izmit körfez turu...varmısınız :D

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Hasan Bahri Toros

hasan 20 mayısta 4 alternatif var isteyen istediğini seçer bu kış aylarında üşütecen o kartepede soğuk ile şaka olmaz kartepe ayı mayısta başlar ,sezon mayıs oranın, ekime kadar gider kasım ,aralık, ocak ,şubat mart, nisan bu aylar unutun orayı ,,,,,evet mayısta sezonu açacağım isteyen 4 tercihten birine abone olur isteyen 1640 a çıkar ve tren ile döner isteyen katogori 2 ye bağlanır bostancıdan basar kartepe otele çıkar ordan topçulara döner 188 km yi bi günde yer biliyorsun işin zoru ise bostancı -kartepe otel- bostancı eder 262 km avrupa yakadan gelenlere 280 yazar şimdi işin birinci seçeneğine kimse yanaşmaz bir iki adam çıkar ikinci seçenek ise genede ağır sayılır 3 ve dört ler ise en kolayları haydar paşadan trene binerek derbentte inmece ama kartepe otele çıkarak suadiyeden topçulara , 77 km dir yalovaya 89 yazar,,,
son seçenek en basiti derbente trenle 21 km rampa zirve dönüş aynı yerden derbent trene binmece 3-4 seçenekleri ben rafa kaldırıyorum çünki tuzluya mal oluyor yahu ,,,hesapladım,,,
bu arada enverin güzergahı düz yol rampa yok gebzede tırmanış var düzyolu sevenler için ideal bi güzergah,,,,,,,

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
hava yağmurlu olacak gibi görünüyor.hafif serpiştirme sorun değil ama 2 gün öncesinden yağmur şiddetli bilgisi alırsak ertelemek zorunda kalırız.dediğim gibi hafif yağmur dert değil soğuk hiç dert değil.

berk arat
sefa ayrılmaz
alper benli
birol çakır

BELKİ DİYENLER:
başar ibicioğlu
gökhan tanır
blacksee
önder merih acun
halil ibrahim derebaşı
cem şentin
........

BF Okuru

Üye
Tepki
2
http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/1_int.jpg
Sunday 12/25/2011
Sunshine
High Temperature: 6°C
RealFeel: 8°C

enver gardaş,,,,,

bu durum sizin lehinize,,,,ama akşam yağmur var ısı -1 olacak,,,,,,akşama kalmadan süratli gidilirse yağmura kalınmaz ,,,yukardaki durum aynen kalırsa ben belli olmaz bostancıdan sizi yakalarım ama ,anadolu yakadan bi kişi olması lazım bana refaket etmeli dönüşte yani tek başıma geçmek bana koyacak tek başıma gebzeden trene binmek istemiyorum ayrıca yalova feribot hattı çok pahalı ben emekli adamım yahu,,,,,

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
ne ne oldu.bu pazar tur yoktu aytekin.sorduğun gece yarışı ise ben gitmedim.

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Bu tur beni süper cezbetti. Eğer sınırlama yoksa katılmak isterim. Yalnız geçiş Topçulardan olursa daha güzel. Ne yapsak karanlığa kalırız. Onun için farlarımızın olması iyi olur. İnşallah ogün yağmur olmaz. Buradan iletişimde olalım.

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Nasıl yani şeytana uyma. Enver Avcı duymasın :). Zaten uzun zamandır uzun metrajlı tur yapmadım. Bu topik sanırım pazar gününün yağmur olasılığından ilerlemiyor. Kaçkar fatihi olarak senin de gelmen lazım. Benim meskenim değil diyorsan şarkıda ki gibi :):):):) ... onu bimem. :):)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kemal Caner

her hangi bir sınırlama yok.katılabilirsiniz elbette..hava pazar günü parçalı görünüyor ama yağış görünmüyor.özellikle eskihisara inmemek için gebzeyi dönmeye karar verdim önce.malum kimsenin önüne geçip ama yavaş diye engellemek olmaz.oradan aşağı da tehlikeli bir iniş var.kamyonlar araçlar otobüsler vızır vızır iniyor.ayrıca muhtemelen önceki gecenin yağmuru sebebiyle yolları pek kurumuş olmayacaktır.çıkış sorun değil antreman yaparız (gerçi o mesafeden sonra antremana gerek kalmaz ya neyse :D :p )

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kemal Caner

duydum bile :boese157: :000002158 :000002158 pazar yağmur görünmüyor.zaten ciddi bir yağmur olasılığına karşı gebze istikametini başlangıç olarak düşünüyorum.en azından geri dönmek için trene yakın oluruz sağanak falan olursa ama hava sadece kapalı görünüyor.pazar istanbul tarafları güneşli.kocaeli tarafları parçalı bulutlu.ayrıca karanlığa kalmamak için beşiktaş da toplandıkdan sonra kadıköye geçip gebze trenine binelim diye düşünüyorum.zaman kazanıp karanlığa kalmayız.gebzeye kadar ilerlememiz zor zaten trafik sebebiyle.biz körfez etabını tamamlayalım hava kararmadan

• Beğen
Tepkiler: Uğur Demirtaş

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@enver avcı

enver sana tiyo,,,saat 09.00 dan itibaren bisikleti alıyorlar banliyö trenine cengiz ile 16 bisikletli iznik e giderken gar müdürü almayacaktı ama ben alttan aldım neyse dedi şimdilik geçin aklında olsun 3-5 bisiklete bi şey demezler ama sayı 10 olursa iş yaş,,,,ben havaya baktım bir saat yağmur diyor ama bu accu değişiyor belli olmaz ben basarak devam edeceğim sizi yakalarız belki bostancıdan bi kaç adam olabilir 07.30 dan çıkış yaparız siz saat 09.30 da gebzede olursunuz saat 08.00 trenine binerseniz gebzeden devam ederek hafif tırmanış var bizim sizle buluşma belki ilerde olabilir izmit tren istasyonundan sonra ilk sağa dönen bulvar yolundan sağa gölcük ve topçularda işi bitiririm..

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
O zaman pazar sabahı Haydarpaşa'da buluşup, Gebze trenine binip, Gebze'den inip körfezi dolaşıyoruz öylemi? Yalova'ya gidilecek sanırım. Oradan gerisin geriye Topçular'a basılıp Eskihisar'a geçip oradan duruma göre tren yada pedal basarak dağılıyoruz. Böylemidir?

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kemal Caner

doğrudur.hareket şeklimiz bu doğrultuda olacak...bu akşam netleştiririz.ofisden çıkıp eve geçicem birazdan.burdan yada face den haberleşiriz.

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
Sabah besiktasta bulusuyoruz oyleyse, yalniz besiktastan kadikoye en erken vapur kacta var? yoksa orda bulusup karakoye mi gelecegiz?

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@alper benli

pazar günü kadıköye ilk vapur saat 7:45 de arkadaşlar.bu sebeple 6 olan buluşma saatimizi 7 olarak güncelliyoruz.kadıköyden gebze trenine zıplayıp gebzeden start veriyoruz turumuza.forumdan ve buradan takipde olsun herkes.cumartesi akşamı ertesi gün için hava durumuna bakarak turun iptali veya devamı için haberleşicez. hava durumuna göre buradan ve face den son durumu takip etmeyerek gelen olursa kusura bakmasın.ama iptal olma olasılığı küçük bir ihtimal...

• Beğen
Tepkiler: Kemal Caner

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
@Kemal Caner
Kemal abi umarım yeterli kondisyonun vardır.kış şartlarında doğru dürüst pedal çevrimediğim için ben güvenemedim kendime.Yoksa Enver'in turları kaçmaz.Allah kolaylık versin hepinize.İlk fırsatta görüşmek dileği ile .