istanbuldan bodruma götürüp getirsin

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ilker_ag tarafından paylaşıldı.

1. ilker_ag

ilker_ag Yeni Üye

yau arkadaşlar ben uzun yol için alınabilecek en uygun fiyattaki ama sorun çıkarmayacak bisiklet önerilerinizi bekliyorum...

T0LGA bunu beğendi.
  2. gugus

gugus Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:

Bodrum'a inmeyi falan mi dusunuyorsunuz:eek: ...bende oyle bi'seyler planliyorum.. Eger sizini icin sakincasi yoksa bana bahseder misiniz?

Sevgiler:)

T0LGA bunu beğendi.
    ilker_ag

ilker_ag Yeni Üye

gugus cuğum var öyle bi plan biz bodruma indimi bayaada kalırız sen dayanabilirmisin :)

4. gugus

gugus Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:

Bilmem..:eek: Aslinda orda 3 ay gibi bi sure kalmayi dusunuyorum.. Tatilin en makbulu calisirken yapilan...:p Eger hersey yolunda gidersen Haziran oratasi gitmeyi dusunuyorum. Bisikletle bi organizasyon soz konusuysa yakarim otobusu ucagi:boese157:

Sevgiler

İlginizi Çekebilir

IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...
sporcu içeceği.jpg
Bir çoğumuz hafta içi kısa, hafta sonu 100+ km yol yapıyoruz. Bisiklet ile ilgili her şeye dikkat ediyoruz ama kendimiz hariç. İşte uzun yol alıp laktak seviyesini (hamlama) yüksek tutmak ve...
upload_2017-2-6_15-25-40.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...