İstanbul'da bisikletle tarih turu...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Süleyman abi merhaba

Sizler olursunuzda gezi mükemmel olmazmı . Necati abinin , sizin olduğunuz böyle, en küçük yaştan, en büyük yaşa kadar olan bir gezi, tabiki mükemmel ve böyle kalabalık olur.
Resimleri bizlerle paylaştığınız için elinize ve bizlere böyle güzel yerler gösterdiğiniz içinde ayaklarınıza sağlık derim.

Hepinize teşekkür ederim
Size neşeli, mutlu, bol pedallı günler dilerim.
Hoşçakalın.

Scudo

ODEON

Üye
Tepki
2
İnaşallah bir aksilik olmazsa 3 Eylül'deki geziye katılacam.
Yapmış olduğunuz gezi gerçekten katılmaya değer bir organizasyon olmuş bu organizasyonu düzenleyen Murat bey'e teşekkür ederim,Emeklerinden dolayı.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Gerçekten çok güzel tarihi ve kültürel bir gezi olmuş. Bu tür gezilerin de tadı damağımızda kalıyor canııım. Tebrik ediyorum sizleri böyle bir etkinlik yaptığınız için... İnşallah biz de aynısını Ankara'da gerçekleştirebiliriz...

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
arkadaşlar bu haftada ona benzer bir tur yapılacaktır .
3 Eylül pazar Samatya Balık Festivali bisiklet gezisi

Geleneksel Samatya Balık festivali programını kapsamında bisiklet turu ve bisiklet akrobasi yarışması düzenlenmiştir.

Saat 9:30 da Samatya meydanında buluşacak grup çevredeki tarihi ve turistik alanları içine alan bir bisiklet gezisi yapacaktır, daha sonra Samatya meydanına dönecek grup balık çorbası için Akrobasi yarışmasını izleyecektir.
Ayrıca katılımcılara Antonina turizmden istanbulun turistik haritası armağan edilecektir.

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
geziniz mükemmel olmuş ayaklarınıza sağlık

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
mükemmel bir gezi olmuş..organize edenlere katılanlara ve foruma aktaranlara sonsuz teşekkürler..Amma özlemişim İstanbulu da ha!

• Beğen
Tepkiler: Süleyman Şatır

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@kılıçreis

ee abi bırakıp gitin bizi buralarda özletinde kendini havalar iyi ce bozulmadan bi gelde güzel bir tur yapalım

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
sağolasın dostum eksik olma..umarım yaz bitmeden bir buluşma organize edebiliriz.;)

Mehmet Çiftçi

Daimi Üye
Tepki
29
çok güzel ve bol katlımcı bir gezi olmuş eğlenmişsiniz belli resimlerden :)
resimleri bizimle paylaştığınız için teşekkürler
bir daha ki gezileriniz de buluşmak dileğiyle

Campagnolo

Üye
Tepki
67
@Bally

Ya ağabey sen kayboldun yaaa, iki kere bizle Sarıyer turuna katıldın sonra yok oldun,öslettin valla kendini artık dileklerini gerçekleştir,yoksam yol pisikletinemi pinmeye başladın ?