İstanbul - Keşan - Çanakkale / 11 Saat - 314 KM

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Helal olsun. Pedalına yüreğine sağlık ortalamada oldukça iyi. Gıpta ettim.

• Beğen
Tepkiler: Bora Kıraç

Bora Kıraç

Aktif Üye
Tepki
418
İsim
Bora Kıraç
Bisiklet
Scott
@soneryen

Çok teşekkür ederim dostum.

@serpol79

Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: macerakolik

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
Maşallah çok güzel bir performans, hava ve yollarda süpermiş, km. mesafesi de çok iyi, ayaklarınız dert görmesin

• Beğen

Anıl K

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Anıl Küçükgöksel
Bisiklet
Specialized
@Mahmut. Kesinlikle. Duble yol ve mis gibi asfalt. Emniyet şeridi yeterli. Ama Şarköy yolu tek şerit yol ve emniyet şeridi yok. Bununla beraber çok virajlı bir yol

• Beğen
Tepkiler: Kafaikiteker

Mur@t_Ok

Teşkilat Bisiklet Grubu
Tepki
845
İsim
Murat OK
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bora Kıraç Mükemmel bir tur olmuş, yol anlatımı resimler çok güzel.
Ben benim bisikletle ( Bianchi speed 1000 ) asla gidemem herhalde. O yokuşlar bitmez bana.
Pedalına sağlık

• Beğen

Bora Kıraç

Aktif Üye
Tepki
418
İsim
Bora Kıraç
Bisiklet
Scott
@speed1000

Teşekkür ederim. Dağ bisikletiyle o yol gidilir mi? Çok zor ama imkansız değil. Daha önce MTB ile 300+ KM yapanlar duymuştum ama çok iyi kondüsyon ve daha iyi bir irade gerekir tahminimce. Ve elbette ortalama düşük olacağı için çok daha fazla süre gerekir.

• Beğen
Tepkiler: Mur@t_Ok

Mur@t_Ok

Teşkilat Bisiklet Grubu
Tepki
845
İsim
Murat OK
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bora Kıraç geçenlerde Beylikdüzü-Eyüp sultan gidiş dönüş 104 KM yol yaptık. Zaten olursa ancak Tekirdağ köfte yemek için olur. Gidiş - Dönüş 250 KM felan sabah 6:30 da çıksam akşam 8:30 da ancak evde olurum

@Bora Kıraç Tekirdağa kadar yokuş durumu nasıl

Onat G.

Üye
Tepki
68
Bisiklet
b'Twin
Çok güzel rota. Geçen sene üç arkadaş benzer rotayı yaptık ama iki günde, yüklü bisikletlerle. Rüzgar cidden bazen ciddi sorun olabiliyor. Yokuş aşağı rüzgardan pedal çevirerek zor indiğimiz zamanlar olmuştu.

Bora Kıraç

Aktif Üye
Tepki
418
İsim
Bora Kıraç
Bisiklet
Scott
@speed1000

Silivri'ye kadar inişli çıkışlı sürekli ama çok ciddi bir eğim yok hafif eğim genelde. Silivri'den sonra Tekirdağ'a kadar çoğunlukla düz zaten, sağlam tempo yapılıyor.

@Onat G.

Eceabat dolaylarında karşıdan bisikletli bir grup geliyordu, Rüzgar o kadar kuvvetliydi ki hızları max 10-15 civarındaydı arka arkaya disiplinli gitmelerine rağmen.

• Beğen
Tepkiler: Mur@t_Ok

joachim

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Trek
Cok güzel bir tur olmus. Belki 2 gun yapılabilirdi. tek günde yapmanız baya yormustur.

• Beğen

AliG.

Aktif Üye
Tepki
163
Bisiklet
Diğer
Bisikletimi aldıktan sonra 4. Sürüşümü Bandırma Biga arası yapmıştık kondisyon sıfır bisiklet mtb kilom 98-100arasıydı 7kişi 7.5 saat sürmüştü çok fazla iniş çıkış vardı yada kondisyonsuz olduğumuzdan bize öyle gelmiş olabilir Biga Çanakkale arasında çok fazla tırmanış var. Biga'dan arabayla Çanakkale'ye giderken yola baktığımda çok fazla tırmanış gözüme çarptı. Bandırma Biga arası 72-73km Biga Çanakkale arası 92-93km olması lazım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link)

bora selam,stravayı inceledim,grade 17-15-16-9-7-6-5 yok en çok 1 var oda az,geneli düz yol,kartepe için program olayına ayar çekecek kondüsyonda olduğun gerçek,yalnız gitmeyi seviyorsun,patlat bi kartepe derim,kuzeyden,yalnız herekeden sonra yol daralmakta , direk maşukiye,ordan 17 km tırmanış otel,iniş aynı olur,dönüş izmite ve otobüs ile ,kesin yaparsın hazır 314 km zaferinden sonra,11 saat çok iyi.

(link)

117 km sonra 17 km eğim ,17 iniş izmite dönüş,160 km tutar 200 bile değil.

biliyorsun güneyden hedefte idi kartepe fakat son 8 km yol berbat .

Bora Kıraç

Aktif Üye
Tepki
418
İsim
Bora Kıraç
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

Kudret abi Kartepe yaparsam seninle yaparım :) Sana uymazsa Ozan'la deneyebiliriz duruma göre. Aralıksız 17 KM eğim daha önce denemediğim bir şey ama çıkarım heralde diye tahmin ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ozan k.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Bora Kıraç

güney yolu bana cazip,kuzey biraz sıkıntı,dönüşü ters,birde biliyorsun bora ben otobüsü pek işin işine katmıyorum,çünki sevmiyorum otobüse bisiklet koymayı ,son turda (16.turda)ekip yoruldu ,mecburen döndük.17.turda tek gittim zamanlama yalnış oldu.05.00 çıkış bostancı yapar isek çok iyi,39 km sonra feribot ,58 km sonra eğim ,en uygun güney,uygun olmayan son 8 km çok bozuk,7 km 'de kalabilirim,bisiklete yazık,16 turda bozuk yoldan gıant'ı resmen omzuma atıp indim ,çakıl taşlı yol çıkarkan omuzda çıktım ,tabi gene yaparımda zevk vermiyor,bora sen zirveyi alırsın ,ben çok aldım ,yol yapıldığı vakit gene alırım zirveyi ama yapılana kadar 7 km tırmanacam .8 mayıs hava iyi gibi ,valla ben 8 mayısa hazırım hafta içi gidilmez (ağzımın payını aldım )7 mayısta uyar .