Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Izmir Aktiviteleri

Tepki
2
Merhaba Arkadaşlar . İzmir'de yaptığım hafta sonu turlarında, tek olarak tura çıkanlarla veya toplu gruplarla karşılaşıyorum :eek: . Böyle güzel bir form sayfasında yaptıgınız turları veya gezi aktivitelerinizi paylaşırsanız katılabilirim :rolleyes: . ben her pazar bornovadan çıkıp alsancak, konak, sahilboyu, üçkuyular, feribotla bostanlı, k.yaka, altınyol ve bornova yapıyorum. bu güzergahta bana katılamak isteyen herkes gelebilir. tek olduğum için şehir dışına çıkmıyorum ama katılım olursa şehir dışı turuda yapabiliriz.

Scudo
Sinan Selam
biz de yanlız geziyoruz genelde. ve hiç dert etmiyoruz kendimize. ben bütün yaz foçaya ve çeşmeye gidip geldim. hatta gelen olsaydı antalyaya gitmeyi düşünüyordum. ama kimse gelmedi. eğer istersen bizimle gelebilrsin biz genelde pazar günleri yamanlar, nif, çatalkaya, balçova vb. gidiyoruz. gayet keyifli oluyor. eğer istemezsen ali hocalar her pazar gezi yapıyorlar bu tür bilgileride sarda shop tan öğrenebilirsin. ayrıca bir çok dağlık kulübünün bisiklet gezileri var en popiler olanı idadik. yada triatloncu arkadaşlarla arntrenman tadında geziler yapabilirsin onlar genelde hafta içi saat 7:30 gibi karşıyaka yada konak iskelede toplanıyorlar.

iyi eylenceler .

MERHABA TOLGA
sizin tur bana uyar bana buluşma yerinizi, saatini ve tarihini verirsen sevinirim.

Ya Tolga Sen Ve Benden Başka Bu Forumda Izmirli Yok Sanirim :( . Neden Kimseden Bir Ses çikmiyor. ;)

Selam konuyu hortlatıyorum ama İzmir'de pedal arkadaşı arıyorum eğer ilgilenen olursa özel mesaj atarsa sevinirim

Back