İstanbul İğneada 3 Günlük Tur

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Yusuf ZİYA

Teşekkür ederim. Tur tanıtımlarımda bir belgesel gibi olmasına dikkat ediyorum. Benden sonra gidecekler benim tecrübelerim ışığında benim gözden kaçırdığım ayrıntıları yakalamalarını arzu ediyorum.

Scudo

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Orhan Kılıç

Memnuniyetle Orhan bey. Bisikletle gelmeseniz bile sorun olmaz, buradan ayarlarız, merak etmeyin. Görüşmek üzere. :in:

• Beğen
Tepkiler: Orhan Kılıç

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
Tebrikler Indiana Orhan abi. bundan sonra bi karadeniz ya da ege turu yakışır sana.Yoksa direk Kadmandu mu diyosun..;)

• Beğen

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Uğur Demirtaş

Valla programımda Kerpe var, Amasra var, Sinop var, Yedigöller var, yeniden İğneada var, Saroz var, Akçay var, Bodrumdan Antalya var, Kapodokya var, Van var. Ama nasıl gideceğim ve ne zaman gideceğim işte o meçhul. Katmanduya gelince hiç aklımdan çıkmıyor ama sponsor bulmadan gidemem. Türkiyede bisiklete sponsor nasıl bulunur o da ayrı bir soru işareti.

Tepki
1
Brovo tebrikler Orhan abi .

bu foruma yeni katıldım . yapacak olduğun etkinliklere katılmak isterim . etkinliklerini buradan yayınlıyor musun ?

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@murat cançelik

Sevgili Murat gezilerimi genellikle önceden planlamadığımdan formdan başlık açmıyorum ve yalnız gidiyorum. Sadece İğneada turu için bir arkadaş katılmak istediğinden başlık açmıştım ve maalesef o da katılamadı. Birde bu hafta sonu yapacağımız Uludağ turu için başlık açtım. Bundan sonra yapacağım tur önceden belli olursa seni özel mesaj ile bilgilendiririm.

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
Güzel memleketim her köşesi ancak bu kadar güzel olur. tabiki bunu bize yaşatana sonsuz tşk. ediyorum ayaklarına sağlık

• Beğen

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@cemal_007

Trakya yolları inişleri çıkışları ile, az araç trafiği ile, güler yüzlü ve medeni insanları ile, İstanbula yakınlığı ile her zaman gitmekten zevk aldığım bir yer.

Bariskkk

Forum Bağımlısı
Tepki
326
İsim
Barış KKK
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok güzel bir gezi olmuş anlaşılan. Paylaşım için teşekkürler.

• Beğen

kerem seckin

Daimi Üye
Tepki
250
abi çok güzel bir anlatım olmuş. emegine ayağına sağlık.
super yol gösterecek bize.

bu arada yazmadan geçemeyeceğim.
tarihi manastırın duvarlarına yazı yazan sığırlara insanca laftan anlamadıkları için en güzel cezanın şu olduğunu düşünüyorum:

şimdi mesela bir hayırsever çeşme yaptırır da öldükten sonra hayırla anarsın da dua okursun ya
bunlarınki de o misal ben ne zaman böyle bir sığırlık görsem hazır ismi de orada duruyorken
ben buraya yazı yazan şu zatın yedi ceddini, gelmişini geçmişini ............. diyor sonra da kendisinin hayattaysa allah belasını versin değilse de yattığı yerde rahat yatmasın diyorum.

işte bence bu sığırlığı yapabilen arkadaşlar isimlerini oraya kazımanın esasında güzel bir şey olmadığını yıllarca arkalarından küfür edildiğini idrak ederlerse hiç olmazsa belki vazgeçerler diyorum.

mesela ender diye bir arkadaşın ismi görünüyor çektiğin resimlerde duvarda. hah işte
o enderin ben.....................................................s. .....................a...............b..............s..........
:boese157: :boese157:

• Beğen