ironlar tatbikatta

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Yine güzel bir gezi gerçekleştirmişsiniz,bütün gezilerinizi takip ediyorum,çok güzel yerlerde pedal basıyorsunuz,tebrik ederim ayrıca fotolar cok güzel.

Scudo

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
mesut bey (ironlar) merhabalar kışın bir pazarın tadını daha doya doya çıkarmışınız harika bir gezi resimler mükemmel hepinizin ayaklarınıza sağlık paylaşımınız için teşekkürler

kemal tecimen

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
http://i106.photobucket.com/albums/m265/ymgirgic/BSKLE.jpg

yukarıda adı geçen benim için bir diğerinden daha değerli tüm mesaj sahibi dostlarıma 1000 çarpı 10 üzeri 1000 kere teşekkür ederim.

mesleğim dolayısıyla hafta içi yaşadığım vakit sıkıntısından dolayı hepinize ayrı ayrı canlı yayında cevap yazamadığım için yine 1000 çarpı 10 üzeri 1000 kere özür dilerim...

acaba bisikletle dağ-taş gezmek mi güzel yada sizlerle paylaşmak mı daha güzel, inanın yıllardır bu sorunun cevabını bulabilmiş değilim... sizlerin ilgisini hissettikçe kafam daha da karışıyor zaten.. ama en iyisi ben, hem gezeyim ve hem de her zaman sizinle paylaşayım bari... :)
:) :) :) :)

:) :) :) :)

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Tüm ekibi tebrik ederim.

Bu mesajın devamında haftaya şu gelebilir Konya daki değerli dostlardan.

"İRONMAN LAR SAVAŞTA."

:) :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@k.tecimen

selam, sevgi saygı ile...

Sizlerinde mesaj yazan ellerinize teşekkür eden gönlünüze sağlık olsun..
en derin hürmetlerimizle.. :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@ataruh

Hocam hoş gelmişsiniz..
aslında Irak'a da bir tur atsak bayağı adrenalin olurdu:D .
Ancak en azgın vahşi dağ köpeğinden bile insanın zaliminden korktuğum kadar korkmamışımdır:cool: .
Onun için şu savaş işini biz almayalım hocam...
Ancak iş başa düşerse de kaçmaz tabi ironlar savaştan, mavaştan...;) :p

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Bisiklet sevginiz,azminiz,hoş anlatımınız,örnek oluşunuz ve paylaşımınız için tebrik ederim abi.
Sizler gibi düzenli turlar yapan, dayanıklı, buluşmada disiplinli, pratikte ve anlatımda eğlenceli abilerimiz olduğu sürece bu spor gelişecek, yaygınlaşacak ve azınlıkta kaldığımız zamanlar uzakta kalacaktır.
Fotoğrafçılıkla ilgilenen biri olarak da fotoğraflarınızdan hayli etkilendiğimi belirtmek istedim.
Ayrıca, bu eşsiz turlarınızın güzel foto ve yazılarını, bilgisayarda Powerpoint sunusu haline getirip Konya'daki okullardan izin alarak, okulların projektörleri yardımıyla, öğrencilere, geleceğin bisikletçilerine bu zevki anlatmanızı dilerim.
Tekrar tebrikler ve teşekkürler.

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
resimler çok kaliteli mükemmel ironlarada bu yakışır yine güzel bir gezi paylaşım ve fotolar için teşekkürler iyi pedallamalar

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Her zamanki gibi mükemmel bir gezi... En yakın zamanda ben de sizinle bir tatbikata çıkmak istiyorum... Görüşmek dileğiyle :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@athletic

Bütün bu güzel dileklerine katılıyor herşey gönlünce olsun diyorum. Nisanda askermişsin. Bu sayede, eminim ki vatan senin gibi bir mtb ciye minnettar kalacak:)

@bedo

teşekkürler Bedo kardeş.

@erkuty

selamlar. askere gitmediysen hemen gel.. ;) :)

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
@Mesut Girgiç

benim için bu teşekkür daha güzel oldu.ne özrü Mesut Abi.biz teşekkür ederiz.sevgiler...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Mesut bey yine çok zorlu bir gezi yapmışsınız.Paylaşımınız ve güzel resimleriniz için teşekkür ederim...

dümenci

Daimi Üye
Tepki
215
Mesut abi öncelik le sizi ve ekibinizi can-ı gönülden kutlarım,tek kelimeyle harikasınız aranızda olmak isterdim valla....

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Mesut Bey merhaba...
Sizin ve arkadaşlarınızın hemen her hafta karlı ve dondurucu soğukta yaptığınız şehirden kaçışları hayranlıkla izliyor ve imreniyorum... İstanbul'da havaların bu kış ılık geçmesine rağmen, burada evlerde resmen paslanıyoruz... Doğa, resimler, video harika... Sizi ve arkadaşlarınızı tebrik ediyorum...

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
Demekki görülecek o kadar çok yerimiz var,ama gezecek vaktimiz yok.Neyseki o illerde yaşayan bisikletçi dostlarımız gitmemize olanak olmayan yerleri bize göstererek bir nebze olsun bu keyfi bizlere yaşatıyorlar.Teşekkür az gelir.

cheddar

Üye
Tepki
15
paylaşım için teşekkurler.. fotolar ozellıkle manzara harika elınıze ayagınıza saglık

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
bende resimli teşekkür isterim mesut abi diğer resimle s.a ,fotoğraf dediğin kadar varmış

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Sn. H. Can Demirel, Dümenci,
BÜYÜK ÜSTAD VE MTB ÖNDERİ SÜLEYMAN ŞATIR ABİMİZ
Simplonmurat,cheddar ve ironhasan(sgtalper)

hepinize ayrı ayrı teşekkürler.

Böyle güzel mesajlarla bize iyi mi ediyorsunuz kötü mü bilemiyorum. Zira sizden aldığım moral ile (gaz da diyebiliriz:) )bu hafta sonu için bugün 200 km den aşağı olmayan bir parkur beğendim haritadan.
Bakalım bizim ekip ne diycek. :D
Sgtalper, lafım sana.. ;) bu pazara gelirsen bak o zaman adını bir fotonun üzerine yazdırmayı hakedersin.. ;) :cool:
Sakın kutular için satma bizi.:cool: Aeo.

sutozu

Aktif Üye
Tepki
93
mesut abi öncelikle saygılarımı sunarım. :)
resimler süper faaliyet süper iklim biraz işi bozacak gibi olmuş onada engel tanımamışsınız tebrikler.
konyayı özlediğimi fotoları görünce anladım hey gidi konya heyyy tüm ekibe selamlar kendinize iyi bakmanız dileğiyle byyy

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sutozu
Bizden de sana sevgi ve selamlar.
Konyaya yazın gel. Kışın hava pek iyi olmuyor.