İzmir MTB CUP 22 Mart 2015 Fotoğraflar

Tepki
25
Sorry, but my Turkish is very bad, even after living in Izmir for 5 years! :eek:

I have 86 photographs from the MTB cross country race in Güzelbahçe this Sunday.
If you were in the the race and would like to download any of the photos, please visit here:

(link)

If you know anyone in the race, please let them know.
If I didn't get your photograph - sorry! - maybe next year? :)

The photos are completely free for all non-commercial use but please don't use them for commercial purposes without my permission first. I retain full copyright.

Thank you for making it a great day!
Mark.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Mark Songhurst Welcome back. That's awesome and thank you for sharing with us. I reselect your forum account language as English. I mean, your account's default language has been changed from Turkish to English. Now you will see "Upload a File" button under message editor. It lets you easily share photos. You can select multiple photos from folders on your computer and upload them all at once. However, of course it's no problem. It's just a suggestion. :p At least these photos are amazing. Thanks again.

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
Güzel ama ingiliççe :D

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.870
İsim
Hakan Engin
Pazar günü oldukça güzel bir gündü, bisiklet için oldukça ideal güneşli bir hava vardı. Parkurun tamamını görmedim ama gördüğüm kadarıyla güzel hazırlanmıştı, keyifli bir parkurdu. Türkiye'nin her yerinden gelen sporcular vardı. 155 numaralı sporcu sanırım kazandı kendi kategorisinde, çok sağlam gidiyordu, bayağa bir fark açtı arada. Tabii katılanların hepsi profesyonel olmadığı için bayağa bi dökülenler, geride kalanlar, bir çok yerde bisikletden inenler oldu.
Organizasyon bana göre kötüydü, ne doğru düzgün bir tanıtım var, ne bir bilgilendirme işaretleri var, ne güvenlik önlemleri yeterli , ne de izleyici çekmek için bi çaba var. Resmen adamlar millet yarışı izlemesin diye herşeyi yapmışlar. Yazık.

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
(link) bütün kategori resimleri ve yazı burada.
elit erkekler ilk 20 de malasef türk sporcu yok parkur teknik bölümü oldukça tehlikeli ve zor gözüküyor

Tolga Uşaklı

Forum Demirbaşı
Tepki
1.097
Bisiklet
Lapierre
Parkuru nerden görebiliriz ?
GPS verisi veya herhangi bir bilgi var mı bu konuda ?

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.870
İsim
Hakan Engin
@Melih Çolak

Evet elite erkeklerde yabancılar vardı. Kullandıkları bisikletler de çok sağlamdı. Bir tane full karbon S-works vardı, dehşet bişey.

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@ratm yabancı akını olacak demiştim yarıştan önce çünkü c1 kategorisiydi. bisikletleri kadar kendileri çok iyiler çekirdekten yetişme olunca böyle oluyor

Tolga Uşaklı

Forum Demirbaşı
Tepki
1.097
Bisiklet
Lapierre
@Melih Çolak bilgi için teşekkürler, benim eve 15 dakika mesafede ama ben hafta sonu Marmaris'te ailecek gezmedeydim.
Artık gelecek sefere ekipmanları alır fotoğrafa giderim, şahsen kondisyonum bu seviyede değil. :D

Genel hatları ile yolu Google Earth ile çizdim, ortalama %7,2 eğim var gibi gözüküyor. Bir ara denemeye gideriz burayı, bakalım bizim başımıza neler gelecek. Bu arada 8 turu yaklaşık 90 dakika tamamlamış birinci yanlış görmüyorum değil mi ?

• Beğen
Tepkiler: Melih Çolak

Elbrus

Daimi Üye
Tepki
148
İsim
Atakan
Bisiklet
Carraro
So good! thanks for sharing ^^