İstanbul'da gidilebilecek yerler ?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Emre Gözütok tarafından paylaşıldı.

1. sokol yeşil

sokol yeşil Aktif Üye

Seviye:
    Ben avrupa yakasında sahilden başka bir yerde gezecek yer bulamıyorum yarında eminönünden bakırköye gidicem.. istanbul işte heryer beton beton ve yine beton!!!

Hayrettin bunu beğendi.
    Emre Gözütok

Emre Gözütok Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Evet haklısınız ben de o yüzden bu konuyu açtım işte istanbulda sürmek gerçekten işkence. Ben sahili de beğenmiyorm insan kalabalığı var kimin ne yapacağı belli olmuyor.

Bu arada yarın iznik turu var 150 km gibi bir mesafe isterseniz siz de gelin.

https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=88004

bu konunun linki

3. özgür altun

özgür altun Kıdemli Üye

Seviye:
    belgrad-çiftealan köyü , kemerburgaz-karaburun , sazlıdere-çatalca sevdiğim rotalar ama önce yola çıkmak lazım ,kendi sevdiğin rotayı bulacaksın

Emre Gözütok bunu beğendi.
  4. Serdal Doğan

Serdal Doğan Aktif Üye

Seviye:
    evet aynı sorun bende de var. sahilden başka yere gidemiyorum yola çıktığımda araçlar o kadar çok yanımdan geçiyorlar ki tırsıyorum açıkcası. yenikapı bakırköy sahil yolunu kullanabiliyorum şimdilik.buralardan bir kaçma yırtma noktası bulabilirsem iyi olacak..bakırkoy sonrasında hava harp akademisine kadar gitmiştim sonrasında ne var nereye gider bu yol ?

5. bnymnkzyrt

bnymnkzyrt Yeni Üye

Adı:
    Bünyamin
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bu konunun tekrardan hareketlenmesi gerekiyor arkadaşlar. Rotasız kaldım.:agla::agla::agla: Kasımpaşa'da oturuyorum. Aşağıda paint ile çizdiğim yerlere gittim. Mesafe sorunum çok fazla yok. Zorlayınca 80-90 km yapabiliyorum.
    Arabaların hızla yanımdan geçmesine hala alışamadığım için mümkünse geniş yollu rotalar lazım (imkansız galiba) Help!!!

CLMkh6ZWcAEECsR.jpg

6. anıl şentürkk

anıl şentürkk Kıdemli Üye

Adı:
    anıl şentürk
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    hocam ben bahçeköy-kemerburgaz yolunu çok seviyorum b.köyden kemere giderken genelde yokuş aşağı virajlı yollar çok hoş bir tat veriyor dönüştede biraz tırmanış yapıyorsunuz ama değer bence. sizin oturduğunuz yerden heralde git gel 50 km üzeri yapar bence bi bakın derim

7. Kefter

Kefter Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Pendik - Kadıköy hattı sahilden istanbuldaki en iyi ve rahat rotalardan biri. Çok fazla efor sarfetmeye de gerek kalmıyor.

8. bnymnkzyrt

bnymnkzyrt Yeni Üye

Adı:
    Bünyamin
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    @anıl şentürkk hocam bahçeköy-kemerburgazı sıradaki rota olarak düşünüyordum. hacıosman tarafına geçsem sahilden sonra bahçeköy yolu ile belgrad ormanı. ama bir sorum var yol genişliği nedir. ormana giden yollar genelde tek şerit ve dar oluyor.

@Kefter pendik kadıköy yolundan ben de çok zevk alıyorum ama çok da sıkılmak istemiyorum o yoldan.

9. Kefter

Kefter Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Büyükada turunu denemeni tavsiye ederim. Bir de istanbula yakın olarak yalovayi tavsiye ederim. Keyif veren bir yer.

bnymnkzyrt bunu beğendi.
  10. terrasol

terrasol Yeni Üye

Seviye:
    aynı yerleri bir arka sokaktan dolaş baya farklı yerler var

11. anıl şentürkk

anıl şentürkk Kıdemli Üye

Adı:
    anıl şentürk
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @bnymnkzyrt hacıosmandan belgrada kadar gidiş geliş tek şerit , belgradın içinde tek yön yol. ancak ben devamlı kullanıyorum ve hiçbir araba beni sıkıştırmadı zaten yol çok kalabalık olmuyor o yüzden rahatsınız.

bnymnkzyrt bunu beğendi.
  12. ercst0rm

ercst0rm Forum Bağımlısı

Adı:
    Ercüment
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    İstanbul şöförü denir ya hani,alıstık bizde yadırgamaz oldum trafiği biz bisiklet sürerken ayrıcalık sahibi gibi hissediyorum :)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-6-24_11-14-9.png
Performans sürüşü yapanların yanıtını aradığı bir soru olsa gerek: Aslında, her şart altında mevcut durumumuzdan daha hızlı nasıl gidebiliriz diye de özetlenebilir. Benim düşüncem aynen şöyle:...
upload_2016-10-25_19-34-27.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
2.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...