İnceleme Jordanred Bisiklet Forması

Başlık
0
Tepki
83
Bisiklet
Carraro
@ogishelby
Merhaba,
Hangi yorumdan sonra umutsuzluğa kapıldınız ?

ogishelby

Üye
Başlık
0
Tepki
75
İsim
Oğulcan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Doruk TÜTEK
Merhaba,
Başlık altında uzun kargo sürelerinden, kusurlu fermuar-baskı hataları hakkında dert yananlarını gördüm. Ancak dönem dönem yoğunluktan olabilir, dikkatsizlikten olabilir ön yargılı olmamak gere. Kendİ adıma biraz kullanıcı yorumlarını dikkate alan birisiyim o yüzden umutsuzluğa kapıldım yazmıştım.
Forma elime geçtikten sonra yorum yapmak en doğrusu.

Başlık
0
Tepki
83
Bisiklet
Carraro
@ogishelby

Herhangi bir üretim hatası olduğu zaman ürünü ücretsiz olarak baştan üretip kullanıcıya ulaştırıyoruz. Bu konuda endişeniz olmasın

Ozan_ozaN

Üye
Başlık
0
Tepki
45
İsim
Ozan
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Doruk TÜTEK
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Roadie Bisiklet Forması (Racing Fit)
bu ürünü Regular Fit (Normal Kalıp) üretmeniz mümkün mü?

smtdgncy

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
273
İsim
Samet D.
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@smtdgncy
Ürün elime ulaştı. Yaklaşık 2,5 saatlik bir sürüşte kullandım. Ben daha önce hiç tayt kullanmadım. Yani günlük 200 Km'lik sürüş yaptığım zamanlarda bile :hhhhhh: Ama muhteşem bir rahatlıkmış. Ürüne gelecek olursam ürünün kumaş kalitesi olsun, motif detayları, bacakları sarması olsun, oldukça hoşuma gitti. Muhtemelen yine Jordanred tercih ederim.
Bu arada ürünün linki şu:

mmakif

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
193
İsim
Mehmet Akif
Bisiklet
Ümit
@smtdgncy Oncelikle hayırli olsun güzel günlerde kullanın inşallah. Acaba pedinin fotosunu atabilir misiniz musait oldugunuzda net çekilmiş? Benim de kafamda var da :harika:

• Beğen
Tepkiler: smtdgncy

Bigpatron

Forum Bağımlısı
Başlık
0
Tepki
1.320
İsim
Semih
Bisiklet
Fuji
@Ozan_ozaN
istediğin modeli istediğin kalıpta yapıyorlar ancak özel üretime gireceği için fiyatta farklılık olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Ozan_ozaN

bitinya_s

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
164
Bisiklet
Carraro
Ben yeni formaları beğendim. Tasarımlar güzel görünüyor. Şu forma güzel mesela.

Taytlar konusunda bir sorum olacak. Jel destekli ve Airmesh diye farklı pedler var. Bunların farkları neler acaba?
Bir de tayt alırken beden konusunda tedirgin oluyorum. Decathlon Taytlarında XL oluyor bana ama sizce Jordanred tayt bedenleri nasıl?

• Beğen
Tepkiler: vetohan ve mmakif

smtdgncy

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
273
İsim
Samet D.
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mmakif
Tabii ki, gün içinde paylaşım yaparım :harika:

bitinya_s

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
164
Bisiklet
Carraro
@smtdgncy
Beden seçerken nasıl karar verdiniz? Beden tablosuna göre mi aldınız? Bu fotoğraflar çok faydalı oldu. Teşekkürler.

:DDD

Daimi Üye
Başlık
0
Tepki
135
İsim
Muhammed Hüten
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de Racing Fit forma aldım. Gelince incelemesini atarım. Diğer forma kazada yırtıldı.

Rhodiumm

Üye
Başlık
1
Tepki
104
İsim
Ayberg
Bisiklet
Mosso
Ben de softshell modelleri çıkınca almıştım bu kış. 200 liraya aldıktan 1 hafta sonra 150'ye düşmüştü :( Sonrasında Bir kaç sürüşte giydikten sonra fermuarın tutma yeri kırıldı. Öyle kullanıyorum şu an :acpsnr:

• Üzgün
Tepkiler: :DDD

smtdgncy

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
273
İsim
Samet D.
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@bitinya_s
Evet tablolarına göre seçim yaptım. Daha sonra kendilerini aradım ve fikir alışverişinde bulundum.
Fikir vermesi açısından boyum 1.81 cm kilom ise 74 kg ve L beden aldım.

• Beğen
Tepkiler: bitinya_s

Realomer

Üye
Başlık
0
Tepki
23
İsim
Ömer Ö.
Bisiklet
Salcano
Bende bu formayı fuardan aldım yeni sezonmuş daha kullanmak nasip olmadı ama gayet guzele benziyor. Racing fit kalıp. M beden. Fuarda 100tl idi ben öğrenci indirimi alıp 90tlye aldım, sitedeki fiyata 115tl.20190417_222331.jpg20190417_222339.jpg20190417_222335.jpg 20190417_222404.jpg20190417_222455.jpg20190417_222432.jpg

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mmakif
Başlık
0
Tepki
83
Bisiklet
Carraro
Ben de softshell modelleri çıkınca almıştım bu kış. 200 liraya aldıktan 1 hafta sonra 150'ye düşmüştü :( Sonrasında Bir kaç sürüşte giydikten sonra fermuarın tutma yeri kırıldı. Öyle kullanıyorum şu an :acpsnr:
Merhaba,
Lütfen bizimle iletişime geçin. Ürününüzün fermuarını değiştirelim. Ürünümüzü bu şekilde kullanmanızı istemeyiz.

@Doruk TÜTEK

Roadie Bisiklet Forması (Racing Fit)
bu ürünü Regular Fit (Normal Kalıp) üretmeniz mümkün mü?
Merhaba,
Evet bu şekilde üretim yapabiliriz.
Kendin Tasarla < Bisiklet < Kısa Kollu Regular Fit Bisiklet Forması adımlarını izleyerek herhangi bir tasarım yapmadan sipariş veriniz. Siparişin not kısmına Roadie bisiklet formanızın tasarımından istiyorum yazınız. Arkadaşlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir.

Ben yeni formaları beğendim. Tasarımlar güzel görünüyor. Şu forma güzel mesela.

Taytlar konusunda bir sorum olacak. Jel destekli ve Airmesh diye farklı pedler var. Bunların farkları neler acaba?
Bir de tayt alırken beden konusunda tedirgin oluyorum. Decathlon Taytlarında XL oluyor bana ama sizce Jordanred tayt bedenleri nasıl?
Jel destekli pedimiz 4 saate kadar olan sürüşler için. Airmesh pedimiz ise 8 saate kadar olan sürüşler için önerdiğimiz pedlerimizdir. Kullanıcı deneyimlerinden bahsetmiş olduğumuz sürüş saatlerinin daha üzerinde bir performans aldıkları geri dönüşleri almaktayız. İki pedimizde aynı üreticiden , İtalyan TMF Cycling Pads firmasından ithal ettiğimiz pedlerimizdir.

Ozan_ozaN

Üye
Başlık
0
Tepki
45
İsim
Ozan
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,
Evet bu şekilde üretim yapabiliriz.
Kendin Tasarla < Bisiklet < Kısa Kollu Regular Fit Bisiklet Forması adımlarını izleyerek herhangi bir tasarım yapmadan sipariş veriniz. Siparişin not kısmına Roadie bisiklet formanızın tasarımından istiyorum yazınız. Arkadaşlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir.
fırsat ürünlerinden sipariş verdim :)

• Beğen
Tepkiler: :DDD

amoush00

Bisiklet özgürlüktür..
Başlık
13
Tepki
1.121
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
@smtdgncy Hocam standard pedleri mavi oluyor ve fena değil.. ben beğendim ama 15 tl farkla daha iyi olduğunu idaa ettikleri bu turuncu pedi de merak ediyorum.. Kullandıktan sonra izlenimlerinizi yazar mısınız?

karaomermustafa

Kozan Bisiklet ( KOZBİ) Dedacciai nerissimo
Başlık
2
Tepki
305
Bisiklet
Diğer
@smtdgncy Hocam standard pedleri mavi oluyor ve fena değil.. ben beğendim ama 15 tl farkla daha iyi olduğunu idaa ettikleri bu turuncu pedi de merak ediyorum.. Kullandıktan sonra izlenimlerinizi yazar mısınız?
ben geçen hafta aldım 2 saat sürüş yaptım beğendim. kıyaslama açısından yazıyorum diğer taytlarım dhb blok ve scott rc pro. özetle, jordanred airmesh insert pedli askılı tayt alınır.
180 boy, 76kg ile L beden seçtim güzel oldu.

• Beğen
Tepkiler: mmakif
Yukarı Alt