İzmir duatlonu - İzmir Duathlon Race 17 mart 2013 pazar Sasalı'da

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Triathlon Lisansı gerekiyor ...

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Oksal Özdöl Bisiklet lisansım var şimdi, 2016 için yenileticem, triatlon için sağlık raporu vs. baştan mı yapmak gerek yoksa sadece dilekçe ile bir lisans daha mı çıkartıyoruz ?

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Triatlon lisansı için neler gerek nasıl çıkarılıyor ve ayrıca 2013 vizeli olması neleri değiştiriyor yaş sınırlamaları nelerdir bunlar hakkında bilgilendirme yapılırsa dah iyi olur ayrıca bu triathlon lisansında bi yaş sınırlaması var mıdır yardımcı olursanız sevinirim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Triathlete lisansı için gezinirken federasyon sitesinde bir yönetmelik buldum, sadece triatlon değil tüm branşlar ile ilgili tüm bilgiler mevcut olduğu bir yönetmelik,yaş sınırları ,genel hükümler, vize yenileme süreleri, veli izin belgeleri vs.
(link)

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Ben bunu okudumda bir kulup e uye olunması gerekiyo gibi bir algı oluştu bende ben mi yanlış anladımda

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Guney1907 Öncelikle yönetmeliği baştan sonraya okursan herkese anlatacak kadar bilgi sahibi olursun. Sonralıkla ise hiç bir sporda "takım sporları hariç" kulüp şartı yoktur. Bireysel sporcularda lisans Gençlik Spor Müdürlüklerinden federasyon lisansı çıkartabilir.

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Veli izin belgeşerinden kulup sorunludur gibi bir ifade yer aluyor o yüzden söylemiştim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Guney1907 EK-4 Veli İzin Belgesi kısmında......... kulübüne/ferdi .................tecil/transfer................ kısmında kulübüne ve transfer kelimelerinin üstü çiziliyor istediğin sporda ferdi sporcu oluyorsun.

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Teşekkürler bu senede olucak heralde bu izmir duatlano acaba katılsamma 16yaşındayım ama düzenli spor yapıyorum kulupte futbol oynuyorum katılsam mı acaba diye düşünmüyorum değil?

tuna ünüvar

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Sedona
@Guney1907
Katılın hocam tecrübe olur. Gecen sene yapilan duatlonda kendi kulubumuzde brans acilmadigi icin bi abimizin ricasiyla baska bir kulup adina katilmistim. Bu yil kendi kulubumuz adina katilacagim. Gecen yil ilk oldugu icin gozumuzde biraz buyutmusuz duatlonu. Korkulcak bisey yokmus meger. :)

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Katılmayı düşünüyorum yol bisikelti var kask zatrn alıcam güzel bi anı olabilir tabi biraz kondisyon çalışmam lazım.kış geldi diye kondisyonu biraz düşürdüm bide yarışı bitirebilirsem çok güzel olur bisiklet etabini bitiririm ama koşu gözünü korkuttu katılırım inşallah.katılımlar daha başlamamış galiba siteden baktımda.

tuna ünüvar

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Sedona
Dedigim gibi korkulacak bisey yokmuş yada bana öyle geliyor. Mesela maraton koșmuș olan ben için 7,5 km komik geliyo. Yada gün içinde 220km bisiklet sürmüș olan ben için 20 km bisiklet yine komik geliyo. Amacım derece almak değil sadece gecen sene ki bitirme süremi biraz daha așağı çekmek. Bu ișlere biraz geç başladım. O yüzden pek bi iddaam yok.

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Katılımlar daha başlamamış galiba triathlon.org.tr de ,başka bi başvuru adresi var mı acaba