İstanbul ekibiyle büyük ada turu

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
kevser gerçekten çok acil bi telefon geldi ben arkadaşın yanına indim sonrada tekrar yanınıza çıkma fırsatı bulamadık bu güzel ve keyifli geziyi yarıda bıraktığımız için ve veda edemeden ayrılma kabalığında bulunduğum için gerçekten üzgünüm ama gördüm kadarıyla bizden sonra çok güzel zaman geçirmişsiniz umarım tekrar buluşup güzel gezilere imza atarız resimler gerçekten süper görüşmek dileği ile

Scudo

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Sevgili Kevser yine çok güzel bir geziyle bizlere güzel anlar yaşattın Bu gidişle pedal basmadığın forumdaş kalmayacak:)İstanbul'da seni yanlız bırakmayan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.Banu hanım'a geçmiş olsun der acil şifalar dilerim.
Paylaşımın ve güzel fotoğrafların için teşekkürler...

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
gittigin yeri şenlendiriyorsun.artık inandım.doga üstü mucize bu;) .süpersin.tebrik ediyorum.bitmeyen enerjinede hayranım tabii.geziniz harikaymış.bi ben eksikmişim:( .fotografları çok begendim.emegine teşekkürler.sana eşlik eden tüm arkadaşlara da teşekkürler.sevgiler.takipteyiz ona göre...

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Evet Sevgili Kevser fotoğraflar için çok teşekkürler. Ellerine sağlık. Bizler de senin sayende çok güzel bir gün geçirmiş olduk. Hakikaten hatıralardan silinmeyecek bir gün oldu. Her zaman diyorum ya benim en değerli hazinem siz sevgili dostlarım ve sizlerle yaşamış olduğum tatlı hatıralardır diye. :p Bunu hep beraber Pazar günü bir kere daha kanıtlamış olduk. Yaşadığımız her anın değerini bilerek hayatı dolu dolu yaşamaya gayret edelim dostlarım. Ben bunu sizlerin değerli dostluğuyla fazlası ile tadıyorum. Sağolun varolun.

Derya Hanım sizi de İstanbul'a bekleriz. Hatta Anadolunun dört bir yanından gelecek bisiklet sever dostlarla da turlamak isteriz. Bizde oralara gelmek isteriz tabi. Bu sene şehir dışı turlara da başlayacakmışız gibi bir his var içimde.:p

Daha nice böyle güzel turlarda buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın.

Sevgiler

MFG(+)

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
evet fatih abi bu yaz şehir dışına çıkalım birazda bize ev sahipliği yapsınlar dimi ama:):):) sevgiler

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
İstanbuldaki arkadaşlara Sitem ediyorum :(

Niye siz kewseri gezdirdiniz ki gezdirmeyin bırakın kendi başına ne yaparsa yapsın :(

Kıskanıyoruz kardeşim :(

Şaka bi yana gerçekten güzel gezmişsiniz inşallah bu yaz hep beraber geliriz :)

Tura çıkan, çıkmayan kewserin eziyetini, dırdırını çeken çekmeyen herkese teşekkürler :)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba
Gene süper bir organizasyon, süper turlar atmışsınız. Herkesin neşesine diyecek yok. Tabi Kevsin olduğu heryerde neşe vardır. Bu herzaman öyledir.

Tabi Kevs çıkmış çam ağaçlarına, sonrada çam sakızı yapıştı heryerime der.
Susuzluktanda yatmış kalmış. :D
Ama çok güzel olmuş.
Banu'nun hasta olmasına üzüldüm, geçmiş olsun diyorum.

Herkese bu güzel geziniz için ve bu fotoğrafları bize atan Kevsere de emeği için teşekkür ediyorum.

Sevgi ve selamlarımla.
Hoşçakalın.

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Sewgili Kewser,öyle güzel 1 gün geçirdikki tadına doyum olmasss wallah:p senin poztif enerjin yanında,Gezimize katılan tüm arkadaşlarımızın ve dostlarımızın uyumu ve dayanışması gerçekten damgasını vurdu;) Mert sırtında taşıdı demişsin tabiii ne demeeek,dostlarımız içiiin azzz beaa:)

Aya yorgi ye bisikletle çıkarken bana antreman olduuuu:D yine beklerizzz ama bu sefer daha başka yerleree gideriizzz...resimler için teşekkürlerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
kevser süper bir ortamda harika bir gezi olmuş sayende adayı gezmiştim ama bir daha gezdim fotograflardada hiç yerinde durmuyorsun maşallah çok hareketlisin paylaşım için ellerine sağlık

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
çok güzrl gezi olmuş resimler için teşekkürler.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Yorumunu esirgemeyen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum...

Gelenlere teşekkürler, gelemeyenlerle de inşallah başka zamanda pedallıcaz...

• Beğen
Tepkiler: mehmet banlanmaz

roblen13

Üye
Tepki
4
Fotolar ve hikaye için saol. Bi kaç kurgu hatası var ama olsun artık o kadar da:) tekrar teşekkür.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Ahh istanbul ah bir gün bende gelecem kevs gibi yanınıza bakalım şu okul felan bir kapansın bir ara tatilim var ayarlayabilirsem kaçacağım istanbula :D
nasip artık ne diyim ;)

Kewser çok güzel bir tur olmuş
Resimler harika :)

Heryere pozitif enerjini taşımana hastayım yaw :)
ihhi :D

teşekkürler fotolar anlatım paylaşım içun ;)

Çağatayy

Üye
Tepki
24
çok güzel bi gezi olmuş.resimler için teşekkürler.kaç gündür bekliyoduk:)

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@Ercan Bayram

Sağolasın Erci... Şşşş bak ne dicem ihhi olayını baya bi kapmışsın bakıyorum da. :D Aferin aferin böyle devam... Gezilerim ve efektlerim devam edecek Allah sağlık sıhhat verdikçe...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sevgili Kevser meraba.
Anladım.Kendimi gezer sever bilirdim ya...Düşünçelerimden öte artık dillendirdiğim bu sözlerimden kendimi alıkoyuyorum.Buyur sevgili Kevser.Bu güzel taht'a sen layılsın.Yeni ve güzel seyirlerinle Düş Bahçemizi büyütüp renklendireceğin muhakkak.Heyecanla devamını bekliyeceğim.

Ailemizin renkli ve güzel kardeşi sevgili Banu arkadaşımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.Temennim biran önce eski neşesine ve renkli gezilerine kavuşması yönünde.

Sevgili Niko ve Banun arkadaşlarımın nezdinde Bütün Anadolu ve Avrupa yakasındaki Bisiklet Forum Ailesini içten ve samimi misafir perverliklerinden ötürü kucaklıyorum.
Daha güzel günlerin biz Bisiklet Ailesini beklediğinden zerre şüphem yok.Emeği geçen tüm dostlara tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.
Yüregim ve Sevgimle...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Kevser imparatoriçe selamlar.
Yani şu İstanbulu bize haber vermeden feth etmişsin ya. alacağın olsun.:)

Hazır İstanbula gitmişken, bize sormadan Avrupa birliğine de girmesen bari.. :D (bisikletle girişten bahsediyorum yani). Veya sen gir istersen. biz de arkandan gelip senin feth ettiğin yerleri senden teslim alırız:D :D :D
Sen anladın hocam bu lafı.. (yani sen gezme konusunda ironmanlarla mı yarışıyon, yani savaşıyon:eek: ) ?

Güzel fotolar ve paylaşım için çok çok teşekkürler. :)

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
ohhh be yawww geldim işte formdayım,nolmuş buralarde bakeemm an o ne yaw maşallah yani kevser ne çıkmadık ağaç nede tırmanmadık bir yer bırakmamışsın kıskandım,resimlere bakınca üzgünülğüm iyice arttı ama olsun öbür sefere beraber çıkar ve tırmanırız.banu ablam,ben,ve kanka okan da orda oldukmu bu puzzle tamamlanıyor işte o zaman değmeyin keyfimize,görüşmek üzere ...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@candede

Bisiklete başlayalı çok zaman geçmemesine rağmen bisiklet aşkım ve azmim inan beni de çok şaşırtıyor. İnşallah böyle devam eder...

@Mesut Girgiç

Aman Hocam sizinle yarışmak benim ne haddime. Ha gezilecek yerler konusunda belki kapışabiliriz ancak performansda boynum kıldan incedir karşınızda. Ne demişler bükemediğin eli öpeceksin. ;) Saygıyla eğiliyorum abicim...

@hızlı

İnşallah diyelim Niko. Siz canayakın insanlarla pedallamak, bir şeyler paylaşmak benim de çok hoşuma gider... En yakın zamanda görüşebilmek dileği ile...