İş güç işte...

cambaz24

Aktif Üye
Tepki
88
Merhaba sevgili forum sakinleri. yeni bir konuyla tekrar karşınızdayım. Başlıktaki gibi bir konuyla daha da yakından tanışalım istedim. Mesela bu muhteşem forum sakinleri ne iş yaparlar, işlerinden memnunlarmı veya isteyipte yapamadıkları bi iş varmıydı gibi. Önce kendim söyleyeyim. ben otomotiv işi yapmaktayım. İşimi seviyorum. Yapacağınız yorumlar için şimdiden çok teşekkür eder saygılar sunarım......

Scudo

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
Said de öğrencilik yapar..okul-dersane-ev, test-sınav-deneme
uğraşıp durur..:)
lisede bir yıl hazırlık okuyunca öss için şimdileri öylece çalışır durur..;)
okul hariç..test-dersane filan öğrencilik mesleğinden memnundur.. :D

• Beğen
Tepkiler: cambaz24

cambaz24

Aktif Üye
Tepki
88

Said kardeşim senin işinde zormuş yaa. :D Valla ALLAH yardımcın olsun...

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197

saol abi..ne yapalım işte..işimiz bu..çalışmayıp ne yapacaz ki..öğrencinin işi bu;)

• Beğen

cambaz24

Aktif Üye
Tepki
88

Tabi canım herkesin bi işi var. Sende okuyan kardeşlerimizdensein. Sana hayatın boyunca başarılar diliyorum. inşallah ideailndeki mesleğe ulaşırsın.

• Beğen
Tepkiler: Said Ergöktaş

emrullah

Forum Demirbaşı
Tepki
238
ben şöförlük yapıyorum.işimden çok memnunum.hiç sıkılmıyorum.patronum benim hobilerime çok hoşörülü bakıyo.turlarımızda katkıda bulunuyo.bazen yoğun olsada işimiz mükafatını her zaman alıyoruz. bu arada sorulara açığım.herkese duyurulur.bu kadar burak kardeş.

• Beğen

cambaz24

Aktif Üye
Tepki
88

Güzel açıklamaların için çok teşekkür ederim. Başarılar diliyorum...

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
valla ben hem öğrenci hem müzisyen hem de d productions ta satış müdürüyüm ayrıca anneme fln yardım ediom :D işim zor

• Beğen

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
Üniversite öğrencisiyim..yazları gözlükçülük kışları öğrencilik yaparım...her ne kadar işletme bölümü öğrencisi olmasamda. Gözlükçü olmayı tercih ederim.

• Beğen

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona

birşey soracağım club nokia kart tam olarak ne işe yarar ne gibi ayrıcalığı vardır..

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807

Sevgili Çağatay Club Nokia Kart Nokia'nın müşterilerine sağladığı ayrıcalıktır. Mesela kısa bir örnek vereyim.
Normalde arıza yapan bir telefonunuz servise gönderildiyse 15 sonra yedek cihaz verilir. Club Nokia müşterisi ise 1. gün sonunda yedek cihaz almaya hak kazanır. Bu verebileceğim en basit örnek.
Daha fazla bilgiyi aşağıdaki adresten alabilirsin. Ve okuduğun herşey Türkiye içinde garantili olan NOKIA cihazlar için geçerlidir.
(link)

Sevgiler...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Ben de profesyonel öğrenciyim :). 15 yıldır öğrencilik yapıyorum :D.
Son bir kaç aydır da bisikletforum.com'da yöneticilik yapıyorum. Bana maddi bir katkısı olmasa da eğlendirme yönü olan ciddi bir iş olduğu, sıkı takip (gerek forum, gerek güncel gelişmeler) gerektirdiği için yürekten bağlı olduğum bir meslek gözüyle bakıyorum bu forumdaki görevime :).

cambaz24

Aktif Üye
Tepki
88

Sevgili Halil kardeşim. Bu güzel yorumun için teşekkür ederim. Tüm bisikletçi arkadaşlarım gibi bende yürekten bağlıyım foruma. Burdaki ortam arkadaşlarımızla olan muhabbetimiz gerçekten çok güzel.

cambaz24

Aktif Üye
Tepki
88

Açıklamaların için çok teşekkür ediyorum Serkan abi...

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
Bende bilgisayarları programlıyorum. Çok yaramaz aletler, birileri birşey söylemeden parmaklarını oynatmıyorlar. Birde bazen dinlemiyorlar beni hata falan veriyorlar tabi deli ediyorlar...

• Beğen

cambaz24

Aktif Üye
Tepki
88

VErdiğin bilgiler için teşekkür ederim. İşlerinde başarılar diliyorum...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
ben de "S.M.M.M. oldum bu sene başında" diyeceğim bi kısmınız için anlam taşımayacak, "Mali Müşavir'im" diyeceğim, yine bilmeyenler olacak, en iyisi kısa ve öz "muhasebeci" diyeyim..

ömür törpüsü mesleğim vesselam..

cambaz24

Aktif Üye
Tepki
88

Direk muhasebeciyim deseydin de yeterliydi yani.:D :D Başarılar diliyorum...