istanbul-tekirdağ-istanbul

Oğuz Kara

Aktif Üye
Tepki
175
Enver abi çok güzel tur olmuş vallahi. Tayfun söyledi bana Tekirdağ'a niye gelmedin diye haber mi verdiniz dedim vallahi kırdınız beni facebook'tan falan da olsa ufak bir haber geçse katılırdım yahu. Çok özendim gerçekten ayaklarınıza sağlık.

Scudo

Ozkan Aydin

Daimi Üye
Tepki
218
@Hasan Bahri Toros

Enver'in yerine ben cevap veriyim bu soruna Hasan: EN KISA ZAMANDA HAZIR OLUN ::boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175

sinan aksu

Üye
Tepki
79
Bisiklet
Trek
güzel bir tur oldu herkesin pedalına sağlık köftelerde fena değildi :) otobüsle dönen arkadaşlardan biriydim :)
tayfuna kardeşimize katılıyorum iyiki otobüsle dönmüşüz tayfun tebrik ediyorum seni gerci ben senin kadar tam otobusle döndüm denmez ya :) neyse :)
böyle giderse bri tane yol bisikleti alacağız gibi gözüküyor ne dersin enver ?
edirne veya başka turlarda görşmek üzere
sevgiler
sinan

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Hasip Çehre
hasip tekirdağın girişindeki lastik patlaması,köftecide 2 saat keyif yapmamız ve yolda neredeyse her benzincide durup içecek ihtiyacı karşılamamız turu uzattı.ama dönüşümüz gidişe göre daha rahat geçti bence.sanki o mesafeyi bisiklet üzerinde gitmemişiz gibi.ama sanırım en önemli etken öğlen sıcağında dahi durmadan pedal basmamız oldu.dönüşte hava serinlemişti biraz.daha rahat bastık.öğlen sıcağında ister istemez herkesde bir etki olmuştur.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Tunahan_06

kardeşim unutmadım seni.iade-i ziyaret yapıcam sana merak etme.o gün tekirdağ olarak son anda rotamızı çevirdik.ama eli kulağında.yakında gelicez...

• Beğen
Tepkiler: Ozkan Aydin