ist-izmir rekoru

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Merhaba arkadaslar,
beni bircogunuz ist-izmir turlarimdan tanir, nete artik cok sik giremedigim icin cokca yazamiyorum, anca firsat buldum.
Kafamda bir deneme var, daha once kadikoy-izmir 500km'yi 8kg yuk sirtimda 20 saat pedal cevirme suresiyle ve toplamda dinlenme ve uyku dahil 1.5gunde yapiyordum, 5 defa yaptim.
Simdi ise artik bir rekor denemesi gibi birsey yapmak istiyorum her ne kadar tarih buna musaade etmiyor gibi gorunse de.
Temmuz ayinin bana uyan herhangi bir gununde bu sefer yuksuz, slick lastiklerle daha antremanli sekilde kadikoy-izmir'i 15saat pedal cevirme suresi ve toplamda da sabah cikip aksam varma seklinde dusunuyorum.
Ama bu sefer istedigim bir roportaj yapilmasi, TV kanallarinin orada bulunmasidir. (derdim kendimi unlu etmek degil, seyredenlerin vay be TR'de de kendince birseyler ferdi basarilar gosteren insanlar var demesi, bisletci yandaslarimizimin, bisletseverlerin artmasi, toplumda bisletin ve bisletcinin daha fazla saygi gormesi amaciyla)
Daha onceki turlarimda kanallara mail atmistim ama takan olmamisti, belki icimizden birilerinin cevresinde tanidigi medyadan birileri vardir.
Ancak roportaj olursa deneyecegim, bana kendi kendime boyle bir deneme yapmak sacma geliyor, ha diyeceksiniz 5 defa 20saatte giderken de sacma gelmiyor muydu?
hayir, cunku hem o zamanlar kendi vucudumun sinirlerini deniyordum, tecrube ediniyordum, ve ekonomik-psikolojik sartlarim onu yapmami gerektiriyordu.
Orhan Kural'a da ulasmayi isterdim ama simdi nette arama yapsam anca bir gazetenin sitesindeki bir iki lafini bulabilirim, yani direkt ulasamam, sonucta belki de yapacagim TR rekoru olacak, neyse uzatmayayim.
Yardim edebilecegini dusuneniniz varsa bana ulasirsa sevinirim.
cep : 0532 240 36 27 Fatih

Scudo