İzmir'de bisikletçi

gio

Üye
Tepki
10
İsim
Görkem
Bisiklet
Fuji
Kadans Bisikleti onerebilirim. Karşıyaka Nergiz izban'a yakın. Tamer'in işçiliği ve iletişimi çok iyidir.

• Beğen
Tepkiler: TolgaGungormus
Scudo

onur caliskan

Aktif Üye
Tepki
378
İsim
onur çalışkan
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yelki'de Bisiklet.com var(Orbea) . Onur ve Mustafa diye iki arkadaş çalışıyor. Ben ironman için hazırlanırken Onur'un eşi ile çalıştım (Ece Calp, milli triatlet ve bisikletçi) ve dolayısıyla bisikletle ilgili herşey için defalarca buraya uğradım. İlgileri ve profesyonellikleri harikaydı. İlk kez iç lastik almak için girdiğimde de bisikletime komple bakım yaptırmak için gittiğimde de ilgi alaka aynı idi. Mustafa teknik açıdan sihirbaz gibi zaten, olmayacak ne varsa oldurdu. Büyük konuşmayayım ama heralde çok zorda kalmadıkça İzmir'de başka bisikletçiye gitmem.

andjustice4all

science rocks
Tepki
398
İsim
Doğu Mert A.
Bisiklet
KTM
İmkanı olanlar bisikletlerini Yelki'deki bisiklet.com'a götürsünler. Onur ve ekibi, sadece bisiklet tamir bilgisine değil bisiklet sporunun gerektirdiği kültür ve ahlaka da sahipler.

Onur burayı okuyorsan Belçika'dan selamlar kardeşim.

boing

Üye
Tepki
282
Başlangıç
1960—61
Bisiklet
Diğer
@ratm
Genelleme yaptığım doğrudur. Bu arada hiç uğramadığım dükkanlar var. Mesela bisiklet.com demişler, oraya hiç gitmedim. Nerede olduğunu bile bilmiyorum.

• Beğen

onur caliskan

Aktif Üye
Tepki
378
İsim
onur çalışkan
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@boing
Yelki'de, seferihisara giden ana yol üzerinde ışıklarda solda

• Beğen

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.872
İsim
Hakan Engin
@TolgaGungormus

Benim tavsiye edebileceğim birçok yer, şu sıralar listenin başında Kess Bisiklet var. Karşıyaka'da.

• Beğen

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de dün Orbea-Bisiklet.com'u Seferihisar'a doğru antrenmana çıktığımda görmüştüm.Çok da işlek olmadığını düşündüğüm bir yolda dışarıdan çok hoş gözüken bir mağazaya benziyordu, durup da bakmadığıma pişman olmuştum.Burada iş yapabiliyorlar mı diye düşünmüştüm ki bugün yazılanlardan anladığım üzere sevilen bir işletme imiş.

Ben de Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'ndaki Doruk Bisikleti tavsiye ederim.Mustafa Bey düzgün esnaftır.

• Beğen

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklet. com ( Onur) , Parkur Bisiklet ( Ali) , Kessbike(Serkan) , Kadans Bisiklet (Fatih). Hepsine gözü kapalı gidebilirsiniz.

Umitulusu

Üye
Tepki
8
İsim
Umit
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Klasik
@ratm
Çankaya sundu husnu abi can'dır

• Beğen

Yetkin

EAT- DRİNK -RİDE
Tepki
258
İsim
Yetkin K.
Bisiklet
b'Twin
Kess bike çok iyi tavsiye ederim. Aktif bisiklet (Ksk) ilgisiz burnu büyük. Seda ,Doruk normal. İzmir Bisiklet hizmet kalitesi çok güzel, Özge bike(Selim Usta) ucuz ama yetersiz . Sundu(Çankaya) servisindeki adam çok kaba , Kadans güleryüzlü ve ilgili.