İzmir Çiğlide Egekent Girişinde Bisikletim Çalınmıştır !!!

Scudo

sadana

Forum Bağımlısı
Kayıt
19 Ağustos 2006
Mesaj
2.247
Tepki
2.404
Şehir
Adana
İzmir, hırsızlık konusun da bayağı aştı. Nedir bu? Çalıntı konusun da özellikle okul ve üniv. lerde çalıntı olayları bayağı fazlalaştı. Adi, hırsızlar yaza galiba stokla girecekler. Maddiyatı ne kadar ve ne olursa olsun, bisikletlerinizi göz önüne koyun. Asla kilit vs. korumalara güvenmeyin. Mecbur olmadığınız sürece bisikletinizi bırakmayın. Birilerine emanet edin. Ama sabit dükkân vs. yerlere olmasına da dikkat edin.

Çok geçmiş olsun. Daha İyileri’nin senin olması dileğiyle.
Üzülmene, canını sıkmana hiç gerek yok. Vardır bunda da bir hayır. Belki de ( ALLAH korusun) kaza geçirecek veya çok daha kötü durumlarla karşılacaktın. Üzülme. İzmir’e selamlar.
 
Kayıt
31 Ocak 2010
Mesaj
14
Tepki
1
Şehir
İzmir
kardeşim çok teşekkürler yorumun için bu bisikletin manevi değeri vardı benim icin disimle tırnağımla emek sarfederek modifiye ettim bunu ben aldığımda külüstürün tekiydi sabahladığımı bilirim üstündeki boyası bile akrilik oto boyasıydı içim yanıyor içim 2 gün salak gibi dolaştım allah herkesin kalbine göre verir üzülmüyorum artık
 

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Kayıt
18 Eylül 2008
Mesaj
1.030
Tepki
524
Şehir
İzmir
bende izmirdeyim görürsem hemen seni ararım sana tavsiyem pazar günü sabak 7 gibi eski izmir tarafındaki bit pazarına git muhakkak oralarda satmaya çalışacaklardır. Tekrardan geçmiş olsun umarım kısa sürede bulursun 2 bisikletim gitti izmirde:( şimdi elimden bile bırakmıyorum.
 

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Kayıt
24 Şubat 2010
Mesaj
1.049
Tepki
1.007
Şehir
Samsun
@Mert Sezgin

İnşallah en kısa zamanda bulursunuz.Bisiklete verdiğiniz emeklerden sonra üzüntüm daha çok arttı:( sanırım bu emeklerden sonra çalan arkadaş bile kullanamayacaktır.
 
Kayıt
31 Ocak 2010
Mesaj
14
Tepki
1
Şehir
İzmir
Kardeşim tam 25 aralık cumartesi günü dükkanda traş yapıyom baya bi işe kaptırmıştım kendimi akşam 9.30 sularında yoktu 3üncü fotodaki gibi aynı yerindeydi oradan çalınmış aslında ilk işim bit pazarına gitmek olacaktı ama üşendim kesin ztn orada bulurdum çiğliyi talan ettim :(
 

Selahattin Yakalı

Aktif Üye
Kayıt
15 Ekim 2010
Mesaj
100
Tepki
40
Şehir
Aliağa
inşalla kavuşursunuz bisikletinize onca emek verdikten sonra insana daha zor gelir
ya çok üzüldüm bulusunuz inşallah
 
Yukarı Alt