hakkını bir kez daha hatırlatıyorum.

Sorularınızı burdan sormaya devam edebilirsiniz. Zaman buldukça foruma girip cevap vereceğim.

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@asilbalaban beden ölçüm tablosu eklenmiş güzel renkler de doğru geldi mi sorun kalmaz inşallah

musAKka

HeadBanger
Tepki
145
İsim
Oğuz
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@asilbalaban Siteniz ve tasarım sihirbazınız oldukça güzel, elinize sağlık.

Geçen hafta sipariş geçmiştim, sanırım şu an üretim aşamasında. Ürün elime geldiğinde eski fiyat + kargo ücreti mi ödemek durumunda kalacağım? Yoksa daha ürünü ulaşmamışlara kargo konusunda bir güzellik mi bekliyor? :)

Saygılar.

Tepki
234
İsim
Asil Balaban
Bisiklet
Dahon
@musAKka

eski müşterilerimize de ücretsiz kargo ile gönderiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: musAKka

musAKka

HeadBanger
Tepki
145
İsim
Oğuz
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Formam geldi bugün. Malzeme kalitesi ve baskıları beklentimin üzerinde. Beden olarak M almıştım, biraz dar ama sıkıntı yok, vücudu sarması açısından iyi. Koldaki logolar da güzel çıkmış, yıkadıkça silinmez diye umuyorum.

IMG_20170802_120431.jpg
IMG_20170802_120207.jpg

alcest

Forum Demirbaşı
Tepki
516
İsim
Ahmet
Bisiklet
Canyon
Benim formalarım da geldi. Tek sıkıntı siyah olan da ön taraftaki vegan yazısının kalın yazılmasını istemiştim. Unutmuşlar. Sarı da ise unutmamışlar :)

Kumaşı Decathlon formaya göre kalın ve az da olsa ağır. Bir de bel kısmındaki lastikler çok sıkı olduğu için forma yukarı toplanıyor. Kumaş kalitesi olarak beğendim.