İstanbul - Edirne Yol arkadaşı

Can Vural

Aktif Üye
Tepki
24
Merhaba,

17 Ocak Cumartesi günü İstanbul'dan çıkıp Edirneye arkadaşımın yanına gidicem. Orda biraz kalıp, birlikte tura çıkacağız. Edirneye kadar bana eşllik edecek birini veya birilerini arıyorum :)

Ben Büyükçekmecede oturuyorum. Eski Kırklareli yolunu kullanarak gitmeyi düşünüyorum. Yani rota Büyükçekmece - Çatalca - Saray - Vize - Kırklareli - Edirne olacak. Bu şekilde 220km oluyor. Vize'de bir gece kalıp pazar günü Edirne'de olucam. Daha önce tek başıma gittim bu yolu. Biraz sıkıcı oluyor, o yüzden arkadaş şart :D

Katılmak isteyen var mıdır?

Scudo

Furkan BOZKUR

Aktif Üye
Tepki
46
İstanbul'da olsaydım ve çalışmasaydım katılmak isterdim ama maleseff :)) Sana Kazasız belasız bir sürüş diliyorum. Pedalına Kuvvet. Bol Pedallar :))

• Beğen
Tepkiler: Can Vural

Cihan Soyugazi

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Specialized
Merhaba Can ben de ataköyde oturuyorum o tarihlerde şu an için bir işim gözükmemekte ve daha önce pedallamadığım bir rota .haftaiçi haberleşelim duruma göre sana katılabilirim.Bu arada vize de pansiyonda mı kalış olacak acaba?Bi de pazar edirneden otobüsle mi dönülecek?

Can Vural

Aktif Üye
Tepki
24
@Cihan Soyugazi

Çadırda kalmayı düşünüyorum. Daha önce kaldığım bir alan var. Orda sorunsuz çadır kurabiliriz. Ben yüklü olacağım, 4 günlük tura çıkacağım için Edirne'den.

Ben Edirne'den dönmüyorum aslında :D Orada arkadaşımda bir kaç gün kalıp sonra birlikte tura çıkacağız. Ama sizi otobüs ile yolcu ederiz, sorun olmaz.

Mert Ahmet

Daimi Üye
Tepki
293
haftasonunu evde geçirmek için harika bir fırsat olurdu fakat sanırım sizin yol bana uymayacak finaller sonrası bende eve dönüşü bisikletle yapmak istiyorum
rotam ise çorluda başlayıp muratlıda bitecek ya e5 üzerinden gideceğim ya da sahil yoluna çıkıp değirmenaltından çevre yolu vasitasıyla tekirdağ-muratlı yoluna çıkma niyetim var
eğer e5ten geçip oradan vizeye gitmek size uyarsa (şuan hiç çıkartamadım nerden, nasıl gidilir) katılabilirim

Cihan Soyugazi

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Specialized
@Can Vural
Tamamdır Can kardeşim bu bilgiler ışığında müsaitlik durumuma göre sana katılacağım en geç çarşamba sana net bir dönüş yapmış olurum. telefonumu özelden paylaşıyorum.Kolay gelsin.

N.ÖZKAN

Aktif Üye
Tepki
244
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar yazın Edirne merkezden İstanbula hiçbir otobüs firması bisikletli olarak beni almadı bilginiz olsun.
Mecbur bisiklet ile dönüş yaptım.

Kışın nasıl olur tam bilemiyorum ama, dönüşte sıkıntı yaşamamanız için ufak bir uyarı yapmış olayım sizlere.

Can Vural

Aktif Üye
Tepki
24
@N.ÖZKAN

Teşekkürler uyarı için.

Benim öyle bir tecrübem olmadı, bilemiyorum. Fakat, Edirne'de oturan arkadaşım otobüsle bir çok kez gelip gitti bisikletiyle. Sorun olmaz herhalde.

D. Oğuz

Daimi Üye
Tepki
600
Dönüşte batı metro ile çorluya kadar gelip ordan devam edebilirsiniz, batı metro yerel olmasına rağmen 5-6 defa kullandığım halde sürekli bisikletimi almıştı.

Bu arada, o gün izmire döneceğim. Dönmeseydim Pınarhisar'dan bağlanırdım, sağlık olsun. :)

Can Vural

Aktif Üye
Tepki
24
@D. Oğuz

Teşekkürler, oyle de yapabilir donecek arkadaslar.

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.090
Bisiklet
Fuji
O bölge Emrah Gülez den sorulur. Kendisi de silivri de oturuyor. Forumda özelden yazıp sorun. Büyük ihtimal gelir.

• Beğen
Tepkiler: Emrah GÜLEZ

Cihan Soyugazi

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Specialized
Kendisi benim yakınen arkadaşım ,ben sordum kendisine ancak çadır kurma onun için sıkıntı olabilirmiş kendisinde yol bisikleti olduğundan ,pansiyonda kalmayı düşünür müsün Can kardeşim benim için de iyi olur bu durum ?

Can Vural

Aktif Üye
Tepki
24
@Cihan Soyugazi

Benim yanımda zaten kamp malzemelerim olacak. Yani çadırda kalabilirim. Pansiyona para vermek istemiyorum. Ama siz isterseniz kalaırsınız farketmez benim için. Önemli olan yolda birlikte olmak :)

Ayrıca yol bisikletine göre baya yavaş kalırım ben, sorun olmaz herhalde :)

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Pamukkale seyyahat i deneyin çok yardımcı oluyorlar ben istanbuldan birkaç defa yeni bisiklet alıp getirdim