İstanbul-Kırklareli 1 günde 250 km...

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
Gerçektende güzel bir gezi . Ellerinize ayaklarınıza sağlık.

• Beğen
Tepkiler: kertman
Scudo

kertman

Daimi Üye
Tepki
229
@porter3434

Dostum Evren ; Onur ısmarlamazsa ben ısmarlarım,yeter ki gel,mutlu oluruz.

• Beğen
Tepkiler: Evren T.

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Anlatim ve fotograflar icin tesekkurler. Guzel gezi olmus. Bisiklet sezonumu actigim su gunlerde iyi geldi :)

• Beğen

kertman

Daimi Üye
Tepki
229
@kertman

Bu arada bize rehberlik eden arkadaşım Murat,TRT-1,TRT-2 ve Hürriyet Gazetesi'nin eki Kelebek'te yayınlanan "Paranın peşinde" adlı 5371 km'lik motosiklet seyahati ile meşhur oldu.Kendisini tebrik ederim.Zaten geçtiğimiz haftasonu Gökçeada'da ettim de.Arkadaşım Murat,biz parayı bulamadık ki,arkasındaki resimlerin adreslerine bisiklet ile yolculuk düzenleyelim.Bulursak senden destek isteyeceğim inşallah.Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: çirkin

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
Tbrler arkadaşlar, ayaklarınıza sağlık. Güzel bir paylaşım olmuş. Teşekkürler.

• Beğen

Evren T.

Forum Bağımlısı
Tepki
742
@kertman

Teşekkürler dostum.Olası bi organizasyon da haberim olursa mutlaka gelirim.Oraların bi köftesi bi de işkembesi kaçmaz walla.:)

• Beğen

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Şimdiii. Bisiklet var,arkadaş var,uzuun bir yol var, akşamına kaşarlı köfteyle rakı var ohhh daha ne olsun şu hayatta. Siz mutluluğun resmini çizmişsiniz dostlar. Afiyet bal şeker olsun. Güzel bir tur olmuş tebrikler.

kertman

Daimi Üye
Tepki
229
@çirkin

Dostum çirkin,aynen dediğin gibi,tur akşamı rakı ve köfte ve de manda yoğurdu bütün yorgunluğu aldı.Tespitine katılmamak mümkün mü?Hayatın tatları bunlar,bir dahaki sefer topik açıp davet de edeceğim.Giderken Babaeski'de bir lezzet durağında nokta atışı da yapacağız.

Tepki
20
güzel bir yolculuk olmuş sanırım ama dönüştede pedallayarak gelmenizi isterdim biraz zor olurdu ama

• Beğen

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
güzel gezi olmuşipaylaşım için teşekkürler.

• Beğen

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Ben bu sayfaları görmeden önce 35 yaş ve sonrasının hafta sonları evde pineklediğini,göbek büyüttüğünü,kahveye gittiğini,at yarışı oynadığını,harekete karşı olduğunu düşünüyordum.Sizler bu düşüncelerimi yerle bir ettiniz...Ben yaklaşık 16 yıldır bisiklet biniyorum gittiğim mesafe en fazla 50 km...Ama siz aşmışsınız kendinizi(Az önce buna benzer bir yorum Alanya turu için yapmıştım:):):):))Harikasınız:)Spor yapıyorsunuz:)Eğleniyorsunuz:)İnsanımıza iyi örnek oluyorsunuz:)Bir Spor Bilimci olarak sizleri tebrik ediyorum.Teşekkür ediyorum.Hayatı dolu dolu yaşıyorsunuz...Yeni maceralarınızı sabırsızlıkla bekliyorum...Paylaşım için ayrıca teşekkür ederim:)

• Beğen

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
paylaşımınız için ve istanbul fotoları için teşekkürler.

• Beğen

kertman

Daimi Üye
Tepki
229
@Cihan Aydan

Yorumlarınız için teşekkür ederim.Hayattan tad anlamında ne koparabilirsek kar diye düşünüyorum.Bu spor,balık tutmak,gezmek,arkadaşlarla hoş vakit geçirmek vs.vs. olabilir.Bir de bu yaşlarda böyle uzun turları başarmak da ayrı bir tad.Tavsiye ederim.:in:
Ha,bu arada at yarışı da oynuyorum.Hatta aldığım bisikleti de atlara borçluyum.Gerçekten...:in: :in: :in:

• Beğen
Tepkiler: Cihan A.

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
@kertman

Rica ederim...Aklıma ilk gelenleri yazdım:)turlarınız devamını dilerim...Atlarla bisiklet bağlantısını pek anlayamadım.Lütfen beni yanlış anlamayın...Tercihlere saygı duyarım...Ama bu at yarışı oynamayı bir türlü anlayamamışımdır ve hiç sıcak bakmamışımdır...Ama bir işe yaramış...Bisiklet sahibi olmuşsunuz...:)

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
rakı içerek attık lafınız hoşuma gitmedi.Çok güzel bişeymiş gibi söylemeniz ayrı bir olay.Paylaşımlarınız için teşekkürler