İstanbul Avrupa Bisiklet Motosiklet Fuarı (Ücretsiz)

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Evet arkadaşlar her sene yapılan sezon başında bu sene 26Şubat - 1 Mart arasında 4 günlüğüne yapılacak ve genellikle Türkiyede bulabileceğiniz çoğu bisiklet ve motosikletleri içerenk,kasklar vs ekipmanlar(shimano,sram) için standlar bulunan bir fuar olan Motoexpo karşınızda. Yer olarak maçkada. Asyada bulunanlar vapurlarn geçebilir tahminimce.Sürprizler,indirimler,çekilişlerde var. Kimler gidecek,geçen senelerde kimler gitti paylaşım olsun diye konuyu açtım herkesten yorumları bekliyoruz Herkes yararlansın . Link:(link)
(GİRİŞ 10 TL ÜCRETLİ OLABİLİR)

• Beğen
Tepkiler: Rehavet
Scudo
Tepki
14
Fuarda kayda değer indirime denk gelen var mı? Bu hafta içi bisiklet almayı planlıyordum, beklemeye değer mi?

Bu arada fuar yeri Maçka, Yenibosna olacak.
Link: (link)
Ulaşım: (link)

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yiğit Alp Okyaylı, bunun ücretsiz olduğuna emin misin? İki senedir gidiyorum ben hep biletli.

Tepki
14
giriş ücretli fakat davetiye bulunabiliyor. Fuarda ağırlık motosiklet üzerine olduğu için adı moto ile başlayan aylık dergilerin şubat sayısından veya bazı motosiklet bayilerinden temin edilebilir. Diğer yandan yanlış hatırlamıyorsam geçen sene giriş 10TL idi.

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Ben ilgilendiğim sene araba fuarı ücretsizdi,içersi çoluk çocuk dolmuştu. Motorsiklet fuarının girişte biletle olduğunu bilmiyordum hemen değiştiriyorum :)

@Recep Yüce
Kesinlikle beklemelisin Recep çünkü fuara gidersen alacağın bisiklet hakkındada fikir sahibi olursun ben 10 liraya değer denemelisin, her türden her yarış bisikletine elinle dokunp,satıcıyla konuşup tartarsın .

Tepki
1.320
İsim
MUSA
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Daha önce hiç bisiklet fuarına gitmedim. O yüzden bir soru; Beğendiğimiz bir ürünü satın alabiliyor muyuz yoksa ürünler sadece teşhir mi ediliyor?

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Oradaki bisiklet ve motorsikletleri alamazsınız. Şaet böyle olsaydı sergilenecek bisiklet motorsiklet kalmazdı :)) Fakat almak istediğinizde büyük ihtimalde arkadaki konteynrlarda saklı mallar olur diye tahmin ediyorum . Müşteri ayaklarına kadar gelmiş 300.000 liralık motoru 60 bin liralık bisiklet almak istiyor kesinlikle geri çevirmezler.Kaskla eldivenler vs aksesuarları alabilirsiniz fakat diğerleri için tahminim bu şekilde. Ben ilk gün gideceğim ve size gerekli bilgileri aktarırım

@MUSA Ç.

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gitmeyi çok isterdim ama malum ygs lys şehir değiştiremeyecek kadar meşgulum.. Benim yerime de gezer birisi artik :)

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Ben her birinin fotoğrafını çekerek kompenanatlar olsun, bisikletlar olsun koymayı planlıyorum takipte kalın : ;)

Tepki
1.320
İsim
MUSA
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yiğit Alp Okyaylı

O zaman ben tedarikli gideyim. 60 binlik bisikleti kaçırmayayım.

• Beğen
Tepkiler: YüzSürKoş
Tepki
6
Bisiklet
Cannondale
Fuarda hangi bisiklet markalarının yer alacağı belli mi acaba?

Tepki
22
İsim
Harun
Yav niye.ygs ye yakın tarih ya Of üzüldüm şimdi be ya istanbuldayım ama yine gidemeyeceğim

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Zenginsizin heralde maşAllah :D Pınarello duydunuzmu hiç? İstersenizfiyatlarına bakın. Ya da Aston Martin One ın :)

Belli sitesinden bakabilirsiniz,kanımca hepsi olur Bianchi,carraro,salcano,ghost,shimano,sram vs

@MUSA Ç.

Üzülmeyin gençler önce ders.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yiğit Alp Okyaylı
Bisikleti bilmiyorum fakat motor alınabiliyor.
Satın alınan motorların üzerine satılmıştır ve lütfen oturmayınız diye bir kağıt konuluyor ve yanında sürekli bir kişi bekliyor fuar bitene kadar da sergileniyor orada.

@Burak Cem Oztarak
Türkiye'de satılan tüm markalar bulunuyor.

• Beğen
Tepkiler: Burak Cem Oztarak

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Bence değer. İşe,eğitime,aileye ve arkadaşlara ayırdığımız vakitler okadar çokki. İnsan kendime bi 2,3 gün ayarlayım dediğinde acaba o ne olur acaba o iş ne olur vs olur hale geldi malesef. Şahsen kendi zevkleriniz,ibadetler,sanatsal faaliyetler geziler vs. İnsan hiç olmadı ayda 3 gün kendine vakit ayırmalı. Çanakkale yakın bence gelin bakın derim bellimi olur bisiklet ya da motor alırsınız onla dönersiniz eve :) ;)
@Sinan A.

Tepki
1.320
İsim
MUSA
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yiğit Alp Okyaylı

Derler ki, insan konuşurken bir kere düşünür; yazarken bin kere düşünür. Bende şu an yazmaya çalışıyorum, ama yanlış bir şey yazmayayım diyorum. Ben buraya gayet ciddi bir soru sordum. Daha önce bisiklet fuarına gitmemem demek, Pınarello'dan bihaber olduğum anlamına gelmez. Sadece EDEP diyorum size.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Yiğit Alp Okyaylı
öğrenciyim ben en fazla bi takım lastik ya da pabuçla falan dönerim anca :D

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
@MUSA Ç.
Ozaman ben tedarikli geleyim , 60 binlik bisikleti kaçırmayayım derken dalgaya aldığınızı düşünerekten bu cevabı verdim hani bu bisikletlerde var diye. Ben asla sizi dalgaya ya da hafife almadım klavye ortamında maalesef mimiklerimiz görünmediği için birbirimizi yanlış anlayabiliriz. Hatam varsa kusura bakmayın . Edepsizsemde kusura bakmayın

@Sinan A.
İşin güzel tarafıda budur aslında altınıza direk specialized ya da trek koysalar full donanımlı daha ne kaldıki demek yerine adım adım çıkarak ufak harçlıklarınızla biriktirip aldığınız o bisiklet ekipmanları hepsinden tatlı :)