İstanbul Teknik Üniversitesi

Scudo

Ruvi

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Orbea
@Mustafa Volkan Koca
2 irregular ım, dönem sonu 3. sınıf oluyorum...

• Beğen
Tepkiler: victory
Tepki
12
arkadaşlar, ben de itüdenim
malum vizeler,finaller..
hazirandaki kapadokya bisiklet festivaline herkesi bekleriz...geçen sene katıldım,tavsiye ederim

(link)

Tepki
43
Evet arkadaşlar buraları yeniden canlandırma vakti geldide geçiyor sanırım. şu googlegrup linkini buraya da atalım :
(link)
Lisans mezun herkesi bekleriz İTÜ dışındanda olabilir önemli olan büyük bir aile olmak.

ahmetçetinkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
129
Bisiklet
Specialized
AKÜBİT (Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu) ten selamlar herkese.

Yarış
Nihayet kampüsümüz içerisinde bir yarış organizasyonu projesi hayat buldu.
(link)

herkesi bekliyoruz........

Ruvi

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Orbea
Çok güzel bir çalışma, darısı başımıza! :) İTÜ Maslak kampüsünde de böyle bir şey yapmalıyız bence...

ahmetçetinkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
129
Bisiklet
Specialized
evet kesinlikle yapmalısınız, bende İTÜlü sayılırım, 2004-05 döneminde maçka kampüsündeydim :)
Maslakta yarış çok güzel olurdu....

• Beğen
Tepkiler: Ruvi

Ruvi

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Orbea
Ne yazık ki İTü' de aktif bir bisiklet kulübü yok ama belki başka kulüpler aracılığıyla ya da tamamen bağımsız bir çalışmayla yapılabilir, düşünmek gerek! :7:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Malasef İTÜ de zor bu işler, diğer ünilerde olup da itü'de eksik olan şeyi çözemedim bir türlü.
Kıymetini bilin, gidin gezin bahçeköy, sarıyer vs.. yer olarak çok iyi bir yerde, tek eksik grup, onu da inşallah halledersiniz.

Ekrem Erten

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Sedona
Maslak'ta hareket eden herhangi araca düşman olan köpek sayısı bu kadar çokken İTÜ'de bisikletin gelişmesini beklemek zor :)

Ruvi

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Orbea
Buna rağmen son bir yılda kampüste bisiklet sayısının oldukça arttığını düşünüyorum, kız yurtlarının önü bile bisiklet dolu hatta birinde trek 4000 serisinden bir şey bile görmüştüm:) Köpekler de alışır elbet ya zamanla, hem o kadar hantallar ki havlasalar bile kovalamaya üşenirler:)

Ruvi

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Orbea
Merhaba arkadaşlar,

İTÜ Triatlon ve Bisiklet Kulübü olarak bir tanışma çayı düzenliyoruz, ister İTÜ' lü, ister değil herkesi bekleriz. Konu hakkında benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgiler

Yer: İTÜ Maslak kampüsü AVM sosyal tesisler
Tarih/ Saat: 28.11.2011/ 17:30

Tepki
5
Arkadaşlar İtü bisiklet kulübü olarak pazar günkü BO-CE gece yarışını izlemeye beraber gideceğiz. Gelmek istenyenler ile buradan haberleşebiliriz.
Görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: Ruvi
Tepki
0
Yeni gelen birisi olarak soruyorum itü'de bisikletlilerin aktifliği ne durumda?

tugrulb

Üye
Tepki
0
Fatih Akgül

hocam ben de yeni geldim okula. şu an hazırlıktayım, maçkada. araştırdığım ve bulabildiğim kadarıyla pek bir aktiflik mevcut değil. maçka kampüsünde konservatuvarda okuyan birisiyle tanıştım bisikletçi, başka da bisiklet görmedim. ayazağada kampüs içi kullananlar var. ayrıca ayazağada bisikletle gittiğim bir gün fizik bölümünden bisikletli bir hocayla tanışmıştım, konuştuğumuz kadarıyla müthiş biriydi. onun dışında yeni geldiğine göre siz de hazırlıkta veya birinci sınıfta olabilirsiniz, tabi doktora falan da olabilir. eğer uyarsa haberleşip buluşalım, belki okuldan da başkalarını bulup grup oluşturabiliriz.

Ruvi

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Orbea
Merhaba,

İTÜ' de Bisiklet ve Triatlon Kulübü var, bugün başlayan kulüp şenliklerinde bizim de standımız var, yarın da orada olacağız. İletişim bilgilerinizi bana ulaştırırsanız sizi kulüp mail/f.book grubuna eklerim.

Sevgiler.

Tepki
0
@tugrulb

Ben de maçkadayım, kimseye denk gelmedim bisikletli.Açıkcası pek sorup soruşturamadım da bacağım kırık, bisikletten hatta yürümekten uzağım şu sıralar, koltuk değnekleriyleyim.Şenliklere gidenlere özel olarak sorup soruşturdum, bisiklet kulübü teknik olarak da olsa aktifmiş.Neyse her halükarda iletişime geçelim seninle, kulüple veya başka türlü bir şeyler yaparız belki ilerde.

Bekliyorum özelden mesajını.

Tepki
12
Bisiklet
Salcano
Ben de bu sene maslakta lisansa basliyorum. kampus ici ulasimini bisikletle saglayan kisiler cok mu? ben oyle yapmayi dusunuyorum zira.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ben de bu sene Maslaktayım. Evden bisikletle gelip gitmek gibi bir düşüncem var ama evi daha tutmadık, nerede kalacağımıza bağlı biraz :)

Zorlu bas

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Merida
ben de burdayım. gerçi okulda klüpte değilim kulüp daha çok yol bisikletiyle ilgileniyo gibime gelmişti girmemiştim. hala öyle mi durum acaba?