İstanbul-Eskişehir | Tamamlandı [Bol fotoğraf içerir]

Scudo

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Askerliğimi yaptığım ve haliyle epey anı biriktirdiğim Bilecik merkezle Söğüt'ten geçmişsiniz. Oranın yolları epey iniş çıkışlı, yazı epey sıcak, kışı da yoğun kar nedeniyle çevreyle bağlantısı kesilecek kadar soğuktur. O tarafın insanı çok yardımseverdir. 2002'deki Ramazan bayramının ilk gününde Söğüt'ün Oluklu (Eskişehir yolu üzerinde olduğundan geçmişsinizdir) köyünde yediğim yemeği ve terhis olmadan 1 hafta önce Söğüt'ün kuzey köylerine yaptığımız devriyede uğradığımız köylerden Tuzaklı'da ışıklı ayakkabısıyla bize selam çakan çocuğu hala unutamıyorum. Söğüt civarında epey güzel yer var. Fırsatım olduğunda gitmeyi düşünüyorum. Son olarak yaptığınız tur için ayaklarınıza sağlık.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
çok güzel bi tur olmuş
bi ara kendini photoshopta padlayip sadece arka planları değiştirdin sandım :D

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@chnkrmz

Evet. Ne yazıkki fotoğraf çekilirken böyle tribe giriyorum :)))

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@mtb_rider aynısının değişik versiyonunu ben yapıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

KuzeydenGaliba

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
KuzeydenGaliba
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
güzel yazı, güzel fotoğraflar...

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Tüm paylaşımınız için teşekkürler, çok güzel bir tur olmuş.

toma

Üye
Tepki
12
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
dostum müthiş gezi ve yazısı olmuş bakmalara doyamadım çok imrendim, yazın tura hazırlanıyorum inşallah bana ilham olursun da gözüm korkmaz.tebrikler sana.

bahsedenler olmuş, Söğüt den Bilecik ten ben onların yanında ki BOZÜYÜK teyim, ( biraz seyahatli hayatım var denk gelirsek ) abilerim kardeşlerim, beklerim özelden mesaj atın ( burası genelde her yolun üstü gibi BURSA-İSTANBUL-ANKARA-ESKİŞEHİR kavşağında küçük ilçe), belki kalacak yer ayarlarız, belki bir yemek yeriz (çok güzel mangal yaparım) , hiç olmadı çay içip muhabbet etmek isterim bisikletçiler birbirine destek olmalı.

• Beğen
Tepkiler: Cem Şentin

Sebahattin Gerceker

Daimi Üye
Tepki
1.732
Bisiklet
Specialized
Harika... kıpır kıpır oldu içim.. okurken, izlerken fotoları, yerimde duramadım sanki.. :hrkbuya:
Pedalına, ruhuna, güneş yanıklarına sağlık... :harika:

Ruhpastası

Forum Demirbaşı
Tepki
342
İsim
Şafak Çalışkan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
korkmasam bende böyle bir tur yapmak isterdim. ayrıca bu yo uzaya mı çıkıyor, bakarken yoruldum :D
http://s26.postimg.org/46nxqg1eh/IMG_5959.jpg

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@toma Teşekkür ederim Mehmet. Pedal basmak için tereddüt bile etme. Ancak planını çok doğru yapmalısın.

@Sebahattin Gerceker Çok çok teşekkür ederim :)

@Ruhpastası Aslında bu rampayı görünce çekildiğim başka bir fotoğrafım vardı. Site kuralları ekleyemedim. :) Eğimi fazla olmadığı için zorlamadı.

Hep söyledim. Söğütten sonra tırmandığım rampalar kadar zorlanmadım hiç bir yerde :)

Tepki
17
İsim
Harbus kleindwarfs
Bisiklet
Bianchi
Serdar kılıç ın dağ evi bölumlerini yurdun dışindaki merdivenin altıntaki bankta oturarak soğukta mandalina yiyerek izlemiştim. Dogaya olan arzuyu tam anlamıyla hissettiriyor ne demek istediğinizi anlıyorum. Bisiklet maceranızda çok hoş tek problem sizinde dediğiniz gibi fotoğraf çekerken o andan kaybediyorsunuz daha sonra bakabilirsiniz fakat o an ilerlerken izlemek büyülüyor.

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
la valla şu tez mez işleri derken aklımdan çıkmış, konu sık kullanılanlardaydı yoksa. :D
sağ baldır içindeki zincir izi <3 :D
şunun strava rotasını bana bir atıver, yol bisikletiyle 1 günde gidilir mi ki acaba? metroyla kartal'a gelsem sonra 200 km sürüş var tahmini. dağ bisikletiyle, yüklü halde, 40 km'si kumda olmak üzere 140 gitmiştim 1 günde. bunun daha fazla yoracağını sanmıyorum. yanıma bizim erso'yu alırsam bence olur bu iş. :D

güneş kremi kullanmadın mı bu arada?

MertAhci35

Üye
Tepki
134
İsim
Mert Ahçı
Bisiklet
b'Twin
Turun fotoğraflarına bakarken ben yoruldum cidden çok yorucu ama güzel tur olmuş.Yiyeceklerinizin ve suyun bittiği yerlerde kendimi hayal ettim de insan çok zorlanıyor.En son Bodrum yalıkavak civarında başıma gelmişti neredeyse çamurlu su içecektim tırmanışın ardında bir cafe buldum da kendime geldim,Böyle turla giderken her tarafa içecek bağlamak lazım.:)

karaduman61

spor&sohbet&seyahat
Tepki
640
İsim
emin
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Keyif verici bir tur olduğu yazınızdan çok açık belli oluyor. Turun yanında insanlarla iletişiminizde süper. Tebrikler.

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Ayaklarına saglık cok güzel tur olmus anlatım ve resimler cok güzel bolca resim cekmişin ve epey kişiyle muhabete tutunmusun en azından sıkılmamıssın belli kesimlerde . Bi cok kişi imrenerek okumustur yazıyı muhtemelen bende öyle fakat ben cıksam bile bukadar girgin olmadıgımdan yollarda ac susuz kalıp pes ederdim sendeki girginlikte bi meziyet o yöndende tebrikk ederim.

yeni turlar , anlatım ve resimleri bekleriz insallah.

Kerryn

Üye
Tepki
48
İsim
Enes
Bisiklet
Sedona
Harika bir tur olmuş! Fotoğraflar beni benden aldı götürdü. Elinize sağlık.

Tepki
45
İsim
Alpay Tatlısu
Bisiklet
Sedona
Bende cok begendim anlatim ve fotolat süper be her fotoda ayni bakis ayni mimiklet oda super...yalniz cok sicakkanli birisiniz...insanlarla diyalogta süper...hersey süper...