İzmir triatlon buluşmaları

scitakoglu

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Specialized
Merhaba Arkadaşlar;
Biz Bu forumda tanışarak VeloKSK gurubunu kurarak güzel arkadaşlıklar edindik. Bisiklet ile başlayan gezmecelerimiz ister istemez kaşıntımızı arttırarak:):) triatlona katılma kararı almamıza neden oldu.

Aramızda koşu ve bisiklet antremanlarına zaten başlamıştık, Yüzmeyide bi şekilde halledeceğiz.

Konuyu açmaktaki amacım Triatlon cu arkadaşlar ile ve ironman Alanya Ekim yarışına katılacak arkadaşlar ile haberleşerek birbirimize yardımda bulunmak. Soru ve sorunlarımızı ortak çözmek. Antremanları yapmak. Birlik oluşturmak.

Kısacası İronman lar Buraya lütfen..

Scudo

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
İzmir buluşmasında da konuşmuştuk yanlış hatırlamıyorsam. Aldığınız karardan dolayı VeloKSK ekibini tebrik ediyorum. Takipteyim... Belki birgün bende katılırım iron yarışlarına...

• Beğen
Tepkiler: scitakoglu

Dradis

Üye
Tepki
6
Bisiklet
b'Twin
Ben İzmir'de değilim ama planlarım var, sizin gibi arkadaşlar olursa belki motivasyonum artar diye soruyorum:); nasıl gidiyor, neler yaptınız?

scitakoglu

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Specialized
Debeleniyoruz :). Bisiklet. Koşu. Halledecez gibi. Ama şimdilik yüzmede patladık. Kısmetse yazın halledicez artık.

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
@scitakoglu
Bende de tam tersi bir durum var. Yüzmede koşuya göre daha iyi hissediyorum kendimi.Triathlon konularını inceledikten sonra daha disiplinli yüzmeye başladım. 15m'lik havuzda durmadan 20 set yapıyorum. Bu yaz 4kg verdim 86'ya düştüm. Bisiklet ve yüzme iyi gidiyor gibi. Ama koşu sıkıntılı kilomdan dolayı...

• Beğen
Tepkiler: scitakoglu