İzmir/Dikili - Balıkesir/Akçay

Ahmet Bolgi

Forum Bağımlısı
Tepki
776
ayaklarına sağlık. paylaşım için teşekkür ederim.

gözlük kullanmanı tavsiye ederim. tozu var böceği var.

Scudo

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Serkan kardeşim harika bir gezi yapmışsın .Tekbaşına cesaretini kutluyorum İnşallah akçayda yeni geziler yaparız.Fotolar ve paylaşım için teşekkürler:in: :in: :in:

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Güzel bir deneyim olmuş senin için.Ayvalık tostuda pek bir lezzetli duruyor:)Keyifte almışsın yaptığın turdan.Kazasız sürüşler...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar öncelikle mesajlarınıza bu kadar geç cevap verdiğim için kusura bakmayın ama aylardır siteye girmiyordum.

@Murat İçlek

Çok teşekkür ederim. Sizde ne var bilmiyorum ama daha daha iyileri sizlerin olsun. :in:

@M.Kaptanbaşı

Merhaba!
Öncelikle cevapta epey geciktiğimin farkındayım ve bahsettiğiniz gezi muhtemelen yapılmıştır ama bir süredir Akçay'da değilim. Şimdilik bu yaz sonuna kadar Eskişehir'deyim. Döndüğüm zaman haberleşiriz artık.
Akçay'a, Edremit'e selamlar.

@Ahmet Bolgi

Gözlük konusuna oldum olası pek sıcak bakmıyordum ama haklısınız. Konu bisikletle uzun yol olunca gerekiyormuş. :in:

@kizak

Bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Bir gün birlikte benzer geziler yapmak dileğiyle...

@Cihan Aydan

:) Sitede yapılan bazı turlarda nispet yapar gibi börekler, çörekler, mangallar, çorbalar vs. gösteriliyor ya sanırım ben de bundan etkilenerek Ayvalık tostuyla bu nispet yapma furyasına katılayım dedim. ;)

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Serkan kardeşim, önceki turlarından bahsediyorlar, bilmiyorum ama bu çok güzel ve keyifli bir tur olmuş. Güzel yörenizden devamı gelecektir sanırım. :in:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ahmet Salih Özenir

Teşekkür ediyorum. Devamı geliyor ve gelecek de ama şu sıralar internete pek fazla giremediğim için birçoğunu paylaşamıyorum.
Sağlıcakla kalın.