İstanbul BF, İzmir BF ile tanışmaya ve birlikte pedallamaya geliyor. (05 Nisan 2014)

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@pezuk

Tamamdır :)
Görüşmek dileğiyle..

Scudo

Cenk Yiğit

Daimi Üye
Tepki
53
Bisiklet
Merida
Gelen arkadaşlar nereden gelecek bornovadan gelen var ise beraber gidelim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

pezuk

Üye
Tepki
10
Bisiklet
Scott
@Cenk Yiğit

Ben bornovadan geleceğim ancak öğleden sonra katılacağım

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
Merhabalar,

Mustafa Bey ve Çağlayan arkadaşımızın İzmir turu için emek edip hazırladıkları program.

Saat: 08.00 - 09.00 İstanbul'dan tura katılacak olan Nevres ve Barış'ı Mustafa Bey garajdan alacak.

Saat: 10:00 -10.30 Karşıyaka Bostanlı İskelesi yakınında,balıkçı barınağındaki kahvede kahvaltı için buluşulacak.

(Teknelerin motor sesleri ve martıların çığlık senfonisi eşliğinde BOYOZ,GEVREK,İZMİR TULUMU vs..takviyeli mütevazi kahvaltımızı yapacağız.)

Saat: 10.30 - 10.45 Karşıyaka Bostanlı-Sasalı turu çıkış.

Saat: 12:00 -13.00 Karşıyaka Bostanlı'da öğlen yemeği yenilecek, Balık ekmek veya diğer alternatifler.

Saat: 13:00 - 14.00 Karşıyaka Bostanlı'dan GEMİ ile Konak'a geçip,Saat Kulesinin oradan - İnciraltı turuna çıkılacak.

Saat: 19:00 - 21.00 Güzelyalı Burger King'de Akşam yemeği yenilecek..

Adnan Saygun Sanat Merkezi yakınında,
Güzelyalı Burger King Şube adresine Buradan ulaşabilirsiniz..

Saat: 23.00 İzmir-İstanbul otobüs hareket saatimiz.

Programı uyan herkesi bekliyoruz.
Rastlaşmak dileğiyle,

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

mustafa tabanlı

Aktif Üye
Tepki
192
Sevgili arkadaşlarım,
Yarın sabah 10.00 civarında Bekir bey bostanlı balıkcı barınağına bizlerle tanışmak için geliyor,tandem bisikletde Bekir beye eşlik eden olursa tura katılmayıda arzu ediyor ,bilgilerinize sunarım..

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Halil EROĞLU

Çok sevindim Halil arkadaş
görüşmek üzere :)

• Beğen

Cenk Yiğit

Daimi Üye
Tepki
53
Bisiklet
Merida
@pezuk

Hocam işinizi ayarlama şansınız varsa sabahtan katılalım bisikleti yeni değiştirdim hazırda tatil uygunken uzun süreli test etmek istiyorum

• Beğen
Tepkiler: NEVRES KME

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Cenk Yiğit

Hayirli olsun. Yarin test surusunde gorusmek dilegiyle :)

• Beğen
Tepkiler: Cenk Yiğit

pezuk

Üye
Tepki
10
Bisiklet
Scott
Bende bir soru sormak istiyorum :utn: 14:00 da bostanlı iskelede olacak arkadaşlar nerede toplandılar ecep :agla: 14:30 a kadar bekleyip daha sonra programdaki güzergahı belki yolda karşılaşırım diyerekten tek başıma turladım :agla:

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Merhaba Herkese

Konak Saat kulesinin orada öğlen saat 14'de olmamız gerekiyordu,ancak elimizde olmayan nedenlerden dolayı 14:30'da saat kulesinin orada oldum,gecikme için kusura bakmayın

Katılan veya katılamayan herkese teşekkür ederim,keyifli bir tur ve dostluk oldu..

Bir sonraki turlarda görüşmek üzere,iyi forumlar.

Cenk Yiğit

Daimi Üye
Tepki
53
Bisiklet
Merida
@Halil EROĞLU

ben geç çıkmak zorunda kaldım sanırım Grubu'da daha sonra yakaladım çünkü bi tandem bisiklet gördüm. Ama kimseyi tanımadığım içinde bisikletforumdan mısınız diyede soramadım. Belki sizde beni görmüşsünüzdür siyah salcano ve kasklı olarak tek geziyordum. Baktım Grup'u bulamıyorum kuş cenneti üzerinden bende foçaya doğru devam ettim. Bugün bile tansaş grubuna geç kaldım dönüşlerine denk geldim . Hep bi şansızlık devam edip duruyor hayırlısı diyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Tepki
90
selamlar cumartesi günü yapılan tur da emeği geçen herkeze teşekür ederim. ayrıca tandem bisiklet-ile bana eskortluk enen arkadaşlarada teşekür ediyorum. Sabah kavaltımız, turumuz ve kavede çay içmemiz keyif verciydi, keyifli turu kaçıran arkadaşlar adına üzüldüm. arkadaşlar fotoraflarımız nerelerde bana mail atabilirmisiniz. bekiraydogmus45@hotmail.com

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@bekir aydoğmuş

Merhaba Bekir,
Biz teşekkür ederiz, geldiğin için. Ayağına ve gönlüne sağlık. Yazıyı hazırlıyorum. Akşam foruma fotoları koyacağım. Mailine de gönderirim.
Selamlar

• Beğen

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
1130 km otobüs yolcuğu ve 70 km pedallamanın ardından tadı damaklarda kalan bir tur ve dostluk buluşması oldu. :)
İstanbul’dan Barış Yazıcı, Nevres ve İzmir’deki dostlar Mustafa Tabanlı, Çağlayan, Bekir Aydoğmuş ve turumuzun başında tanıştığımız Şahin bey, Gülşah, Neslihan ve Caner arkadaşlar ile birlikte pedalladık.
Benim için tur evden-Esenler otogarı (10 km)-İzmir (50 km)-Esenler otogarı-ev (10 km) şeklindeydi. Kamil Koç firması ile seyahat ettik. Otobüsün modeli nedeniyle bisikletin tekerini giderken söktük, gelirken gerek kalmadı.
İzmir otogarında Mustafa Tabanlı beyefendi bizi karşıladı. Kahvaltı malzemeleri alışverişinden sonra Balıkçı barınağına gittik. Bekir Aydoğmuş arkadaş bizi bekliyordu. Fakat bu arada çok hoş bir durum yaşadık. Forumdaşımız Oktay Erkan arkadaşa benzeyen bir bisikletli gördük. Barış ile kendi aramızda Oktay’a ne kadar benzediğini ve Sudüşen’e gitmeyip İzmir’e mi geldi diye benzeyen arkadaşa bakarken gülümseyerek konuşuyorduk. Yanımızdan geçerken dayanamayıp Bisiklet Forum buluşması için mi geldiniz diye seslendik. Ve o arada öğrendikki, kendisi 3 arkadaşını bekliyormuş, biz de bu arada neden güldüğümüzü anlattık, hep birlikte gülümseyerek foto çekildik.
Onlarda bize katıldılar, birlikte kahvaltı ve tanışma sohbeti ardından, birlikte pedalladık. Köy kahvesinde soluklandık.
Tura çıkarken tandem bisikletle ilk Barış milli oldu, dönüşte Caner arkadaş. Bekir beyin keyfi yüzünden okunuyordu. Tabiki her şeyin yolunda gidişi ve Bekir bey ile de pedallamış olmanın sevinci hepimizi mutlu etti.
Hava bizler için güzeldi fakat dönüşte çıkan sert rüzgar pedallarımızı yavaşlattı. Çağlayan’ı ikinci buluşma noktasına yetişmesi için önden gönderdik. Barış ile ben gecikmeli olarak Konak’a yetiştik. Forumdan gelen arkadaş yoktu. Akşam yemek saati buluşmasına kadar Çağlayan’ın önderliğinde pedalladık. Haziran 2013 de yürüyerek gezdiğim yollar daha başka anlam kazandı pedallayarak gezerken.
Akşam buluşmaya Halil Eroğlu katıldı. Ve uzun sohbetin ardından gitme vakti geldi. Otogara transferimiz yapıldı.
Pedaldaşım Barış Yazıcı’ya bana yol arkadaşlığı yaptığı için çok teşekkür ederim. Kendisi memnuniyetini “iyiki benimle geldiniz Nevres hanım” diyerek anlattığı için hala gülümsüyorum.
Ayrıca otogara giderken ve dönerken hasta haliyle bana eşlik edip yalnız bırakmayan pedaldaşım, dostum, kardeşim, mesai arkadaşım Yaşar Erkoç’a çok çok teşekkürler.
Kamil Koç firmasının bisikletlilere göstermiş olduğu destek ve ekibinin yardımseverliğine teşekkürler.
Katılan ve katılmak isteyipte katılamayan, evinden çıkıp bizimle buluşamayan tüm pedaldaşlara teşekkürler ve esenlikler diliyorum. :)

Oktay Erkan

Daimi Üye
Tepki
829
Bisiklet
Trek
Nevres, Barış merhaba

Kendim gelemesem de hayalim gelmiş anlaşılan :D
Güzel bir tur olmuş. Ayaklarınıza sağlık.

Ben de bizim tur yazısını ve fotoğrafları koydum.

Kısa zamanda görüşmek üzere.
Selamlar...

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Oktay Erkan

Oktay, dublörünü gördüğün de de çok şaşıracaksın :)

mustafa tabanlı

Aktif Üye
Tepki
192
@bekir aydoğmuş
Merhaba Bekir kardeşim,
Seni tanıma fırsatı bulduğum için mutluyum,dilerim her şey gönlünce olsun.
Çekdiğim fotoları göndereceğim.
Selamlar sevgiler..

• Beğen