İzmir All Mountain/Downhill buluşmaları

Tepki
1
Gece saatlerinde yağan yağmur ardından nemlenen parkurda sürmesi cok daha keyifliydi...

Nemini koruyor ise ,catalkaya bir öncekinden daha keyifli olacaktır.

Scudo

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
Kayhan yer olduğunda senin vaktin uymuyor, boş vaktin uysa araç sıkıntısı oluyor... bahtsız bedevi gibisin :D

• Beğen
Tepkiler: Kayhan ONOL
Tepki
1
O degılde bu Çatalkaya ayrı bir yer actı hafızalarda,yukarı bolumde yenı actıgımız patıka oldukca good oldu.O kısımda "S" ler yapma sansımız olacak ve daha da keyıflı olacaktır.
Yıne takıbınde yolun karsısındaki düz alandada "S" ler yapılarak hareketlendirebiliriz parkuru.
Ama bunları yapabilmek icin ciddi vakit ve emek vermek gerekiyor.

Hadi emek ok ama vakit kısıtlı.
Yinede daha da iyi noktalara getiricez bu gibi yerleri..
Bugün emegi gecen arkadaşlarım ,Murat,Mert,Can a tesekkür ederim...

Murat.K

Daimi Üye
Tepki
126
Bisiklet
Trek
Videoları editleyecek zamanı yaratamıyorum bir türlü. Ham halleriyle koyayım bari

Bugünkü 2 saatlik çalışma sonucu oluşan 1buçuk dakikalık parkurun daha en başındaki manzara:
http://img21.imageshack.us/img21/5200/img2012110400045.jpg

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
Yeni açtığımız bölümü kaç saniye de geçmişiz çok merak ettim. Video kaydından bakar mısın?

Kerem İldeş

Daimi Üye
Tepki
48
Ben nerdeyim aracın arkasına gömüldüm herhalde...:D
Valla bu ekip süper tuttu birbirini, dahada genişlersek İzmir de adını duyuracak bir topluluk oluşturabiliriz. Bu arada Pazar günkü temizliğe ve çalışmaya gelemediğim için kusuruma bakmayın...

Serkan.Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
764
Bisiklet
Mosso
şu yaptığınız yerlerin rotaları yok mu

Kerem İldeş

Daimi Üye
Tepki
48
En yakın zamanda google maps ve track vasıtası ile rota oluşturabilir buradan yayınlayabiliriz, android telefonu olanlar daha kapsamlı bir veriyi alabilirler benden, ama en yakın çıkışımdan sonra verebililrim...

Tepki
1
Catalkayadaki calışma devam edecek,bu haftasonu yine çalışıp ardından iniş yapalım diyoruz.

Bu haftaki gündem mevcut parkurun temizlenmesi ve düzenlenmesi...iyileştirilmesi ..
Takip eden haftalarda yeni parkura "S" ekleme çalısmaları planlıyoruz.
Hava durumuna gore organize olalım.Pazar gunü öğlen saatlerinde planlamaktayiz...Temizliğe ve çalısmaya katkıda bulunacak arkadaslari bekleriz.

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
@İlker Yılmaz

Pazar günkü kadar vaktiniz bu cumartesi olursa bence her iki günde temizlik+iniş yapalım.

Bu arada Hasan taşıma aparatı almış. Peruzzo Verona marka italyan birşey almış 160TL'ye. 3 bisiklet taşıma kapasiteli filan. Bu haftasonu fazlı da gelirse 9 kişi +bisikletleri şeklinde çıkar temizlik+iniş yaparız diye düşünüyorum.

Murat.K

Daimi Üye
Tepki
126
Bisiklet
Trek
Bu hafta ben bay geçebilirim, ama temizliğe gelirim her türlü.
Aparat aldığı iyi olmuş Hasan'ın.

Ayrıca temizliğe gelmeyene rota yok :)

Murat.K

Daimi Üye
Tepki
126
Bisiklet
Trek
Çatalkaya devam...İlk 4 patikanın temizliği bitti...
https://www.bisikletforum.com/a/img191/5075/img2012111100057.jpg
https://www.bisikletforum.com/a/img109/3684/img2012111100055.jpg
https://www.bisikletforum.com/a/img145/4772/img2012111100056.jpg

• Beğen
Tepkiler: Can Ateşgüneş
Tepki
1
13 gibi baslayıp 17 sularında tepeden iniş ile sona eren ve calısma kısmı 3,5 saat suren gunun ardından 4 bolum bıttı.
Oldukca da yorucuydu.Boyle guzel Single Track ler olsunda varsın yorulalım ...

Sıra asagı kısımda sürüşü zorlastıran ve hızın kesılmesıne neden olan calı cırpı dikenlerın budanmasında...Haftaya da onu planlarız artık.

Su yollar temizlenip kara toprak gorunur hale geldıgınıdede Tadından yenmıyor.

Bugun temizlenen kısımda ve temizlenecek olan kısımda surme sansımız oldu.
Temızlenen yolda hızı cok daha rahat arttırıyor ve kontrolu cok daha iyi saglıyoruz temiz olmayan kısımlara oranla.O nedenle temizlik hem hız hemde kontrol katıyor.

Temizlige devam...

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
@İlker Yılmaz

Tutuşun bu kadar değişeceğini hayal bile edemezdim doğrusu =) Ht ile bile sağlam gazladık. Genius hazır olunca neler olacak kim bilir ^^

Tepki
3
Bisiklet
Trek
Merhabalar, Kuşadasında oturuyorum ve DH yapabileceğim kimse yok. İzmirde ya da buraya yakınlarda gelebilecek olan ya da bildiği güzel trail olan varsa çağırmak isteyen gelirim.
Kuşadasına gelmek isteyen DH yapmış olan olursa karşılarım. Tek başıma çıkmak istemiyorum artık :)

• Beğen
Tepkiler: samet yoruk