İzmir'de düzgün jant akort ayarı yaptırabileceğim yer/kimse?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ratm tarafından paylaşıldı.

 1. ratm

  ratm Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  16 Nisan 2009
  Mesajlar:
  779
  Beğeniler:
  1.428
  Şehir:
  izmir
  Adı:
  Hakan Engin
  Seviye:
  29" mtb bisikletimin jant akort ayarıyla biraz derdim var. Bu jant ayarı olayından çok anlamadığım için ve ayar sehpası gibi yardımcı aletim de olmadığından bu işi ustalarına bırakmayı düşündüm. Daha önce farklı zamanlarda İzmir'deki bilindik iki servise verdim yapmaları için, ikisinden de memnun kalmadım. İsimlerini vermek istemiyorum buradan. Hatta biri diğerlerine göre daha pahalı yapıyordu bu işi, hadi dedim düzgün olsun onu deneyeyim, ama hüsran bana göre.
  Herhalde zor geliyor, çok uğraşmak istemiyorlar. Gidip de bunu yapan ustaya yapamamışsın sen bunu hiç güzel olmamış diyemem, yüzüm tutmaz.
  Bozuk arazide kullandığım için yine şu günlerde ayarı bozuldu, birkaç tel gevşemiş. El ayarıyla biraz düzelttim, sıktım falan ama tam olarak düzelmiyor, ince ayar gerekiyor.
  Sonuçta bir süre sonra yine bozulacak ayarı ama tam olarak düzgün yapılırsa beni daha uzun süre iade edeceğini düşünüyorum.
  Sadede gelirsek, İzmir'de bu akort ayarı işini iyi yapacağına inandığınız ve daha önce gördüğünüz servis neresi var?
  Aslında illa servis olması gerekmiyor, bu işi zaten iyi bilen belki aramızda birileri vardır, "getir kardeşim adam gibi yapayım ben sana onu" diyebilir, o daha da güzel olur. Yardımlarınızı bekliyorum.
   
 2. Sarper Tuncer

  Sarper Tuncer Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  28 Şubat 2014
  Mesajlar:
  504
  Beğeniler:
  517
  Şehir:
  izmir
  Adı:
  Sarper
  Bisiklet:
  Mosso
  Seviye:
  kardeşim bornova taraflarındaysan "özge bike" selim ustayı öneririm. 3-5 tl bişey alır ve işininde hakkını verir.
   
 3. #3
  ratm

  ratm Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  16 Nisan 2009
  Mesajlar:
  779
  Beğeniler:
  1.428
  Şehir:
  izmir
  Adı:
  Hakan Engin
  Seviye:
  tamam, internetden bakayım yerine, karşıyakadayım ben gerçi ama bu çevreden tavsiye alamazsam belki oraya götürürüm.
   

İlginizi Çekebilir

1-1484682847526-117cod4mi4i88-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
upload_2016-8-24_11-10-30.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...