Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

izzzzmit

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
arkadaşlar bu hafta sonu adapazarına gitmeyi planlıyoruz dönüşü trenle yapacaz büyük olasılıkla yani bir günde 200 km devirmeye calışıcaz kısmet olursa henüz erken ama ben yinede haberdar edeyim o zamana kadar konuyu paylaşabiliriz gelmek isteyen sıkı binicileri bekleriz irtibat icin tel no 05364928372 e mail wwwilkermtb@hotmail.com

Scudo
slm ilker bu hafta yarıstayız o yuzden biz gelemeyız ama 1 hafta sonra sonra gıderdık ne dersınız

olsun tekrar gideriz senimi kıracaz

hem ben ona göre hazırlık yaptım biz gidelim sonra yolu durumunu öğrenir birdahaki sefere daha güzel gecer belki adapazarı yaparız

ben de buradan uzun yolcuları topluyorum insallah adapazarı yaparız yalnız hepsi yolcudur ona gore ;)

bu arda yanınıza bi makine alın da resim gorelım biraz (hani kızdıgınız falan olursa işimize yarar):)

evet dogru söylüyorsun makine işini halletim büyük bir olasılıkla hareket satini ve başlangıc saatini de yazıyorum

buluşma yeri-maltepe sahili migros önü

hareket saati 08 30

rotamız sahilden kaynarca ordan teme bağlanıyoruz i,stek doğrultusunda
ver elini izmit tahminen 12 ila 13 arası ordaoluruz yemek cay molası ardından dönüş

sürüş hız ortalamasını yazmıyacam grubun performansına göre 25 35 arası olur her halde
yol her türlü bisiklete uygun bilhassa roadbike lara
gelecek olan arkadaşlarımız varsa hazırlıklı gelsin örneğin kask eldiven gözlük şamber pompa su vs haydi bakalım gazamız mübarek ola

memet onuda önümüzdeki pazar yaparız o zamana kadar işlerini hallet şöyle tam kadro gidelim sen ben tarık abi

Back