İstanbul içi Beşiktaş-RumeliFeneri Turu

Koray Gürel

caylakpedal
Tepki
237
İsim
Koray Gürel
Bisiklet
Canyon
Merhabalar,

Rota.jpg

1502108 tarihinde Levent-BEşiktaş- SArıyer- RumeliFeneri-Bahçeköy - Kemerburgaz - Seyrantepe güzergahında tamamladığım 80km'lik turundan arda kalanlar..

-Sarıyer sapağı - RumeliFeneri arası yok sürüş için çok güzel ve temiz bir yol.
-Dönüş yolunda Sarıyer sapağı - Bahçeköy - Kemerburgaz güzergahında çok fazla sayıda köpek grubu var. Sürüşü çok etkiliyorlar
- Kemerburgaz-Kağtıhane yönünde dere yolu devam eden inşaatlar nedeni ile çamur, balçık halinde. Toz , toprak karışmış. Kamyonlar da bonus. Aman bu yolu kullanmayın

DSC05211.JPG
DSC05212.JPG
DSC05225.JPG DSC05261.JPG DSC05263.JPG DSC05320.JPG DSC05334.JPG DSC05352.JPG DSC05390.JPG DSC05409.JPG DSC05427.JPG DSC05428.JPG DSC05432.JPG DSC05434.JPG DSC05446.JPG

IMG_2060.JPG IMG_2060.JPG IMG_2060.JPG IMG_2076.JPG

Dosyalar

Scudo

Sercan Sözer

Forum Demirbaşı
Tepki
409
İsim
Sercan S.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
Pedallarınıza sağlık.Bisiklet çok dikkatimi çekti.Çok asil bir duruşu var.

• Beğen
Tepkiler: Koray Gürel

Koray Gürel

caylakpedal
Tepki
237
İsim
Koray Gürel
Bisiklet
Canyon
@Sercan Sözer
Teşekkür ederim. Bir araçtır nihayetinde amaç bu keyfi yaşamak.

Bahadır ÖZEL

Daimi Üye
Tepki
318
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
@Koray Gürel Kemerburgaz-Kağtıhane yolundan ben de geçtim bir kez, Kağıthane'ye gelince seviniyorsunuz yani o derece.

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
Fotoğrafların İstanbul'a ait olması beni çok şaşırttı. Trafik ve yol bir harika. Görsellerde çok güzel. Turunuzda güzel olmuş. Ayaklarınız dert görmesin.

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.143
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Pedalınıza sağlık hocam, güzel resimler :) Sanırım endurance 8.0 bisiklet, İnşallah Mart yada nisan ayına Benimkide gelicek, aynı, renk 7.0 :)

Koray Gürel

caylakpedal
Tepki
237
İsim
Koray Gürel
Bisiklet
Canyon
@Adrenalin26

Teşekkürler.
CF 7.0 SL
Sanırım 7.0 ile 8.0 arası bir versiyon.
Hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanırsınız inşallah.

• Beğen
Tepkiler: Adrenalin26

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
Martili olan fotograf inanilmaz guzel olmuş. "Keske orada olsaydim" dememek mumkum degil bu guzel fotograflar ve anlatimdan sonra. :harika: Mutlulukla huznu bir arada yasadim resmen. Bu rota benim de surdugum, ozledigim yerler ama mayistan beri binmiyorum :(

Koray Gürel

caylakpedal
Tepki
237
İsim
Koray Gürel
Bisiklet
Canyon
@Serkan Mıstınoğlu Bisikletin güzellikleri paylaştıkça büyüyor
Her sürüş sırasında sıkıntılar da yaşanıyor böyle güzel anlara da denk geliyorsunuz. Bu şehrin çok özel sürprizleri var. Herkese sağlık diliyorum ki bu sürprizleri, güzellikleri tecrübe etmeye ve paylaşmaya devam edelim.

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner

Burak Altaç

Forum Bağımlısı
Tepki
5.117
İsim
Burak Altaç
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konuyu canlandırayım.
Hava bir aksilik çıkartmazsa, Pazar günü sabah saat 07.00'da Beşiktaş'tan hareketle Rumeli Feneri yapacağız. Rumeli Feneri' nin oradaki kahvede birer çay içip dönüşe geçeriz. Dönüşte ise Bahçeköy yolu üzerinden döneceğiz. Sarıyer tarafında oturan arkadaşlar, Beşiktaş 'tan gelecek gruba doğru sürüp yolda karşılayabilir. Ben saat 7'de Beşiktaş'tan çıkarken gruba canlı konum atacağım.
Katılmak isteyen olursa beklerim.Ufak bir whatsapp grubumuz var,isterse oraya da ekleyebilirim. Ben Kadıköy'den Metrobüs ile geçiyorum.Sabah 5'ten itibaren araç var. Zincirlikuyu'da inip,2 dakikada Beşiktaş'a sallanıyorum.

muraty.

Üye
Tepki
2
İsim
MURAT Y.
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Diğer
Konuyu canlandırayım.
Hava bir aksilik çıkartmazsa, Pazar günü sabah saat 07.00'da Beşiktaş'tan hareketle Rumeli Feneri yapacağız. Rumeli Feneri' nin oradaki kahvede birer çay içip dönüşe geçeriz. Dönüşte ise Bahçeköy yolu üzerinden döneceğiz. Sarıyer tarafında oturan arkadaşlar, Beşiktaş 'tan gelecek gruba doğru sürüp yolda karşılayabilir. Ben saat 7'de Beşiktaş'tan çıkarken gruba canlı konum atacağım.
Katılmak isteyen olursa beklerim.Ufak bir whatsapp grubumuz var,isterse oraya da ekleyebilirim. Ben Kadıköy'den Metrobüs ile geçiyorum.Sabah 5'ten itibaren araç var. Zincirlikuyu'da inip,2 dakikada Beşiktaş'a sallanıyorum.
Sürüşle ilgili hava durumuna bağlı güncelleme var mıdır?

Bir vatandaş

Forum Bağımlısı
Tepki
935
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Hocam
Konuyu canlandırayım.
Hocam ortalama hızınız kaç oluyor böyle bir sürüşte, size katılıp tutunabilir miyim, tutunamaz mıyım o açıdan soruyorum. Tutunamazsam, solo devam ederim, (“Tutunamayanlar” :))
Bir de hava durumu kaynaklı bir değişiklik düşünüyor musunuz?

bis212

Aktif Üye
Tepki
72
İsim
Ahmet
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hocam

Hocam ortalama hızınız kaç oluyor böyle bir sürüşte, size katılıp tutunabilir miyim, tutunamaz mıyım o açıdan soruyorum. Tutunamazsam, solo devam ederim, (“Tutunamayanlar” :))
Bir de hava durumu kaynaklı bir değişiklik düşünüyor musunuz?
Yol bisikletim olmadığı için ben de hız konusunu merak ediyordum, hız durumuna göre ben de tutunamayanlar grubuna katılabilirim :)

• Beğen
Tepkiler: Burak Altaç

Atila Filmer

Forum Bağımlısı
Tepki
923
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sarıyer için yağış ve rüzgar durumu resimdeki gibi. Pencereden havayı koklayacağım sabah muhtemelen karar vermek için.

Screen Shot 2021-10-09 at 11.35.30.png

• Beğen
Tepkiler: Burak Altaç

Burak Altaç

Forum Bağımlısı
Tepki
5.117
İsim
Burak Altaç
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Genel olarak cevap vereyim.
Biz de ortalama 25-30 km arası değişir. Geçen haftaki fişekhane turunu Gravel ile 30.4 km/h ortalama ile bitirdim :)
Şimdilik bir iptal durumu yok.
@Burak Altaç Eser Yenenler'i de çağıralım :huhuu:
Küsüs onla :D