İstanbul-İznik-Mudanya-Gemlik Turu (28-29 Mayıs 2010)

Tepki
14
Merhaba bisiklet sever insanlar K.Tecimen ve Süleyman abi yapmış olduğunuz turları sürekli takip ediyorum, bisiklet üzerindeki performansınız harika çevrenizdeki bir çok insana örnek oluyorsunuz, yine güzel bir tur olmuş ayaklarınıza sağlık .

Scudo

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@Cem Şentin
Cem Bey teşekkür ederim… Sizin yaşamış olduğunuz macerayı Pamukova-Mekece-İznik-Osmangazi-Yalova rotasında ben de arkadaşlarımla hem gidiş, hem de dönüş olmak üzere iki kez yaşamıştım. Ama biz yine bisikletlerimizleydik… Hatta Pamukova yönünden Mekece rampasını yağmur altında tırmanmıştık… Bu turlardan birinin hikayesi de bu sütunlarda yayınlanmıştı… 2005 yılında yapılan bu turun resimleri ise ne yazık ki silinmiş… (link) Cem Bey ilginiz için tekrar teşekkürler…

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@Uğur ŞENCAN
Uğur Bey merhaba… Evet ne yazık ki, zaman yokluğundan yaptığımız pek çok turu buralarda paylaşmak mümkün olamadı… Ama zaman buldukça yazmaya çalışacağım... İlginiz için çok teşekkür ederim… Yollarda yine karşılaşmak dileğiyle…

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@veysel kaptan
Çok teşekkür ederim…

@mtsemiz
Evet evet var ama, yazacak zaman yok gibi… :D En kısa zamanda yazmak istiyorum… İlginiz için çok teşekkürler…

@Rinner Bike
Çok teşekkürler…

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sevgili Süleyman abi, yukarıdaki cevabı verirken neler düşünüyordun bilmiyorum. Biz ise cevabını okurken ne manaya geleceğini hiç kestiremedik. bu gezinin, ve daha yapacağın bir çok gezinin görüntülerini burada paylaşacak zamanın olsaydı ne güzel olurdu kimbilir. Daha yeni başlamıştık. Senin bayrağını taşımak kolay değil. Allah rahmet eylesin.