İzmir Duatlonu 2016

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
@Guney1907 75 tl yaş grupları için ama ben yaş grubu olduğum için açıkçası elitlere varmı bilmiyorum ... kaska gelince sedona kask probell kask gibi kasklarda sorun çıkarmıyorlar kaskın olsun da çok kontrol yok işin açıkçası ... teknik toplantı zorunlu yoksa yarışa almıyorlar ama tanıdık biri aradan sizin için işi çözebilir gibime geliyor ...

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Barış Özegemen Bu şartlar nedir bu kadar? 75 tl izin falan katılmamayı düşünüyorum artık. Futbola gelince milyonlar bize gelince parayı biz veriyoruz.

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Ben decathlon kask alıcam kabul ederler mi acaba ayrıyaten ben genç erkeklerde yarışıcam katılım ücreti varmı arayıp öğrenince buraya yazarım .

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
@Hasan Saylık vallaha şöyle bir durumda var futbol kadar rağbet görmediği için doğal olarak reklam gelirleri yok ve dolayısıyla organizasyonda bir çok insan görev alıyor ve bir çok masraf yapılıyor bunları bir şekilde karşılamaları lazım devletten alınan bütçelerle yapılamıcak yarışlar... tek Türkiye de değil yurt dışı yarışları da ücretli bu arada geçen sene ironman yarışı antalya etabı 100 dolar dı :D izin yazısızı da prosedür yapacak bir şey yok ona ... @Guney1907 kask olayına gelince btwin kask ta iş görür gibi burada asıl amaç kask takılması yani ne olur sa olsun kaskın olsun diyorlar ....

• Beğen
Tepkiler: Helen

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
yarışma katılımı bugün itibari ile 307 kişi olmuştur.... kayıtlar dün gece bitmiştir ... katılacak arkadaşlara başarılar dilerim sakatlanmadan güzel bir yarış çıkarırız inşallah hepimiz ...

• Beğen
Tepkiler: taner07 ve Helen

Helen

Aktif Üye
Tepki
234
Bisiklet
Mosso
Foruma sürekli takılmak lazım demek ki :( Konuyu çok geç gördüm oysa tek tek yazılanları okurken katılmak istedim. Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim.

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
@Helen vallaha çok sık takılmasak ta belli başlı konuları mercek altına almak gerek ... bisiklet forum da spor faaliyetlerinin çok ön planda olduğunu düşünmüyorum yani bence gereken ilgiyi görmüyor ne yazık ki ... ama size tavsiyem bu gün gidin ve sağlık raporu alın pazar günüde halk duatlonuna katılın en azından hem yarış tatmış olursunuz hem de acemiliğinizi atarsınız ... benim eşimde bu sene halk duatlonuna katılacak sormak istediğiniz bir konu olursa cevaplarım iyi günler dilerim

• Beğen
Tepkiler: taner07

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Triathloncu arkadaşlara bir sorum olacak. TT Fren kolları arıyorum da Türkiye'de bulamadım. Triatloncu arkadaşlar ne kullanıyorsunuz ve nereden aldınız ?

Aklımda Cane Creek 200 ve Tektro RX 4.1 var.

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
yarışlar da tt ve aero bar kullanmak yasak bazı yarışlar da aero serbest ama hepsinde değil o yüzden herkes te yol bisikleti var yani ben de bilmiyorum nerden bulunabilir nasıl olur :(@Tolga Çelebi

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Ben başvurdum genç erkeklerde ücret talebi olmadı cumartesi teknik toplantı ya katılmak zorunlu ama parkur tanıtımına katılmak zorunlu mu acaba normal yol bisikleti var bende sorun olamaz heralde kask var başka işte spor ayakkabı falanda var başka bişeye gerek yok galiba

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Birde bu bunlardan hangilerine katılmak zorunlu veya hangilerine katılmalıyız?image.jpeg