İstanbul Kış Bisikletçileri

Başlık
0
Tepki
0
İsim
Mert Can
Bisiklet
Carraro
Sıcak gerçekten çok büyük bir etken. Bugün bakırköy çevresinde 1 saat turladim ve hiç iyi hissetmedim kendimi bisikletten indiğimde. Ama uzun zamandır çıkmıyorum böyle gezi-turlara. Dizden bir sakatlikta geçirdim aslında ama kendimi denemek istiyorum en azından. Çok kötü olursam çeker kenara soluklanırım. Teşekkürler

kutsaruzgar

Daimi Üye
Başlık
1
Tepki
278
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Sedona
Yarın trafiğin yoğun ve tehlikeli olacağı bir gün. 6 da çıkıp 10 olmadan dönmek en mantıklısı.

• Beğen
Tepkiler: ForzaNapoli
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Mert Can
Bisiklet
Carraro
Öneriniz için Teşekkürler erken kalkabilirsem 9 u beklemem.

Bir de konuyu taşıyan admin konuyu İstanbul Avrupa formuna taşıyabilir mi? Teşekkürler

matrixlord

Üye
Başlık
6
Tepki
38
Bisiklet
Scott
Öncelikle bisikletleri çalınan arkadaşlar varmış onlara geçmiş olsun diyorum

Uzun süre bir sebepden dolayı hiç bisiklete binmedim. Tabi bisiklete binmediğim için yeni yapılan yollar tamamlandımı bilmiyorum. Acaba ortaköye yada eminönüne kadar hiç yola çıkmadan kaldırımdan gidebileceğim bir yol varmı ? bu avrasya tüneli içinmi ne yeni yollar yapılıyordu. Bu yollar tamamlandımı? Şuan sahildeyim eğer yapıldıysa ziyarete gideceğim yapılmadıysa kendimi yormak istemiyorum.

Şimdiden teşekkürler

Başlık
0
Tepki
66
İsim
gökmen
Bisiklet
Bianchi
Merhabalar ben gökmen. Ankara'dan katılıyorum aranıza. 28 yaşındayım işletmeciyim. Bisiklet tutkunlarından birisiyim bende herkese iyi forumlar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Atasoy

Mesut YB

Daimi Üye
Başlık
10
Tepki
224
İsim
Mesut
Bisiklet
b'Twin
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
Ve işte bir tur:
Cuma günü
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Evet kar ve yağış olmaadig sürece sürüşe çıkacagim. Beşiktaş sisli civarında oturup da bana eslik etmek isteyen varsa yazabilir
Baharda ve yazda pek surmedim kis gelince basladim :))
Genelde beskktas-yenikoy ve gayrettep-belgrat ormani yapıyorum. Güzel olmol kaydiyla baska rotalara açığım. Su anda leyfi tur yapıyorum. Yol bisikletim var ama pek basamiyorum :)

Yukarı Alt