İş yerinde bana "yasak" koydular. (çay ve video içerir)

Snorlax

Daimi Üye
Tepki
210
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
Hocam videodaki gibi karıştırıyorsan yasak yemen normal ki bu çay karıştırma değil Hafize Ana'nın zili bu :D

Scudo

Yowamushi

Üye
Tepki
26
İsim
Ergün
Bisiklet
Carraro
Zincirlerini kır, yasakları tanıma ! Kimse senin 1 bardak çay içmene mani olamaz. :harika: Sonuna kadar anarşizm ! :D

• Beğen
Tepkiler: bulut

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@chnkrmz
Eskiden hayvan surusu guden cobanlar gecerken boyle sesler cikarirdi cingirak takili kuzucuklar ve keciler :D
Hele birde gunde 15-20 bardak cay iciyorsaniz ve her seferinde boyle karistiriyorsaniz iyi dayaniyor calisma arkadaslariniz :)

• Beğen
Tepkiler: bulut ve chnkrmz

waafy

Daimi Üye
Tepki
305
İsim
Mustafa
Bisiklet
Giant
Önce15 gün şekersiz iç diyenlere direnelim. Siz 15 gün 3 şekerli için dil alışır diyorum ve ne kaçırdığinizi farkedersiniz. Neymiş efenim çay hakiki tadıymış.
Mesela bende metal kaşığın çam bardakta çıkardığı sesten şekerin çaya nüfuz ettiğini hissediyorum. Odun / plastik kaşıklar bu hissi vermiyor. Ayrıca tam homojen karışmaliki son yudum ekstra şekerli supriz yapmasın.
Sonuncu olarak her kısıtlama senin sen olmanı engellemeye yöneliktir. Bende katılıyorum sese değil sana yada keyfine gicik oluyorlar.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
bu gün dikkat ederik ses çıkartmamaya çalıştım.
benim masam ile patronun masası koltuktan koltuğa kapı arasından yüz yüze görülüyoruz.
gene bana manalı bi bakış attı :eek:

• Beğen
Tepkiler: baykuş97

baykuş97

Forum Bağımlısı
Tepki
866
İsim
ilhan beyoğlu
Bisiklet
Trek
bence bu çaya karşı uluslararası güçlerin bir komplosu... seni yem olarak kullanıyorlar... kendine dikkat et.. kullandırma kendini.. ;)

• Beğen
Tepkiler: chnkrmz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bencede, dış mihrakların eli,kolu,parmağı var bu işte.....
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQkbcykrO_cyZBc1Vl_RJTropEGA-Ic4D7yR6CijhKJ09kYjzo_vg
@baykuş97

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bende günde 5-10 bardak çay içiyorum ve her bardağa 5-6 tane şeker atıyorum neyseki bizim işyerinde kimse kimseye karışmıyo ister kavanozla iç ister kepçeyle karıştır bence insan arkadaşı için iki dakika sese katlanmalı yoksa arkadaşlığın ne anlamı kaldı yanındayım kardeşim

• Beğen
Tepkiler: chnkrmz