İstanbul'da Audacio 400ü olanlar

Scudo

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
Bende jantlar r500 ama diger hersey uyumsuz lastikler bontrager bisiklet triban3 sehir desen bursa :D ama jantların akıcı oldugunu düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İstanbul içi olsun nere olurda olsun diyorum :D ben giderim fark etmez yani

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar mesele şu.Arka teker 2 hafta öncesine göre daha yavaş dönüyor.Herhangi bir sürtme de yok, akort da fena değil.Arka göbek açılıp temizlendi yağlandı.Sebep nedir kimse bilmiyor.Kaç tane bisikletçiye götürdüm bir şeyi yok dedikten sonra yolluyorlar.Son çare garantiye vereceğim ama uğraşmak istemiyorum.Forumda bisiklettten çok iyi anlayan insanlar.En azından İstanbul'da olan gerçekten işi bilen birisi yardım edebilir mi? Anladık kimse'de 'lapierre' yok aradığım model en azından ama bari şu konuda birisi yardım etsin

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
@Uptown Cyclist bu bisikletle alakalı değil bence jant setiyle alakalı bisikleti ters çevirip jantı çevirin yada video çekip buraya koyun burada konunun uzmanları yardımcı olur.Benim arka janta araba arkadan vurdu sadece ufak akord ayarı bozuldu çok sağlam jant r500:)

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ertanmrtz Açıkçası bence de jant setiyle alakalı bir durum.Video var telefonumda koyacağım.Tersi çevirmek kısmını anlamadım :\ Bisikleti çevirip jantı çevir derken normal yani tekeri mi döndüreyim?

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaslar benim pedallar normal pedal spd falan degil.Oyle böyle değil çok fena çatır çutur ses geliyor bastıkça.Bunun ya da pedallarin takılı olduğu yerlerin benim bisikleti arkaya çekiyor gibi hissetmemle alakası olabilir mi ?