İstanbul-Bandırma-Altınoluk-Bozcaada-Gelibolu

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
@BF Okuru peki yenice tarafından mı gitmeliyim, yoksa alt taraftan mı? yenice'den gidersem 10 km fazla sürmüş, biraz da fazla yokuş çıkmış oluyorum. :)

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@hashus1099

Yenide tarafından gelmelisin, kalkım, hanlar, hacıhasanlar köyü, çamcı köyü, yüksek okul var solda kalıyor, edremit benim yaşadığım yer, kadıköy, akçay, güre, altınoluk. Güzergahında gidersen daha rahat gidersin.

Hanlardan itibaren müthiş inişler seni bekliyor rahat ve adrenalin dolu inişler olacaktır :harika:

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
@hashus1099 Hocam konuyu tam okumadım sadece bu sayfadaki mesajları gördüm.. Eğer Ayazmaya gidebiliyorsan mutlaka ama mutlaka mutlaka git :) hatta kalabiliyorsan kal. Ertesi gün 0 bir vücud ile uyanırsın güne. Yolu rampalı ve hırpalayıcı bir yol ama o doğa için orası mutlaka çekilir.. Bir de Altınoluk taraflarında bir kanyon vardı ismini unuttum onu araştırıp oraları da mutlaka gezmelisin.

@ByRamichLee Tam tersine oralarda Temmuz sonu ağustos başı geçtik oralardan Rüzgar yok, fakat şu sıralar nasıldır bilemem... Geyikli tarafından gittik oraya Ezine tarafından nasıldır tam bilemem lakin, yollar dediğiniz gibi boş. Rampa konusuna gelecek olursak yolun %65-70'i düzlük fakat geri kalan kısımda ciddi rampalar var asıl onlar hırpalıyor :)

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
@hakan çelik tavsiye için çok teşekkürler, belki altınoluk'ta kaldığım süre içinde olabilir, ancak etaplarda güzergahın dışına çıkacak vaktimin olacağını sanmam.

bua

Daimi Üye
Tepki
362
İsim
Burak Akdağ
Bisiklet
b'Twin
Güzellikler göresiniz yolunuzda. Vaktiniz varsa Bandırma'ya vardığınız vakit şayet hava açık olursa 2-3 günlüğüne Kapıdağ yarımadasının güneyi ile batısı arasında pedallar ve kamplarsanız hiç pişman olmazsınız diye düşünüyorum. İyi pedallar efendim :)

• Beğen
Tepkiler: hashus1099

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
Altınoluk' tan selamlar.
Kazdağları tırmanışı çok güzeldi ama yorucuydu. Hanlar'a varırken öldüğümü sanıyordum yorgunluktan, hemen ne bulursam yedim ve kendime geldim.

Çeşmelerden su içerken sağ spd'yi çıkarmamıştım, o anda yaban arısı baldırıma iğnesini, çok az batırdı. Panikle sağ tarafıma düştüm, sağ dizim yere, sol dizim kadroya çarptı. Aynı zamanda büküldüler. Şimdi sağ dizin sol içi, sol dizin de sağ içi ağrıyor. Yüklenemiyorum da.image.jpg