İzmir Karşıyaka Demirköprü' de bisikletim çalındı

Sezen B.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Schwinn
Arkadaşlar merhaba, apartmanımızın bodrum katında kilitli halde bulunan spor salonundan bisikletim çalındı. Bisikletimi en son 9 Kasım 2014 tarihinde kullanmıştım. 7 Aralık 2014 tarihinde tekrar kullanmak için indiğimde kilidiyle beraber götürülmüş. Polise haber verdim, bit pazarında kısaca bir baktım ama oradan sonuç almak çok zor görünüyor. Bit pazarı eski yerinden yeni yerine taşınmış aşırı derecede büyük ve çok dağınık. Bisikletimi yaklaşık bir senedir kullanıyordum manevi değeri çok fazlaydı.. Fotoğrafı ekliyorum Delta bisikletten geçen sene almıştım İzmir'de tek olduğunu söylemişlerdi yapısı itibariyle biraz karakteristik bir bisiklet. Gören arkadaşlar haberdar edebilirse çok sevinirim. :(:(:(:(:(:(:(:(:(http://livedoor.blogimg.jp/b_s_rush/imgs/b/c/bcc36186.jpg http://livedoor.blogimg.jp/b_s_rush/imgs/b/c/bcc36186.jpg

Scudo

fatihtemizer

Daimi Üye
Tepki
156
Bisiklet
Specialized
Geçmiş olsun,sanki bisikltiniz tanıdık geldi.Daha önce konusunu açmışmıydınız

Sezen B.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Schwinn
Teşekkür ederim. Hayır ilk kez açıyorum:(:( dün farkettim çalındığını.. bir gören olursa diye buraya da konu açmak istedim.

fatihtemizer

Daimi Üye
Tepki
156
Bisiklet
Specialized
İyi yaptın umarım bulunur geçmiş olsun tekrar

Anıl K

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Anıl Küçükgöksel
Bisiklet
Specialized
Çalan kişi zevk sahibi bir insanmış. Bisikletiniz çok güzel, umarım bulursunuz bisikletinizi

Sezen B.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Schwinn
Bizde çok severek almıştık ve kullanıyorduk.. Alan kişiye de kullanmak nasip olmasın. Çalış didin al biri gelip götürsün :eek:ut: maalesef

Anıl K

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Anıl Küçükgöksel
Bisiklet
Specialized
Ben 4 kat sırtımda çıkarıyorum bisikletimi her gün. Korkuyorum apartmanda bırakmaya. 1 liranın çalınması bile insana koyarken milyarların gitmesi...

Sezen B.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Schwinn
Kesinlikle en doğrusunu yapıyorsunuz.. Bizde eşimle iki bisiklet indirip çıkarması çok zor oluyor haftasonları pratik bir şekilde çıkarırız diye spor salonuna kitlemiştik. bir güzel bıraktık alsınlar götürsünler diye. yazık gerçekten söylenecek söz yok..

sener35

Daimi Üye
Tepki
90
İsim
Şener P.
Bisiklet
Sedona
hocam bisikleti kaça almıştınız?gerçekten güzel duruyor.çok çok geçmiş olsun:(

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564
http://bspbikes.com/images/library/zoom/schwinn-hornet-173087-1.jpg

en kısa zamanda bulunması temennim

gokaykr

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
sahibinden vb. sitelere de surekli bakarsiniz belki denk gelir. gecmis olsun.

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564
@gokaykr
(link)
ben bir tane siyah bir de gri buldum ilan
tabi o mu bilemem

Sezen B.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Schwinn
Yanlış hatırlamıyorsam 1000 tl civarıydı:( hem maddi hem manevi yönden çok üzüldüm ama elden bir şey gelmiyor..Teşekkür ederim.

@halil keten

İlginize çok teşekkür ederim dünden beri bende bakıyorum. Bisikletim ilandakinin aynısı ancak siteye veriliş tarihi 21 ekim 2014. Ben bisikletimi en son 9 kasım da kullanmıştım o yüzden o ilanla uyuşmuyor. 9 kasım-7 Aralık tarihleri arasında birgünde çalınmış:(

İzmirde özellikle Karşıyaka da yaşayan arkadaşlar olur ya bisiklet gözünüze çarparsa herhangi biryerde lütfen 0232 436 06 02 numarasından ulaşın:( Delta bisikletten almıştık bir tane vardı ellerinde İzmirde bu bisikletten başka olduğunu sanmıyorum. Elimizde garantisi faturası da mevcut. çok üzgünüm çoooookkk:(:(:(:(:(:(

kenan kaya

Üye
Tepki
7
İsim
kenan
Bisiklet
Carraro
Bu bisikleti Çalan zat sanımca satmak içindirki. Bu bisikleti dağıtsa birşeye yaramaz. İnş bulunur.

Burak_Dingiloglu

Daimi Üye
Tepki
115
Bisiklet
Diğer
@Sezen B.

Yazık olmuş güzel bisikletmiş. Ara sıra galiba sizi Delta'da görüyordum da yanlış hatırlamıyorsam ,yanlış hatırlıyor da olabilirim. Çevre esnafın kamera kayıtlarına baktınız mı? Apartman yöneticilerine danışın. Belki apartmanın sigortası vardır çalınmalara karşın faydalanırsınız.

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
Benim gözüm gibi baktığım castellomu çalmaları gibi olmuş kapıyı bir açtım yok kapadım bir daha açtım yok kalbim sıkıştı diz çöktüm 13 14 yaşlarındaydım o zamanlar bunların allah bin belasını versin emi analarından emdikleri süt kulaklarından çıksın bak şimdi acım depreşti ben bir kahve alayım..:kahve: