İstanbul-Soma Bisiklet Turu Tavsiye

Scudo

chizer.adam

SOSYAL ŞEBEKE
Tepki
1.496
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Soma'da doğma büyüme birisiyim. Böyle bir rota görmek değişik hissettirdi bana. Yarın senelik iznime ayrılıyorum. Soma civarında olucam. Bisikletimi de götürüyorum otobüs ile. Eğer yardım edilebilecek bişey varsa mutlaka yaz bana. Hatta evime de beklerim Dikili'ye. :)

• Beğen
Tepkiler: Kafaikiteker

Kafaikiteker

Aktif Üye
Tepki
340
Bisiklet
Merida
Merabalar herkese turum bitti ve istanbul yolu için dönüşe geçtim. Otobüsle geliyorum tabi. Turumu tamamlamanın mutluluğunu yaşamakla beraber acılı insanları görmenin acıları o aileler kadar olmasada yaşamanın hüznünü yaşıyorum hala. Dediğim gibi geldiğim zaman tur hakkında herşeye değineceğim
Sizede ayriyeten teşekkür ederim @ziyainal image.jpg image.jpg

Teşekkür ederim @Aazam ve @Iboil

@Umut Akdoğan abi 20 sin tatil olursa yol bisikleti ile Ankara'ya gideceğim, atlayın gelin

Iboil

Üye
Tepki
164
İsim
İbrahim
Bisiklet
Lapierre
Tebrik ederim. Güzel bir iş çıkardın

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
sevgili dostum ne kadar güzel birşey yaptın çok anlamlı ve hüzünlü bir tur... umarım böylesine acılı bir olayı bir daha yaşamayız.
turu güzel bir şekilde bitirdiğin için çok sevindim elimizden geldiğince cevap yazanlar olarak destek olmaya çalıştık biz teşekkür ederiz orda bulunamasak da bir nebze de olsa bizim yerimize acılara ortak olduğun için @Mahmut.

Kafaikiteker

Aktif Üye
Tepki
340
Bisiklet
Merida
@Iboil ve @ziyainal abileirm teşekkür ederim. Açtığım konuda bana destek olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.
Konuyu açmış bulunmaktayım. umarım sıkılmadan okursunuz.
(link)